21

Wyprzedaż do -35%

Sprawdź okazje
Do odwołania

Tylko w Jula odzież robocza w wyprzedaży do -35%

Trwa wielka wyprzedaż odzieży roboczej w marketach Jula. Chociaż mało kto kojarzy ten sklep z odzieżą, to jednak trzeba przyznać, że w Jula odzież robocza jest naprawdę solidnie reprezentowana. W ofercie m.in.:
- spodnie robocze,
- ogrodniczki,
- bluzy z kapturem
- bluzy polarowe,
- kurtki,
- szorty robocze,
- t-shirty,
- spodnie termiczne,
- kamizelki robocze,
- kurtki wodoodporne
- koszule flanelowe,
i wiele więcej. Wszystkie artykuły dostępne w rewelacyjnie niskich cenach, a do tego tylko teraz trwa wyprzedaż, dzięki której zapłacimy jeszcze mniej za dowolną kupioną w Jula odzież roboczą.

Warto pamiętać, że przesyłka ze sklepu internetowego Jula do domu jest płatna. Polecam korzystać z odbioru osobistego w sklepie (wówczas unikniemy opłaty 9,90 za kuriera). Warto robić zakupy przez internet, bo w ten sposób zyskujemy aż 14 dni na zwrot produktu (zgodnie z polskim prawem w sklepach stacjonarnych nie musi obowiązywać taki termin). Tak więc w razie wyboru złego rozmiaru nie musimy się martwić o to, że kupiona na promocji Jula odzież robocza skończy na dnie szafy.

dodaj do ulubionych
Autor Kriss
Skorzystało: 2099
Uwaga! Akceptowane są wyłącznie linki do sklepów i innych ofert w ramach serwisu.

COPYRIGHT © WYDAWAJDOBRZE.COM WSZYSTKIE PRAWA ZASTRZEŻONE.
Wszystkie użyte na niniejszej stronie internetowej znaki towarowe i nazwy firmowe lub towarowe należą lub/i są zastrzeżone przez ich właścicieli i zostały użyte wyłącznie w celach informacyjnych.