28
Do odwołania

Załóż kartę Profit i zyskaj rabaty w Home&You.

Świetna oferta w sklepie internetowym Home&You. Tylko teraz na posiadaczy karty Home Profit czekają dodatkowe zniżki i rabaty. Z kartą zyskujesz co najmniej 10%, a nawet 15% na nieprzeceniony towar! Oferta trwa do odwołania i nie łączy się z innymi promocjami.

Jak działa karta Home Profit? Na czym to polega?

Home Profit to program lojalnościowy stworzony z myślą o tych, którzy urządzają dom. Niezależnie od tego, czy budujesz, remontujesz, urządzasz czy już mieszkasz, pobierz aplikację na Android lub iOS już teraz i ciesz się unikalnymi zniżkami w najlepszych sklepach z wyposażeniem domu na każdym etapie! Zasady działania programu są proste: wystarczy pobrać aplikację, wybrać poziom konta i zacząć korzystać z rabatów na „dzień dobry”! Do wyboru jest:

  • Konto Podstawowe

Dedykowane wszystkim użytkownikom, którzy zainstalowali aplikację Home Profit i chcą od razu skorzystać ze zniżek. Ten typ konta umożliwia korzystanie wyłącznie z określonych promocji i zniżek.

  • Konto Premium Access

Płatny typ konta, stworzony z myślą o najbardziej wymagających klientach. Rabaty przeznaczone dla użytkowników są niekiedy nawet dwukrotnie wyższe od standardowych. Aby skorzystać z opcji Premium, należy podczas rejestracji wykupić dostęp w cenie 219 zł lub wprowadzić kod otrzymany od partnera programu (niektóre sklepy rozdają darmowy dostęp!).

Kod rabatowy w Home&You z kartą Home Profit

W przypadku sklepu Home&You, karta Home Profit oznacza co najmniej 10% rabatu na wszystkie nieprzecenione produkty – zniżka na tym poziomie dostępna jest dla każdego, z kolei z kontem premium można otrzymać aż 15% rabatu. Kod rabatowy pochodzący z konta w Home Profit nie łączy się z innymi kodami rabatowymi ani promocjami. Z okazji można skorzystać zarówno w sklepie stacjonarnym, jak i podczas zakupów internetowych.

Jak kupować jeszcze taniej w Home&You?

10 lub 15% rabatu to całkiem spora obniżka, jednak warto pamiętać, że można spróbować zawalczyć o większy rabat. Wcale nie trzeba wiele wysiłku, aby kupować jeszcze taniej w sklepie Home&You! Co zrobić, żeby nie przepłacać? Oto kilka najważniejszych porad:

  1. Rób większe zamówienia – w Home&You dostawa kurierem GLS to koszt 15 zł (dla zamówień za mniej niż 150 zł), dlatego lepiej zamówić więcej, aby nie dopłacać do transportu.

  2. Zarejestruj kartę Benefits by Home&You – każde wydane 10 złotych sprawia, że do Twojej wirtualnej skarbonki wraca 50 groszy! 5% cashback to naprawdę oferta, której nie można odrzucić! Karta lojalnościowa działa wyłącznie w sklepach stacjonarnych.

  3. Sprawdzaj na bieżąco wszystkie promocje, wyprzedaże ikody rabatoweHome&You – codziennie sklep oferuje nowe promocje, których nie należy przegapić. Wielkie oszczędności czekają na nas każdego dnia!dodaj do ulubionych
Autor - Wydawajdobrze Wydawajdobrze
Skorzystało: 2436
Uwaga! Akceptowane są wyłącznie linki do sklepów i innych ofert w ramach serwisu.

COPYRIGHT © WYDAWAJDOBRZE.COM WSZYSTKIE PRAWA ZASTRZEŻONE.
Wszystkie użyte na niniejszej stronie internetowej znaki towarowe i nazwy firmowe lub towarowe należą lub/i są zastrzeżone przez ich właścicieli i zostały użyte wyłącznie w celach informacyjnych.