23

Etui już od 89,50 zł!

Sprawdź okazje
Do odwołania

Brandowe etui Tous na iPhone’a w super cenach

Smartphony są dziś bezdyskusyjnie niezastąpiony towarzyszami naszego życia, którzy na każdym kroku ułatwiają nam codzienne zajęcia. Przywiązanie, jakie każdy z nas przejawia w stosunku do swojego telefonu uwidacznia się przede wszystkim w trosce o jego jak najlepszy stan, od którego zależy satysfakcja użytkowania. Jest to powodem niesłabnącej popularności wszelkich case’ów, które oprócz dbania o kondycję urządzenia zapewniają także indywidualny i interesujący jego wygląd. Najlepszy efekt zapewniają markowe produkty, dlatego polecam zapoznać się z ofertą sklepu Tous.

Przyciągające uwagę modele

Marka Tous zyskała sobie międzynarodową popularność kolekcjami interesującej biżuterii i dodatków trafiających w gusta klienteli – wszystko to pod powszechnie rozpoznawanym logotypem z misiem. Jeżeli skupimy się teraz na pozornych drobiazgach, takich jak prezentowane na stronie Tous etui, zorientujemy się, że ich główną zaletą jest właśnie renoma marki. Dostępne obecnie modele zyskują naszą uwagę również dzięki obniżonym niedawno cenom. 

Etui promocja iphone 6S/7/8

Ten model wykonany jest z gumy, która jest powszechnie docenianym materiałem do tego typu przedmiotów – zapewnia użytkownikowi pewny chwyt, a uszkodzenie jej samej jest praktycznie niemożliwe. Zwraca uwagę jednak przede wszystkim interesujący wzór na nim umieszczony – kreskówkowe ilustracje są bardzo popularne, czego przykładem jest to stworzone przez Tous etui. iPhone 7 jest dla niej urządzeniem docelowym, przez wzgląd jednak podobieństwa budowy markowych smartphonów poszerzają grupę odbiorów większości prezentowanych przez Tous etui, Iphone 8 oraz 6s również będą pasować   

Etui gumowe TOUS iphone X

Kolejny case wykonany z dobrze znanej gumy, której odporność na uderzenia jest niewątpliwym pozytywem. W tym przypadku mamy do czynienia z ukazaniem w designie logotypu firmy, który to stał się całością etui sprawiając, że forma tego przedmiotu jest doprawdy interesująca. Poza tym, nie sposób nie zwrócić uwagi na jednolity kolor – co jest bardziej kobiecego niż pudrowy róż?

Ceny przedmiotów mogą ulec zmianie, lecz częste zmiany w asortymencie pozwalają sądzić, że zainteresowane klientki zawsze znajdą dla siebie odpowiednie etui na telefon. 

Co warto wiedzieć?

Sklep internetowy Tous informuje nas, że koszty dostawy nie przekroczą 20 zł (w przypadku zamówień powyżej 500 zł są darmowe), a jeżeli towar dostarczony zostanie do salonu – dostawa jest bezpłatna. Na wymianę i reklamację mamy 14 dni, a na zwrot 30 dni.

dodaj do ulubionych
Autor Angelika Papalska
Skorzystało: 1099
Uwaga! Akceptowane są wyłącznie linki do sklepów i innych ofert w ramach serwisu.

COPYRIGHT © WYDAWAJDOBRZE.COM WSZYSTKIE PRAWA ZASTRZEŻONE.
Wszystkie użyte na niniejszej stronie internetowej znaki towarowe i nazwy firmowe lub towarowe należą lub/i są zastrzeżone przez ich właścicieli i zostały użyte wyłącznie w celach informacyjnych.