O PORTALU WYDAWAJDOBRZE

O portalu

Portal WydawajDobrze.com został stworzony dla świadomych konsumentów — osób, które nie chcą przepłacać. Osób, które chcą kupować tanio, ale jednocześnie otrzymywać dobre jakościowo produkty. Od 2013 roku dostarczamy użytkownikom naszego portalu informacje o ciekawych okazjach i promocjach. Przez ten czas poznawaliśmy potrzeby naszych użytkowników i dostosowaliśmy portal do ich potrzeb. Dzisiaj każda zarejestrowana osoba może uczestniczyć w życiu portalu — dodawać informacje o okazjach, komentować już opublikowane promocje oraz oceniać je. Dzięki temu każdy może stać się członkiem społeczności, której celem jest świadome robienie zakupów.

Kupuj mądrze i oszczędzaj — nowoczesne strategie oszczędzania

Nawyk oszczędzania na zakupach jest doceniany przez coraz więcej osób. Pomimo że niektórym osobom kojarzy się on źle, to odpowiednie podejście do oszczędzania po prostu się opłaca. Niektórym osobom oszczędzanie na zakupach kojarzy się z jeżdżeniem od marketu do marketu, żeby zaoszczędzić kilka groszy na bułce. Jednak jak wygląda nowoczesne oszczędzanie? To mądre planowanie zakupów na podstawie dostępnych promocje. Dzisiaj nie jeździ się od sklepu do sklepu, żeby zaoszczędzić kilka groszy, tylko wcześniej planuje zakupy tak, żeby zaoszczędzić odczuwalną kwotę. W tym celu warto wykorzystać nasz portal, który został przygotowany tak, żeby z łatwością zapoznać się z promocjami i wyprzedażami dostępnymi w różnych sklepach. To z kolei pozwoli odpowiednio zorganizować zakupy.

Przeglądaj gazetki sklepów bez wychodzenia z domu

Wiele sklepów oferuje dla swoich klientów liczne gazetki. Przodują w tym różnego rodzaju markety takie jak Lidl, Auchan, czy też niezwykle popularna w naszym kraju Biedronka. Co znajdziesz w takich gazetach? Informacje o różnego rodzaju promocjach, również tych planowanych. Dzięki temu przeglądając np. gazetkę Biedronki, jesteś w stanie dowiedzieć się o promocjach, które będą obowiązywać od przyszłego tygodnia. To z kolei pozwoli Ci odpowiednio się przygotować na zakupy, zwłaszcza jeżeli w promocji będą nie tylko produkty spożywcze, ale też np. elektronika. Gdy mówimy o innych produktach, to lepiej sprawdzi się np. gazetka Auchan — sklepy tej sieci są znacznie większe powierzchniowo niż Biedronki. To z kolei sprawia, że asortyment dostępny w nich jest również znacznie większy. Dlatego, jeżeli szukasz taniej elektroniki, rozbudowanego działu z chemią, mebli do ogrodu to możesz przyjrzeć się ich ofercie. Jednak, zamiast jechać specjalnie do sklepu, warto po prostu przyjrzeć się gazetce Auchan, w której zaprezentowana jest część produktów. Na szczególną uwagę zasługują gazetki Lidla — market ten nie tylko w swoim asortymencie posiada niespotykane nigdzie indziej produkty, ale również posiada gazetkę Lidl podróże, w której można w prosty i wygodny sposób zapoznać się z ofertą różnych wyjazdów wakacyjnych. Jeżeli planujesz podróż, to koniecznie tam zajrzyj. Oczywiście na naszej stronie znajdziesz gazetki innych sklepów. Wiele marketów (zwłaszcza większych) regularnie wypuszcza nowe gazetki, dzięki czemu klienci mogą w prosty sposób zapoznać się z ich ofertą. Dzięki skorzystaniu z naszej witryny masz dostęp do tych gazetek bez wychodzenia z domu.

Kupuj online taniej dzięki kodom rabatowym

W dzisiejszych czasach stale rośnie popularność zakupów online. Dzięki temu nawet sklepy stacjonarne takie jak 4F oferują sprzedaż online. Coraz więcej osób chce kupować produkty bez wychodzenia z domu, tak jest po prostu wygodniej. Jednocześnie, zanim sfinalizujesz transakcję, to dobrze jest sprawdzić na naszej stronie czy są dostępne kody rabatowe. Jest to rodzaj promocji, w którym Ty musisz się wykazać większym zaangażowaniem — musisz osobiście wprowadzić kod rabatowy w odpowiednim miejscu, dodać go i dopiero gdy to wykonasz, to zostanie naliczony rabat. Jeżeli tego nie zrobisz, to zapłacisz pełną kwotę za produkt (nawet jeżeli będzie obowiązywała promocja). Jeżeli masz kłopoty z wykorzystaniem kodu rabatowego, to na naszej stronie znajdziesz poradnik pokazujący jak użyć kod promocyjny w praktyce. Wiele osób zastanawia się, czy np. w sklepie Badura są kody rabatowe, czy składając zamówienie w New Balance, opłaca się sprawdzać dostępność kodów rabatowych. Tak naprawdę większość sklepów internetowych ma zaimplementowaną możliwość wprowadzenia kodu rabatowego. Pytanie pozostaje, czy dany sklep wykorzystuje możliwość oferowania takich rabatów. Najłatwiej przekonasz się, jeżeli po prostu sprawdzisz daną markę na naszej witrynie — dzięki temu nie tylko przekonasz się, czy np. są dostępne kody rabatowe Vision Express, ale przy okazji przyjrzysz się innym dostępnym promocjom, być może któraś z nich Cię zainteresuje. Sprawdzenie, czy np. są dostępne kody rabatowe e-glamour zajmie maksymalnie kilka minut. Natomiast oszczędności są jak najbardziej realne, a jak tego nie zrobisz, to promocja może przejść Ci koło nosa. A tego z pewnością chciałbyś uniknąć, prawda?

Wykorzystuj mądrze przeróżne okazje

Pomimo że sprzedaż internetowa jest popularna, to nie wszystkie sklepy chętnie implementują kody rabatowe. Cały czas bardzo popularne są klasyczne rabaty i okazje, które nie tylko są widoczne od razu po wejściu na stronę (czy też do sklepu stacjonarnego), to dodatkowo można je bez przeszkód stosować również w sklepach stacjonarnych. Teoretycznie w korzystaniu z okazji nie ma nic trudnego — promocje są od razu widoczne, wystarczy wejść do sklepu, na stronę i widzisz przecenione produkty, najczęściej na stronie głównej zapoznasz się też z obowiązującymi akcjami promocyjnymi. Po co w takim razie obserwować na naszej stronie okazje? Przede wszystkim ze względu na wygodę — znacznie łatwiej jest śledzić tylko jeden serwis, na którym znajdziesz informacje dotyczące okazji z wielu sklepów, niż nawet kilka stron internetowych sklepów. Natomiast okazje czasem pojawiają się na bardzo krótki czas, zwłaszcza gdy mówimy o znanych i cenionych markach. Przykładowo okazje Nike mogą trwać kilka dni. Nasz serwis został zaprojektowany w ten sposób, żeby pokazywać odbiorcom najciekawsze i warte uwagi okazje, dzięki temu łatwiej zauważysz interesujące Cię rabaty. Oprócz tego dzisiaj możesz z łatwością zrobić zakupy w wielu sklepach. Przykładowo chcąc kupić kosmetyki, możesz sprawdzić okazje Notino. Nie ma tam ciekawych promocji? W takim razie z łatwością sprawdzisz okazje w Rossmanie, czy też Drogerii Natura. Albo po prostu sprawdzisz kategorię „zdrowie i uroda” na naszej stronie internetowej. Warto wspomnieć tu o okazjach Groupon. To portal, za pomocą którego można kupować m.in. lokalne usługi, produkty takie jak np. lot balonem, masaż, zabiegi w spa. Oczywiście z czasem jego oferta się rosła i dzisiaj można przez groupon kupić również kursy online w atrakcyjnej cenie, czy też odbitki zdjęć. Na naszej stronie znajdziesz informacje o najciekawszych okazjach dostępnych na grouponie oraz informacje o specjalnych zniżkach, które możesz wykorzystać podczas składania tam zamówienia.

A może coś za darmo?

„Za darmo” to hasło, które w ostatnich latach stało się memem. Jednak czy jest coś złego w tym, że jako konsumenci chcemy i lubimy otrzymywać darmowe produkty? Absolutnie nie! Trzeba jednak pamiętać, że bardzo często darmowe prezenty są częścią akcji promocyjnej. Dlatego warto wykorzystać nasz portal do obserwacji darmowych okazji. Znajdując u nas informacje o promocji, najczęściej z łatwością zapoznasz się z warunkami, jakie trzeba spełnić, żeby móc z niej skorzystać. Dzięki temu od razu wiesz, czy dana okazja jest dla Ciebie. Co można znaleźć za darmo w sklepach? Wszystko zależy tak naprawdę od rodzaju sklepu. Przykładowo Media Expert oferując coś za darmo, może proponować gratis do zakupów. Przykładowo kupując smartfon, otrzymujesz usługę naklejenia folii ochronnej gratis. Z drugiej strony, jeżeli sklep skupia się na sprzedaży internetowej, to wtedy działając w tej samej branży, będzie oferował inne darmowe gratisy. Przykładowo w Sferis za darmo możesz otrzymać gratis złożenie komputera albo jakiś bonus typu torba na laptopa dołączona do zamawianego produktu. Warto jednocześnie zauważyć, że nie tylko sklepy przygotowują ofertę za darmo, ale również marki. Przykładem mogą być rzeczy dodawane za darmo przez Philipsa. Jest to firma, która sama organizuje różnego rodzaju promocje, dzięki którym możesz często zaoszczędzić, a czasem otrzymać gratis. Większość okazji za darmo najczęściej jest przedstawiana w formie gratisów (kup rzecz X, a produkt Y dostaniesz gratis) są jednak sytuacje, kiedy można otrzymać coś za darmo bez żadnych wydatków i haczyków.

Rozpocznij nowy styl życia z naszą pomocą

Jak widzisz, dostępnych rodzajów promocji jest dużo. WydawajDobrze.com to nie jest kolejna strona z kodami rabatowymi i informacjami o okazjach. Stworzyliśmy portal, na którym każdy użytkownik może dzielić się swoimi przemyśleniami na temat okazji, dodawać informacje o promocjach, czy też oceniać już dodane propozycje. Warto wspomnieć również o narzędziach dla łowców okazji, które przygotowaliśmy dla naszych odbiorców. Wykorzystując je, znajdujesz informacje o tanich, przecenionych produktach. Te narzędzia pomogą Ci jeszcze skuteczniej oszczędzać na zakupach. Korzystając z naszego portalu, możesz rozpocząć nowy styl życia, w którym przestajesz przepłacać za zakupy. Dzięki temu masz więcej, za mniej. Korzystając z naszej witryny, stajesz się świadomym konsumentem, który kupuje produkty w okazyjnych cenach.

COPYRIGHT © WYDAWAJDOBRZE.COM WSZYSTKIE PRAWA ZASTRZEŻONE.
Wszystkie użyte na niniejszej stronie internetowej znaki towarowe i nazwy firmowe lub towarowe należą lub/i są zastrzeżone przez ich właścicieli i zostały użyte wyłącznie w celach informacyjnych.