22

Perfumy Tous już od 165,00 zł

Sprawdź okazje
Do odwołania

Kobiece zapachy Tous w atrakcyjnych cenach - Kultowe perfumy Tous Oh!

Jednym z obowiązkowych przyborów każdej kobiety są odpowiednie perfumy, które podkreślić mają jej wdzięk i powab. Jest to kwestia na tyle ważna, że stanowczo najlepszym wyborem jest poszukiwanie zapachu dla siebie w asortymencie wyłącznie najlepszych marek. Powody ku temu w formie szerokiej palety i konkurencyjnych cen znajdziemy w sklepie Tous.

Tous perfumy dla każdej kobiety

,,Twój charakter, Twoja osobowość” – tak opisana została kategoria kobiecych, luksusowych zapachów w sklepie Tous. I rzeczywiście chyba żadna Pani nie zarzuci firmie zbytniej powagi w tej kwestii. Odpowiednio dobrana woda toaletowa/perfumowana jest przecież sposobem na podkreślenie indywidualnego wizerunku i zadbania o własne samopoczucie. Na potwierdzenie tego, Tous prezentuje szeroki asortyment. Kreatywne i przemyślane podejście do wszystkich produktów sprawia, że klientki mogą być pewne, iż każda oferowana przez Tous woda toaletowa będzie produktem w pełnej mierze satysfakcjonującym. W opisach przedmiotów możemy znaleźć informacje na temat nut zapachowych je tworzących. Producent oferuje przykładowo zapach o nietuzinkowym składzie w linii Tous Touch perfumy.

woda toaletowa touch luminous tous

perfumy tous

Oczywiście Touch nie jest jedyną serią wody toaletowej wartej uwagi. Kolejnym przykładem niech będzie Tous Your Moments, perfumy z nutą owocowo-orientalną dla każdej klientki pożądającej kompozycji o delikatnym aromacie.

woda toaletowa Tous Your Moments

W asortymencie sklepu znajdziemy również produkty zapachowe innej specyfiki, takie jak np. tworzona przez Tous woda perfumowana. Produkt ten opisany został, jako bazujący na nutach kwiatowo-piżmowych. Zapach skierowany do kobiet wyrafinowanych, które niewątpliwie docenią oferowane przez Tous perfumy Oh! 

woda perfumowana oh! tous

Różnorodność oferty i szeroka gama dostępnych nut zapachowych sprawiają, że każda klientka znajdzie coś dla siebie, niezależnie czy preferuje aromaty bardziej swobodne, czy elegancką linię Tous Oh, perfumy z asortymentu są stworzone z myślą o różnych gustach.

Informacje o zakupach online

Sprzedaż wysyłkowa rządzi się trochę odmiennymi regułami niż działalność sklepów stacjonarnych. Jeżeli zdecydujemy się na zakupy za pośrednictwem witryny Tous doświadczymy wszelkich niezbędnych wytycznych. Najważniejsza jest oczywiście dostawa, której koszt nie przekroczy 20 zł, a w przypadku dostarczenia do salonu (jak i zamówienia powyżej 500 zł) jest darmowa. Oprócz tego na ewentualną wymianę czy reklamacje dostaniemy 14, a na zwrot 30 dni.

dodaj do ulubionych
Autor Angelika Papalska
Skorzystało: 1082
Uwaga! Akceptowane są wyłącznie linki do sklepów i innych ofert w ramach serwisu.

COPYRIGHT © WYDAWAJDOBRZE.COM WSZYSTKIE PRAWA ZASTRZEŻONE.
Wszystkie użyte na niniejszej stronie internetowej znaki towarowe i nazwy firmowe lub towarowe należą lub/i są zastrzeżone przez ich właścicieli i zostały użyte wyłącznie w celach informacyjnych.