20
Do odwołania

Promocje we wtorek w HalfPrice — na czym polega akcja?

Stali klienci HalfPrice na pewno znają wprowadzoną w 2021 roku promocję - “-7% dla Klubowiczów w każdy wtorek”. Zastanawiasz się, jak właściwie ona działa? Wyjaśniamy zasady jednej z wielu okazji, obok kodów rabatowych i wyprzedaży do zaoszczędzenia na zakupach w HalfPrice. Zobacz, jak działa jedna z najciekawszych ofert, kierowana do stałych klientów tego sklepu z ubraniami z najwyższej półki.

Ulubiony dzień tygodnia — wtorkowe okazje w HalfPrice

Wtorkowe promocje w HalfPrice to, jak można się domyślić, promocja obowiązująca przez jeden dzień w tygodniu, gwarantująca dodatkowe 7% zniżki na zakupy. Promocja dotyczy wyłącznie osób, które zarejestrowały się na stronie internetowej sklepu i mogą cieszyć się statusem uczestnika HalfPrice Club. Zniżka może być wykorzystana na dowolne zakupy dokonane w sklepie stacjonarnym i obowiązuje również na produkty już przecenione. Nie można wykorzystać jej jedynie przy zakupie papierowych toreb oraz kart podarunkowych. W ciągu jednego wtorku możesz skorzystać z tej promocji wielokrotnie — nie ma limitu dokonanych transakcji w jej ramach. Ubrania i przedmioty zakupione w ramach tej promocji, możesz bez przeszkód zareklamować produkt, najlepiej za pośrednictwem poczty elektronicznej. Wysyłając maila, nie zapomnij o dopisku o tym, że reklamujesz właśnie promocję -7% dla Klubowiczów w każdy wtorek. Na zwrot nieużywanych produktów zakupionych w ramach promocji masz 30 dni. Pamiętaj jednak, że zgodnie z zasadami promocji, rezygnując z jednego produktu, oddać musisz wszystkie, jakie znalazły się na paragonie.

promocje we wtorek half price


Jakie warunki trzeba spełnić?

Korzystanie z promocji jest bardzo proste. Oczywiście pod warunkiem, że jesteś członkiem Klubu HalfPrice. Aby zapisać się do niego i korzystać z benefitów, musisz:

  • mieć ukończone 16 lat,

  • wypełnić formularz na stronie lub przystąpić do Klubu w sklepie stacjonarnym z pomocą pracownika,

  • zaakceptować regulamin,

  • posiadać elektroniczną Kartę.

Promocja obowiązuje również dla posiadaczy karty Klubu marki z tej samej biznesowej grupy, czyli CCC. Oznacza to, że Karta Klubu CCC również upoważnia do opisywanej zniżki. Będąc już w Klubie, możesz bez limitu dziennego, co wtorek korzystać z przysługującej ci zniżki do salonów stacjonarnych. Pamiętaj, tylko by pokazać przy kasie kartę fizyczną lub wirtualną albo podać numer telefonu, do którego przypisałeś ją podczas rejestracji.

Co jeszcze dostaje klubowicz?

Wstęp do HalfPrice Club jest bezpłatny. Warto zapisać się do niego z uwagi na promocję -7%, ale także z powodu innych korzyści:

  • dedykowanej urodzinowej promocji,

  • powitalnego rabatu w wysokości 10%,

  • cyklicznej zniżki na co trzecie zamówienie powyżej 100 złotych,

  • zamkniętych akcji promocyjnych i zniżek tylko dla Klubowiczów,

  • możliwości korzystania z benefitów Klubu CCC.

Z Klubu możesz bez problemu wypisać się w każdej chwili, kontaktując się bezpośrednio z obsługą klienta.

dodaj do ulubionych
Autor - Wydawajdobrze Wydawajdobrze
Skorzystało: 159
Uwaga! Akceptowane są wyłącznie linki do sklepów i innych ofert w ramach serwisu.

COPYRIGHT © WYDAWAJDOBRZE.COM WSZYSTKIE PRAWA ZASTRZEŻONE.
Wszystkie użyte na niniejszej stronie internetowej znaki towarowe i nazwy firmowe lub towarowe należą lub/i są zastrzeżone przez ich właścicieli i zostały użyte wyłącznie w celach informacyjnych.