Smartney - kody rabatowe, kupony

Ostatnia weryfikacja: 01/06/2022
Mamy aktualne kupony
Tylko na Wydawajdobrze znajdziecie najlepsze oferty promocyjne i kody rabatowe do wykorzystania w Smartney! Teraz pożyczki są jeszcze tańsze! Pożyczka w Smartney - nawet do 60 tysięcy złotych, płatność rozłożona na 96 miesięcy, prosty wniosek i brak ukrytych opłat. Sprawdź ofertę Smartney i odbierz kod rabatowy na pożyczkę online! 
Ocena sklepu SMARTNEY
5 / 5  ( 8 opinii )
Przejdź do sklepu
Tylko na Wydawajdobrze znajdziecie najlepsze oferty promocyjne i kody rabatowe do wykorzystania w Smartney! Teraz pożyczki są jeszcze tańsze! Pożyczka w Smartney - nawet do 60 tysięcy złotych, płatność rozłożona na 96 miesięcy, prosty wniosek i brak ukrytych opłat. Sprawdź ofertę Smartney i odbierz kod rabatowy na pożyczkę online! 
40
TYLKO
U NAS
Kod rabatowy -5% na prowizję pożyczki w Smartney
Pobierz kod
0 pozostało 27 godzin
Autor - Wydawajdobrze Wydawajdobrze
Skorzystało: 2718
24
Sprawdź warunki pożyczki w ofercie Smartney
Sprawdź okazje
0 Do odwołania
Autor - Wydawajdobrze Wydawajdobrze
Skorzystało: 62
39
TYLKO
U NAS
Zakończone
Kod rabatowy -10% na prowizję pożyczki w Smartney
Pobierz kod
0 zakończone
Autor - Wydawajdobrze Wydawajdobrze
Skorzystało: 2750
79
TYLKO
U NAS
Zakończone
Kod rabatowy -7% na prowizję pożyczki w Smartney
Pobierz kod
0 zakończone

Promocje pożyczek w Smartney - zobacz, jak pożyczać jeszcze taniej!

Ile kosztuje pożyczka w Smartney? Wartość kwoty do zapłaty jest uzależniona nie tylko od wysokości pożyczanej kwoty i okresu spłaty, ale przede wszystkim od… promocji! Smartney regularnie oferuje wszystkim klientom rewelacyjne zniżki na pożyczki. Skorzystaj z naszych kodów rabatowych i odbierz rabat na prowizję! A jeżeli to dla Ciebie za mało, sprawdź także inne aktualne promocje. W ramach czasowych okazji Smartney możesz liczyć na cały szereg udogodnień, takich jak między innymi rabaty na prowizję i odsetki albo nawet 100 dni na darmowy zwrot pożyczki.

Tania pożyczka w Smartney na małe i duże marzenia

Nowy telewizor, naprawa pralki, remont mieszkania, nowy samochód czy wymarzone wakacje? Powodów, aby wziąć pożyczkę, jest sporo, a to, co łączy wszystkich pożyczkobiorców, to chęć znalezienia najbardziej opłacalnej oferty kredytu. Mało kto lubi przepłacać - jeżeli więc porównujemy ceny w sklepach i wybieramy te najbardziej atrakcyjne, to czemu nie zrobić tego samego z pożyczką? W ostatnich latach Smartney stało się jednym z liderów pożyczek w Polsce. Firma podbiła serca klientów za sprawą prostoty działania - po wejściu na stronę internetową wystarczy wybrać na wirtualnym kalkulatorze wysokość pożyczanej kwoty oraz okres spłaty, a następnie uzupełnić prosty wniosek online. Bez względu na to, czy potrzebujesz małej pożyczki na 3000 złotych, czy może większego zastrzyku gotówki nawet do 60 tysięcy złotych, w Smartney możesz liczyć na minimum formalności, błyskawiczne rozpatrzenie wniosku i konkurencyjne warunki finansowania! Nie zwlekaj i już teraz sprawdź warunki pożyczki Smartney. Dzięki w pełni przejrzystemu kalkulatorowi rat od razu dostaniesz informację na temat wysokości wszystkich rat!

Pożyczaj duże kwoty i ciesz się niską ratą


Smartney to firma pożyczkowa specjalizująca się w pożyczaniu sporych kwot. Podczas gdy większość instytucji pozabankowych udziela chwilówek na kwoty do 5 tysięcy złotych, w Smartney możesz pożyczyć od 3 nawet do 60 tysięcy złotych! Firma specjalizuje się w udzielaniu kredytów konsumenckich, które - podobnie jak klasyczny kredyt - możemy rozłożyć na długi okres dochodzący nawet do 8 lat! Tylko od Ciebie zależy, w jakim okresie chcesz spłacić swoje zobowiązanie. Smartney przewiduje okresy spłaty od 6 miesięcy do nawet 96 miesięcy. Nie są to więc klasyczne chwilówki, których okres spłaty następuje w ciągu miesiąca od pożyczenia pieniędzy. Nic nie stoi na przeszkodzie, aby rozłożyć spłatę nawet na 8 lat - dzięki temu nawet przy wysokiej kwocie pożyczanych pieniędzy koszt comiesięcznej spłaty nie będzie wielkim obciążeniem dla Twojego budżetu domowego. Kto powiedział, że spłata pożyczki musi być męką? Dzięki Smartney nie masz powodów do obaw!

Kredyt bez dodatkowych ubezpieczeń ani opłat notarialnych


Kiedy pożyczamy pieniądze w banku, zazwyczaj musimy liczyć się z szeregiem opłat dodatkowych „na start”, takich jak opłata notarialna czy obowiązkowe ubezpieczenie kupowanego przedmiotu. Smartney ogranicza te wszystkie wymagania do minimum - na wysokość kwoty do zapłaty składają się wyłącznie kwota pożyczki, prowizja oraz odsetki. Co niezwykle istotne, Smartney informuje już na starcie, ile wyniosą odsetki - jak możemy przeczytać, ich wysokość jest uzależniona wyłącznie od stopy referencyjnej NBP. Po podpisaniu umowy nie musisz więc obawiać się o pojawienie się dodatkowych kosztów. Wszystko masz rozpisane krok po kroku, aby cieszyć się realizacją swoich marzeń zamiast przejmować kruczkami w umówię.

Szybka wypłata i minimum formalności


Kiedy ubiegamy się o pożyczkę w banku, musimy przedstawić wiele dokumentów zaświadczających między innymi o posiadaniu stałego źródła utrzymania. Kto choć raz próbował wnioskować o pożyczkę w banku, ten wie, że proces ten dłuży się w nieskończoność. Potrzebujesz gotówki praktycznie na już? Pożyczka Smartney to rozwiązanie właśnie dla Ciebie! Firma chwali się, że czas od podpisania umowy do wypłaty pieniędzy w 77% przypadków wynosi mniej niż 4 minuty, natomiast w aż 88% - mniej niż 30 minut. Co więcej, nie musisz szykować się na długie wyjścia do banku ani brać ze sobą teczek pełnych dokumentów. Jedyne, co potrzebujesz, aby wziąć pożyczkę w Smartney, to dowód osobisty oraz kilka minut wolnego czasu. Aby złożyć wniosek o pożyczkę, wystarczy wejść na stronę internetową Smartney, wybrać kwotę pożyczki oraz wskazać termin, w jakim chcemy spłacać kredyt, a następnie uzupełnić krótki wniosek. Na etapie składania wniosku musisz podać jedynie podstawowe dane takie jak imię i nazwisko, adres zamieszkania, PESEL oraz numer dowodu osobistego. Po złożeniu wniosku wszystkimi formalnościami zajmą się konsultanci Smartney - po weryfikacji danych zawartych we wniosku otrzymasz odpowiedź, a jeśli będzie to odpowiedź pozytywna - błyskawicznie otrzymasz wypłatę pożyczonych pieniędzy. Pożyczanie w Smartney to czynność uproszczona do maksimum - nie ma przecież powodu, aby odkładać marzenia!

Ile kosztuje pożyczka w Smartney?


Przed zaciągnięciem pożyczki warto wiedzieć, jaka będzie wysokość kosztów do zapłaty, a także, ile wyniesie comiesięczna rata. W Smartney nie musisz obawiać się o to, że te najważniejsze informacje będą wielką niewiadomą. Firma jeszcze przed wypełnieniem wniosku informuje, ile zapłacisz za swoją pożyczkę. Z analizy oferty Smartney możemy dowiedzieć się między innymi, że wysokość prowizji za udzielenie pożyczki wynosi 9-19% (w zależności od długości okresu spłaty), natomiast RRSO wynosi od 114,34% do 19,54%. Wartość wskaźnika RRSO jest oczywiście uzależniona od okresu spłaty - zupełnie naturalną sprawą jest, że w przypadku pożyczek na 6 miesięcy RRSO przekracza 100% (wynika to bowiem ze sposobu wyliczania RRSO), natomiast w przypadku dłuższych okresów spłaty wartość spada nawet do poziomu 19,54%. Zarówno koszty pożyczki w Smartney, jak i harmonogram spłat nie są tajemnicą - a informację o sposobach spłaty pożyczki dostaniesz wraz z umową do podpisu.

Pożyczka konsolidacyjna - połącz kilka pożyczek i płać jedną ratę!


Masz już na koncie kilka pożyczek i nie radzisz sobie z ich spłatą? Chcesz powoli zacząć wychodzić na prostą, ale ciągle nakręcająca się spirala długów uniemożliwia rozpoczęcie nowego życia? Pożyczka konsolidacyjna Smartney to prosty sposób na to, aby raty pożyczek przestały straszyć. Dzięki temu produktowi Smartney spłaci za Ciebie wszystkie dotychczasowe pożyczki i zaproponuje indywidualny plan spłat - w efekcie możesz otrzymać szansę na realne obniżenie wysokości comiesięcznych zobowiązań! Jeśli wysokość rat pożyczek do spłacania co miesiąc jest istotnym obciążeniem dla Twojego budżetu domowego, koniecznie sprawdź warunki pożyczki konsolidacyjnej Smartney i połącz wszystkie długi w jeden z niższą ratą. Warunki pożyczki konsolidacyjnej Smartney znajdziesz na stronie głównej firmy pożyczkowej.

Kto może dostać pożyczkę w Smartney?


Aby wziąć pożyczkę w Smartney, nie musisz spełniać zaporowych warunków. Firma udziela pożyczek klientom, którzy są w wieku 23-70 lat i mają rachunek bankowy w polskim banku. Decyzja o udzieleniu pożyczki uzależniona jest także od indywidualnej oceny zdolności kredytowej. Odwiedź stronę Smartney, uzupełnij wniosek i przekonaj się, jak łatwo dostać pożyczkę w Smartney!

Płatności odroczone PaySmartney - spłata odroczona nawet o 30 dni


Smartney to nie tylko firma pożyczkowa, lecz także instytucja specjalizująca się w płatnościach odroczonych. Nie wiesz, z czym się to je? Mamy dla Ciebie pocieszającą informację - Pay Smartney to nic innego jak darmowa pożyczka, którą możesz spłacić w ciągu 30 dni! Po prostu podczas zakupów skorzystaj z opcji Pay Smartney, uzupełnij krótki wniosek i ciesz się wymarzonymi produktami o wartości do 2500 złotych bez konieczności natychmiastowej spłaty zamówienia. W ramach usługi to Smartney płaci za zakupy - a Ty masz 30 dni na opłacenie zamówienia. Zapłać w ciągu 30 dni, a nie zapłacisz ani grosza za płatność odroczoną! Jeśli natomiast stwierdzisz, że wolisz nie ponosić wydatku jednorazowo, otrzymasz preferencyjne warunki spłaty w 3, 6 lub 9 ratach. Usługa Pay Smartney jest dostępna w wielu sklepach internetowych. RRSO wynosi 0% w przypadku spłaty przed upływem terminu 30 dni.

Czy Smartney to legalna firma pożyczkowa?


Firma Smartney należy do francuskiego giganta - grupy Oney Bank. Właściciele Smartney udzielają pożyczek na 11 rynkach już od ponad 35 lat, a liczba klientów obsłużonych w tym czasie przekracza 35 milionów. Smartney może pochwalić się pozytywnymi opiniami klientów, którzy doceniają przede wszystkim przejrzyste warunki oferty, niskie koszty udzielenia pożyczki oraz możliwość zarządzania spłatą przez internet. Ponadto Smartney wyróżnia się za sprawą licznych promocji i kodów rabatowych dla klientów (nowych i obecnych). Firma jest członkiem Związku Przedsiębiorstw Finansowych w Polsce, przestrzega Zasad Dobrych Praktyk ZPF i nie znajduje się na czarnej liście KNF (Komisji Nadzoru Finansowego).

Kody rabatowe Smartney - zaoszczędź nawet do 270 złotych!


Za co kochamy Smartney? Przede wszystkim za wygodę składania wniosku i niskie raty, ale wytrawni poszukiwacze okazji wiedzą, że Smartney ma jeszcze jedną zaletę - kody rabatowe umożliwiające obniżenie kwoty prowizji nawet o kilkanaście procent! Podczas gdy większość osób szukających okazji zakupowych poświęca czas na przekopanie internetu w celu odkrycia kodu rabatowego, w przypadku produktów finansowych mało kto podejmuje się tego wyzwania. A szkoda, bo wystarczy dosłownie parę kliknięć, aby zaoszczędzić nawet kilkaset złotych! W naszym serwisie publikujemy wszystkie aktualne kody rabatowe Smartney. Dzięki współpracy z firmą udzielającą pożyczek możemy również zaproponować wszystkim czytelnikom kody promocyjne dostępne tylko u nas! Każdy z nich obniża wartość prowizji za udzielenie pożyczki nawet o 5-10%, co w przypadku większości pożyczek oznacza oszczędności od 30 zł nawet do 270 złotych mniej! Wiemy doskonale, że dla wielu z nas każdy grosz ma znaczenie. Z naszymi kodami rabatowymi możesz realnie zaoszczędzić - pamiętaj tylko, aby przed złożeniem wniosku sprawdzić dostępność kodów promocyjnych w naszym serwisie! A gdy już znajdziesz wymarzony kod rabatowy Smartney, po prostu wpisz go w rubryce „Mam kod rabatowy” pod kalkulatorem pożyczek na stronie głównej. Po akceptacji dostaniesz potwierdzenie aktywacji rabatu i informację o wysokości zniżki.

Najczęściej zadawane pytania o kody rabatowe do Smartney

Jakie kody rabatowe są dostępne w Smartney?

Smartney regularnie udostępnia klientom kody rabatowe obniżające wartość prowizji za udzielenie pożyczki. W ramach każdej akcji specjalnej można zaoszczędzić nawet 5-10% kosztów prowizji, co przekłada się na oszczędności dochodzące nawet do 270 złotych. Tylko u nas znajdziesz dodatkowe kody zniżkowe wyłącznie dla czytelników Wydawaj Dobrze!

Czy w Smartney są promocje dla nowych klientów?

Smartney nie przewiduje w stałej ofercie promocji dla nowych klientów. Wszystkie oferty są dostępne dla każdego, co oznacza, że nie musisz mieć historii pożyczania w Smartney, aby móc płacić jeszcze mniej za swoją pożyczkę! Odwiedź naszą stronę i sprawdź wszystkie aktualne okazje czekające na klientów Smartney. Z naszymi kodami rabatowymi zaoszczędzisz nawet do kilkuset złotych!

Jak wziąć pożyczkę bez prowizji w Smartney?

Aktualnie w Smartney nie ma promocji na pierwszą pożyczkę bez prowizji, ale firma oprócz pożyczek umożliwia również skorzystanie z płatności odroczonych. W trakcie zakupów online wybierz opcję Pay Smartney, uzupełnij krótki wniosek i ciesz się z zakupów, na spłatę których będziesz mieć aż 30 dni! Jeśli przed tym terminem opłacisz swoje zamówienie, prowizja za płatność odroczoną wyniesie 0 złotych. W razie braku spłaty Smartney automatycznie rozłoży płatność na wygodne, niskie raty.

COPYRIGHT © WYDAWAJDOBRZE.COM WSZYSTKIE PRAWA ZASTRZEŻONE.
Wszystkie użyte na niniejszej stronie internetowej znaki towarowe i nazwy firmowe lub towarowe należą lub/i są zastrzeżone przez ich właścicieli i zostały użyte wyłącznie w celach informacyjnych.

Wykorzystujemy ciasteczka(ang. cookies) oraz podobne technologie w celu świadczenia usług, dostosowanie serwisu do indywidualnych preferencji oraz w celach statystycznych i reklamowych. Możesz zawsze wyłączyć mechanizm w ustawieniach przeglądarki. Korzystanie z naszego serwisu bez zmiany ustawień przeglądarki oznacza, że cookies będą zapisywane w pamięci urządzenia, szczegóły znajdziesz w Polityce Cookie