20
Do odwołania

Kod rabatowy na 20% do HalfPrice — jak zdobyć zniżkę?

HalfPrice to sieć sklepów, znanych głównie z tego, że można kupić w nich oryginalne markowe i luksusowe produkty w zdecydowanie niższych cenach. Poza tym, na szeroką ofertę, w której znajdują się nie tylko ubrania, buty i akcesoria dla pań i panów, ale także dodatki do domów, często obowiązują dodatkowe zniżki. Dlatego warto śledzić, jakie kody promocyjne można akurat wykorzystać w HalfPrice.

Polowanie na czasowe promocje

Jak wiemy, zniżek w sklepach można spodziewać się w okresach wzmożonych wyprzedaży, na przykład przy wyprzedaży ostatnich sztuk z kolekcji lub przy zmianie sezonu. Licząc na zniżkę przy zakupach, warto je zaplanować na okres Black Friday, czyli zwyczajowy okres promocyjny przed świętami. Wówczas kod rabatowy ze zniżką o 20% obowiązywać może na wybrane produkty. Każdy taki kod jest dostępny do wglądu na WydawajDobrze.com. Kody rabatowe na 20% obowiązują też w innych okresach i mogą:

  • obowiązywać przy zakupach za określoną kwotę minimalną,

  • dotyczyć uczestników programów lojalnościowych innych sklepów, banków i firm,

  • być aktywne tylko przy kupnie produktów określonej firmy albo tylko przy produktach z wybranej kategorii.

3za2 halfprice


Benefity uczestnictwa w HalfPrice Club

Opisywane promocje i kody rabatowe mogą być jedynie czasowe lub być benefitem dla ograniczonej grupy osób. Najpewniejszym sposobem na zagwarantowanie sobie stałej zniżki na 20% jest zapisanie się do HalfPrice Club. Zostanie członkiem tego klubu jest bardzo proste. Wystarczy zarejestrować się na stronie sklepu i gotowe. Możesz cieszyć się z wyjątkowych benefitów:

  • zniżka powitalna na 10% do wykorzystania przy pierwszych zakupach,

  • kody rabatowe z okazji urodzin,

  • wygodne zwroty bez paragonu,

  • dostęp do specjalnych, zamkniętych akcji,

  • no i oczywiście: cykliczne kody rabatowe na 20%.

Jak wykorzystać kod rabatowy na 20%?

Będąc członkiem HalfPrice Club zawsze dokonuj zakupów, będąc zalogowany, na swoje konto. Dzięki temu wszystkie twoje zakupy będą do niego dopisane. Po tym, jak dwa razy zrobisz zakupy w HalfPrice za minimum 100 złotych, przysługiwał ci będzie kod rabatowy na zniżkę 20%. Możesz ją wykorzystać przy kolejnych zakupach, pod warunkiem że zapłacisz za nie przynajmniej 100 złotych oraz nie przekroczysz kwoty 500 złotych. O taką zniżkę nie musisz się dodatkowo ubiegać, przyjdzie ona do ciebie automatycznie w formie smsa. Zachowaj cierpliwość, jeśli nie dostaniesz jej od razu. Sklep ma aż 7 dni na przesłanie ci kodu. Zniżka jest cykliczna. Oznacza to, że będzie pojawiać się za każdym razem, gdy dokonasz dwóch transakcji o określonej wartości min. 100 zł. Co ważne, kod rabatowy na tę zniżkę możesz wykorzystać w trakcie zakupów online lub pokazać otrzymaną wiadomość sprzedawcy w sklepie stacjonarnym.

dodaj do ulubionych
Autor - Wydawajdobrze Wydawajdobrze
Skorzystało: 190
Uwaga! Akceptowane są wyłącznie linki do sklepów i innych ofert w ramach serwisu.

COPYRIGHT © WYDAWAJDOBRZE.COM WSZYSTKIE PRAWA ZASTRZEŻONE.
Wszystkie użyte na niniejszej stronie internetowej znaki towarowe i nazwy firmowe lub towarowe należą lub/i są zastrzeżone przez ich właścicieli i zostały użyte wyłącznie w celach informacyjnych.