Markowe ciuchy

Markowe ciuchy "za grosze": gdzie kupować tanie markowe ubrania online?

Chociaż nie szata zdobi człowieka, to jednak markowe ubrania wciąż są postrzegane jako luksus, o którym warto marzyć. Patrząc na rynek podrabianych ubrań widać wyraźnie, że wielu klientów interesuje się markowymi ubraniami głównie ze względu na metki, zgodnie z zasadą, że „nieważne co założymy na siebie, ważne żeby miało duże logo”.

To jednak nie jest najlepszy sposób myślenia – markowe metki z każdym rokiem coraz mniej imponują innym ludziom. Szczególnie wtedy, gdy na rynku co i rusz pojawiają się kolejne tanie firmowe ubrania, a wyprzedaże pozwalają na zakup produktów marek premium za grosze! Gdzie szukać tanich markowych rzeczy i dlaczego warto być świadomym konsumentem? Sprawdź, co trzeba wiedzieć o firmowych ubraniach!

Dlaczego markowe ubrania są drogie? Jaki jest sekret ich luksusu?

Patrząc na ceny w magazynach modowych można odnieść wrażenie, że markowe ciuchy za grosze nie mają racji bytu. Nie da się nie zauważyć, że produkty te imponują przede wszystkim ceną. Warto jednak zastanowić się, czy za każdym razem cena jest adekwatna do jakości. Nie jest bowiem prawdą, że płacimy przede wszystkim za metkę.
Wręcz przeciwnie, cena markowych ubrań zależy od wielu czynników, wśród których wymienić należy:

 • wysoką jakość wykonania,
 • dłuższa trwałość i wytrzymałość,
 • najlepsza jakość materiału,
 • ręczne wykonanie,
 • produkcja bez wykorzystywania pracowników trzeciego świata.
Marki premium są świadome tego, że produkcja „za grosze” jest pójściem na kompromisy – niska cena u innych producentów rekompensuje niższą jakość wykonania oraz produkcję w warunkach wyzysku. Warto jednak pamiętać, że markowe ubrania nie muszą być synonimem drożyzny i istnieją sprawdzone sposoby na obniżanie ich ceny!Gdzie kupować ubrania w Internecie


Gdzie kupować ubrania w Internecie?

Gdzie kupić tanie ubrania przez Internet? Oferta markowych ciuchów w Internecie jest bardzo bogata, natomiast warto uważać na to, aby nie trafić na sklep oferujący podróbki w niskich cenach. Jak grzyby po deszczu wyrastają sklepy oferujące markowe ubrania z Turcji czy innych krajów słynących z podrabiania marek premium.
Aby upewnić się, że mamy do czynienia z uczciwymi sprzedawcami, warto przede wszystkim sprawdzić opinie klientów na temat konkretnego sklepu. Szczególnie, że w przypadku nieuczciwych sprzedawców aż roi się od negatywnych komentarzy! Prawdziwą pewność w kwestii oryginalności daje kupowanie w sklepach oficjalnych konkretnych producentów, ale warto pamiętać, że nie trzeba się ograniczać tylko do ich oferty. Istnieją bowiem sklepy specjalizujące się w dostarczaniu tanich markowych rzeczy wielu marek jednocześnie.
Wśród najważniejszych z nich należy wymienić:

Kupując w tych sklepach mamy pewność, że zamówione tanie firmowe ubrania pochodzą z najnowszych kolekcji – i nie musimy się martwić nawet przez chwilę, że kupiliśmy podróbki.


Jak kupować tanie markowe ubrania? 

Nie trzeba wiele wysiłku, aby kupić markowe ubrania tanio. Istnieją sprawdzone sposoby, dzięki którym można obniżyć cenę nawet poniżej średniego poziomu cen zwykłej odzieży.

Jak to zrobić? Wystarczy pamiętać o kilku żelaznych zasadach, dzięki którym znacznie łatwiej oszczędzać na każdych zakupach w Internecie:

 • Obserwuj wyprzedaże

  Wyprzedaże sklepowe to najprostszy sposób na znalezienie markowych ciuchów za grosze. Co jakiś czas organizowane są promocje, w ramach których obniżają ceny wybranych produktów nawet o 80%, a także oferują dodatkowe korzyści przy każdych zakupach. Niezależnie od tego, czy promocja zostanie przedstawiona w formie wyprzedaży -80%, rabatu -50% na drugi produkt czy trzeciej rzeczy za 1 grosz, oszczędności są gigantyczne i sięgają ponad 50%, co oznacza, że oferty są naprawdę okazyjne!

 • Kupuj tanie oryginalne ubrania z kodami rabatowymi 

  Kody rabatowe to kolejny aspekt zakupów, o którym należy pamiętać podczas składania zamówienia na markowe ubrania. Praktycznie każdy sklep internetowy oferuje własną pulę kodów, które obniżają wartość zamówienia o określony procent lub kwotę. W przypadku większości sklepów z modą istnieje możliwość otrzymania rabatu na start w zamian za zapisanie się na newsletter, warto jednak szukać dodatkowych okresowych kuponów promocyjnych. Najatrakcyjniejsze pozwalają obniżyć cenę nawet o połowę!

 • Korzystaj z wielkich wyprzedaży podczas Black Friday i Cyber Monday

  Wprawdzie polskie oferty z okazji czarnego piątku nie umywają się do amerykańskich odpowiedników, to jednak warto pamiętać, że Black Friday jest jednym z najlepszych momentów na zakup tanich oryginalnych ubrań. Organizowane wówczas promocje sięgają niebotycznego poziomu, a zniżki podczas Black Friday i Cyber Monday znacząco przewyższają rabaty, jakie można uzyskać na co dzień.Chociaż każdy sklep organizuje samodzielnie promocje z okazji czarnego piątku i cybernetycznego poniedziałku, to jednak warto pamiętać, że największe sklepy odzieżą co roku prześcigają się w tym, kto zaoferuje lepszy rabat na produkty z segmentu premium.

 • Nie bój się ubrań z outletu 

  Dobrym sposobem na obłowienie się w markowe ubrania jest także korzystanie z outletów, które prowadzone są przez większość czołowych sklepów online. Oferowane w nich produkty pochodzą bezpośrednio od producentów, więc nie musimy się obawiać, że kupimy podróbkę, a ich niska cena wynika najczęściej z likwidacji kolekcji.Wiele luksusowych marek, takich jak chociażby Burberry, woli zniszczyć swoje wyroby, aniżeli oddać je za darmo potrzebującym. Wyprzedaże w outlecie są często ostatnią szansą na to, żeby uratować niesprzedane produkty przed zniszczeniem.


Jak rozpoznać oryginał


Jak rozpoznać oryginał? 

Jaka jest różnica między markowymi ubraniami a podróbkami? Wbrew popularnej tezie, jakoby podrabiane ubrania powstawały w tej samej fabryce co oryginały, różnice między oryginalnymi produktami Adidas a „oryginalnymi” ubraniami Adadas jest – i to widoczna na pierwszy rzut oka.
Podrabiane ubrania różnią się od oryginałów pod wieloma względami:

 • Jakość materiału – podróbki nie tylko są wykonane z materiałów gorszej jakości, ale także są znacznie mniej trwałe.
 • Detale – w przypadku marek luksusowych nie ma miejsca na takie niedociągnięcia jak krzywy szew czy niedociągnięcia w fastrygowaniu. W 99 na 100 przypadków logo w podróbkach posiada wady widoczne gołym okiem.
 • Toporne zamki – jakość oryginalnych zamków różni się znacząco od akcesoriów w podróbkach. Podrabiane ubrania znacznie częściej dają się we znaki (np. poprzez zacinający się zamek).
Czy jest sens kupować podróbki? Pomijając kwestie etyczne, zakup podróbek nie jest dobrym rozwiązaniem. Chociaż tanie firmowe ubrania z doszywanym na lewo logo mogą kusić, to jednak w kwestii jakości różnica między oryginałami a podróbkami jest widoczna gołym okiem.


Warto wiedzieć: Podczas, gdy markowe ubrania wytrzymują w niezmienionym stanie nawet przez 5-6 lat, tanie podróbki ulegają zniszczeniu nawet po pierwszych kilku praniach. Paradoksalnie zakup tanich podróbek staje się znacznie droższy, niż kupno prawdziwych oryginalnych produktów.


A gdzie kupować ubrania, aby nie zbankrutować? Pomysłów na zakup markowych ciuchów jest sporo – i nie trzeba się skupiać wyłącznie na nowych ubraniach. Istnieją bowiem sposoby na zakup taniej odzieży z drugiej ręki – znaleźć je można m.in. na wyprzedażach garażowych i w second-handach. Poszukiwanie oryginalnych ubrań wymaga jednak czasu i umiejętności szukania w gąszczu ofert– dlatego warto ułatwić sobie poszukiwanie, decydując się na zakup w sklepach internetowych.

Kody rabatowe jako Twoja pomoc! 

Jak znaleźć tanie ciuchy markowe? Odpowiedź jest prosta: wystarczy korzystać z kodów rabatowych! Wszystkie sklepy oferujące odzież umożliwiają również obniżenie ceny za pomocą specjalnych kuponów, które pozwalają na zaoszczędzenie nawet kilkudziesięciu procent! Kody rabatowe do sklepów odzieżowych mają krótki termin przydatności i zmieniają się nawet co kilka dni. Warto o tym pamiętać i nie odkładać zakupów – wyprzedaże tego rodzaju nigdy nie trwają dłużej niż tydzień!
Autor - Wydawajdobrze Wydawajdobrze
Przeczytało: 107194

Polecane artykuły

Nocna wyprzedaż: co to jest, jakie sklepy organizują i co można upolować w promocji?
Kiedy dokonujemy najwięcej zakupów w sklepach internetowych? Wcale nie w weekend i wcale nie wieczorami – wręcz przeciwnie, od długiego czasu szczyt zakupowy przypada na… wtorek wczesnym popołudniem. Powody? Przede wszystkim: wygoda.
Autor - Wydawajdobrze Wydawajdobrze
Przeczytało: 6543
Promocje urodzinowe: co można otrzymać z okazji swojego święta i które sklepy oferują najlepsze zniżki?
Jest taki jeden dzień w roku, kiedy każdy z nas jest w centrum uwagi. Telefony od rodziny i znajomych nie przestają dzwonić, nie nadążamy z odpowiadaniem na wiadomości z życzeniami w mediach społecznościowych, ludzie wokoło uśmiechają się i śpiewają „Sto lat”, a ręce uginają się od prezentów i kwiatów. Ale czy wiesz, że w dniu swoich urodzin możesz liczyć na coś więcej, niż uwagę ze strony najbliższych?
Autor - Wydawajdobrze Wydawajdobrze
Przeczytało: 57020
Tanie bilety do kina i promocje - jak taniej chodzić na filmy?
Zastanawiasz się, gdzie są najtańsze bilety do kina? Szukasz sposobu na zakup biletów do kina za 50% ceny lub nawet za darmo?
Autor - Wydawajdobrze Wydawajdobrze
Przeczytało: 16223
Wyprzedaż garażowa: co to jest i jak znaleźć atrakcyjną w swoim mieście w 2020?
Co to jest wyprzedaż garażowa? Z odpowiedzią na to pytanie nie mają trudności osoby, które są na bieżąco z amerykańską popkulturą.
Autor - Wydawajdobrze Wydawajdobrze
Przeczytało: 14191

COPYRIGHT © WYDAWAJDOBRZE.COM WSZYSTKIE PRAWA ZASTRZEŻONE.
Wszystkie użyte na niniejszej stronie internetowej znaki towarowe i nazwy firmowe lub towarowe należą lub/i są zastrzeżone przez ich właścicieli i zostały użyte wyłącznie w celach informacyjnych.