20
Do odwołania

Myjki ciśnieniowe: wyprzedaż – gdzie szukać promocji?

Myjka ciśnieniowa, zwana potocznie karcherem, to gadżet, który naprawdę przydaje się w codziennym życiu. Co prawda przez większość czasu stoi nieużywany i zbiera kurz, ale w sezonie wiosenno-letnim jest naprawdę na wagę złota. Gdy tylko zajdzie konieczność umycia auta, mebli ogrodowych czy kostki brukowej, myjka ciśnieniowa sprawdza się idealnie. Z tego względu warto zadbać o to, aby mieć pod ręką taki sprzęt. Wbrew pozorom wcale nie jest taki drogi, jak mogłoby się zdawać – a do tego bardzo często można go upolować na wyprzedaży!

Kiedy szukać wyprzedaży myjek ciśnieniowych?

Promocje na karchery mają miejsce zazwyczaj przed rozpoczęciem sezonu oraz na zakończenie, ale w większości hipermarketów dla majsterkowiczów te sprzęty są dostępne przez cały rok. Z tego względu można powiedzieć, że najwięcej wyprzedaży ma miejsce w następujących okresach:

  • marzec-kwiecień (gdy zaczyna się sezon ogrodowy)
  • wrzesień (gdy sklepy chcą pozbyć się nadwyżek produktów, aby nie musieć ich trzymać w magazynach)
  • Black Friday i Cyber Monday (gdy wszystkie sprzęty są po prostu sporo tańsze)

Oczywiście może tak się zdarzyć, że pojawi się niezapowiedziana promocja – dla przykładu, warto śledzić ofertę Lidla i Biedronki, które raz na jakiś czas lubią zaskoczyć sprzętami ogrodowymi w śmiesznie niskich cenach. Warto też poszperać w sklepach internetowych i na Allegro (co prawda nie ma tak wiele stron handlujących stricte myjkami wysokociśnieniowymi, ale warto popróbować).

Wyprzedaż myjek wysokociśnieniowych – gdzie?

W których sklepach szansa na upolowanie produktów w fajnych cenach jest największa? Tutaj oczywiście mamy trochę spekulacji, bo ceny często lubią zaskakiwać, ale absolutny top w tej dziedzinie to:

Wszystkie ceny podane na zdjęciach mają charakter poglądowy i mogą się zmienić.

Czy we wszystkich sklepach są dostępne te same produkty?

Co oczywiste, część myjek wysokociśnieniowych może się powtarzać – to dotyczy przede wszystkim kultowych artykułów marki Karcher. Warto jednak zwrócić uwagę na nieco tańsze sprzęty marek własnych (każdy sklep sprzedaje tego typu artykuły, których ceny są zazwyczaj sporo niższe niż w przypadku markowych myjek).

Tania myjka ciśnieniowa – jak ją znaleźć?

Przede wszystkim trzeba szukać promocji. Co pewien czas sklepy przeceniają wybrane produkty nawet o 30%, dlatego warto przeglądać gazetki. A do tego, oczywiście, trzeba korzystać z kodów rabatowych. Tak się składa, że wszystkie te trzy sklepy mają dość często fajne kupony, dlatego trzeba je tylko znaleźć.

Tutaj szukaj kodów rabatowych na myjki ciśnieniowe

dodaj do ulubionych
Autor Mareczek
Skorzystało: 1281
Uwaga! Akceptowane są wyłącznie linki do sklepów i innych ofert w ramach serwisu.

COPYRIGHT © WYDAWAJDOBRZE.COM WSZYSTKIE PRAWA ZASTRZEŻONE.
Wszystkie użyte na niniejszej stronie internetowej znaki towarowe i nazwy firmowe lub towarowe należą lub/i są zastrzeżone przez ich właścicieli i zostały użyte wyłącznie w celach informacyjnych.