22

Piękne obrazy dla każdego!

Sprawdź okazje
Do odwołania

Dekoracje w Home&You: obrazy z darmową dostawą!

Nie ma chyba bardziej klasycznych ozdób naściennych niż obrazy. Te elementy wystroju wnętrz o wiekowej tradycji dziś wciąż cieszą się ogromnym zainteresowaniem. I nie ma się co dziwić – człowiek zawsze pożądał piękna sztuki w swoim otoczeniu. Współcześnie mamy jednak dużo większe możliwości zdobycia pięknych obrazów, gdyż ciekawe ich rodzaje oferuje coraz więcej sklepów. Szczególnie interesujące modele znaleźć możemy w Home&You,, gdzie w dodatku cechuje je darmowa dostawa!


Najróżniejsze stylowo obrazy

Każdy sklep, w którego asortymencie znajdziemy płótna musi rozumieć, że szeroki wybór odpowiadać powinien różnorodnym gustom estetycznym klienteli. Takie założenie zostało genialnie zrealizowane w sklepie Home&You, gdzie znaleźć możemy bardzo różne i zależne od naszych upodobań obrazy. Co więcej, dzięki polityce firmy, wiele z prezentowanych produktów odznacza się darmową dostawą! Oto kilka przykładów z obecnej oferty:Obraz Wings

Obraz WINGS

Ten przedstawiający anielskie skrzydła obraz to coś więcej niż jedynie rysunek. Dzięki dodatkowym elementom, takim jak srebrne nitki wzbogacające kompozycję, jego forma zahacza o kolaż. Ten przedmiot utrzymany w srebrnej, subtelnej kolorystyce sprawdzi się idealnie w każdym nowoczesnym wnętrzu.Obraz Glorieta

Obraz GLORIETA

Ten niebanalny pejzaż utrzymany w ciepłej kolorystyce wzbogaci każde pomieszczenie. Jego pozytywny wydźwięk będzie pasował do niemal każdego pokoju i uwidoczni pozytywne nastawianie właściciela.Obraz Opal

Obraz OPAL

Ten produkt to naciągnięte na blejtram płótno bez ramy. Interesująca stylistyka łącząca abstrakcję z geometrycznymi wzorami, sprawdzi się w domu każdego współczesnego człowieka. Każdy model jest ręcznie przygotowywany, co podkreśla wartość produktu.


Ceny zaprezentowanych produktów ulec mogą zmianie.

Wszystkie oferowane w Home&You obrazy są jednak ciekawymi elementami wystroju i w sklepie nigdy nie zabraknie ich wyboru. Poza tym, każdemu gorąco polecam inne ofert tego sklepu, w którym znajdziemy niemal każdy element potrzeby do domu czy ogrodu.

Poznaj inne atrakcyjne okazje w Home&You


Zakupy online

Sklep Home&You dba o odpowiednie poinformowanie klientów. Na stronie dowiadujemy się, że koszty przesyłki nie przekroczą 15 zł, a jeżeli zamówienie opiewa na kwotę wyższą niż 150 zł, zostanie ono dostarczone za darmo. Każdy ma również zagwarantowane 14 dni na ewentualny zwrot. 

dodaj do ulubionych
Autor Karuuusia
Skorzystało: 1854
Uwaga! Akceptowane są wyłącznie linki do sklepów i innych ofert w ramach serwisu.

COPYRIGHT © WYDAWAJDOBRZE.COM WSZYSTKIE PRAWA ZASTRZEŻONE.
Wszystkie użyte na niniejszej stronie internetowej znaki towarowe i nazwy firmowe lub towarowe należą lub/i są zastrzeżone przez ich właścicieli i zostały użyte wyłącznie w celach informacyjnych.