22
Do odwołania

Kolczyki misie marki TOUS od 269 zł

Jakie jest Twoje pierwsze skojarzenie z marką TOUS? Oczywiście, że miś! Najpopularniejszy, kultowy i najbardziej rozpoznawalny wzór tej marki, który możemy często zauważyć na ulicach na biżuterii i akcesoriach. Na ten moment skupmy się na kolczykach z tym motywem, które w większości przypadków widnieją na stronie internetowe sklepu TOUS wraz z etykietką "best sellers". Wcale mnie to nie dziwi, bo uważam, że ten wzór jest bardzo ciekawy, jest niezwykle słodki, ale nie jest przy tym infantylny, a raczej delikatny i elegancki. Co za tym idzie, pasuje do każdej osoby, niezależnie od wieku. Najbardziej klasyczną wersją kolczyków misiów jest model Tous Sweet Dolls, wykonany z 18-karatowego złota próby 750 o wymiarach 8 × 6 × 3 mm. Cena tych konkretnych kolczyków to 1299,00 zł, a założone prezentują się mniej więcej tak:
kolczyki misie tousPIĘKNIE!

Jeżeli Twoje fundusze nie pozwalają Ci skusić się na kolczyki w tak wysokiej cenie, marka TOUS proponuje bardzo podobny model kolczyków (Tous Bear), który także jest wykonany z 18-karatowego złota, o ponad połowę taniej – w cenie 599,00 zł. Ten model jest tylko odrobinę mniejszy od Tous Sweet Dolls.złote kolczyki misie tousDla dziewczyn, które są mniejszymi fankami złota, naturalnie TOUS proponuje kolczyki w srebrze. Ja zwróciłam uwagę akurat na dwa modele. Pierwszy z nich to srebrne kolczyki z misiem oraz perłą, dosyć małe i subtelne, wykonane ze srebra wysokiej próby. Znajdziesz je na stronie pod nazwą Tous Puppies, a ich cena to 269,00 zł.
srebrne kolczyki tousKolejne kolczyki z kształtem misia dla zwolenniczek srebra, a także kamieni szlachetnych – kolczyki COLOUR ze srebra z fasetowanym onyksem. Eleganckie, nowoczesne i zabawne, pasujące do każdego stylu. Dostępne w dwóch wymiarach: o wielkości motywu 0,9 cm oraz 1,5 cm. Mniejsza wersja w cenie 329,00 zł, a większą kupisz za 509,00 zł.czarne kolczyku tousWięc nie ma na co czekać, jeśli jeszcze nie masz swoich kultowych kolczyków marki TOUS, koniecznie wybierz model dla siebie. Klasyczne złoto, eleganckie srebro z perłą, czy może odważne połączenie srebra z czarnym onyksem? Wierzę, że wybierzesz dobrze!
Sprawdź także pozostałe oferty promocyjne i kody rabatowe do sklepu TOUS, które pojawiają się na bieżąco.

dodaj do ulubionych
Autor Katja
Skorzystało: 6631
Uwaga! Akceptowane są wyłącznie linki do sklepów i innych ofert w ramach serwisu.

COPYRIGHT © WYDAWAJDOBRZE.COM WSZYSTKIE PRAWA ZASTRZEŻONE.
Wszystkie użyte na niniejszej stronie internetowej znaki towarowe i nazwy firmowe lub towarowe należą lub/i są zastrzeżone przez ich właścicieli i zostały użyte wyłącznie w celach informacyjnych.