58
Zakończone

Kod Rabatowy -5%

Pobierz kod
zakończone

Kod rabatowy -5% na prowizję pożyczki w Smartney

Mamy dla Was coś ekstra! Może coś, co przekona Was jeszcze bardziej! Kod rabatowy -5%, który obniży prowizję pożyczki w Smartney. Taka wersja promocji nie pojawia się często. Kod rabatowy może zostać wykorzystany przy zawieraniu umowy pożyczki na stronie Smartney.

Jest to kod rabatowy, który dostępny jest tylko do 31 stycznia 2024 roku.

Kod działa na pożyczki od 5000 zł do 60 000 zł.

Kilka słów o pożyczkach Smartney online

1. W Smartney możesz liczyć na pożyczkę nawet do 60 000 zł.
2. Formalności załatwiane są w 100% online, bez dokumentów.
3. Zwrot odbywa się w lekkich ratach rozłożonych od 6 do 96 miesięcy.

Przykładową ratę pozwoli Wam obliczyć prosty i intuicyjny kalkulator na stronie Smartney.

Pamiętajcie, że udzielenie pożyczki oraz jej warunki uzależnione są od wyniku oceny zdolności kredytowej klienta.

Kod rabatowy Smartney 5% na prowizję - jak skorzystać ze zniżki?

Kod zniżkowy, który Smartney przygotował specjalnie dla czytelników naszego serwisu, będzie działać do 31 stycznia 2024 r. Aby z niego skorzystać, wystarczy wejść na naszą stronę i kliknąć niebieski przycisk „Pobierz kod” znajdujący się z lewej strony ekranu. Po naciśnięciu przycisku na monitorze zobaczysz okienko z kodem – musisz go jedynie skopiować do schowka lub przepisać. A co dalej? Później już z górki. Aby wykorzystać rabat, należy przejść na stronę Smartney i wskazać na kalkulatorze kwotę, którą chcemy pożyczyć. W tym miejscu możesz również wybrać okres spłaty – czyli na ile rat chcesz rozłożyć spłacanie pożyczki. Gdy skonfigurujesz swoją pożyczkę, musisz już tylko kliknąć przycisk „Posiadam kod rabatowy” znajdujący się tuż nad belką „Złóż wniosek”. Wklej w specjalnym polu treść kodu rabatowego Smartney 5% 2023 i kliknij „Zatwierdź”, aby aktywować swoją zniżkę. Po prawidłowym przepisaniu kuponu na ekranie pojawi się sekcja „RABAT”, a w podsumowaniu warunków pożyczki przeczytasz informację o wysokości udzielonej zniżki.

Na co obowiązuje 5% rabatu w Smartney?

Kod zniżkowy obejmuje wszystkie pożyczki w Smartney, niezależnie od pożyczanej kwoty, okresu spłaty czy deklarowanego przeznaczenia pożyczki. Co więcej, zniżka działa zarówno dla nowych klientów Smartney, jak i dla osób, które zaciągają kolejną pożyczkę. Przy tej okazji warto także zastanowić się nad tym, co dostaniemy ze zniżką – warunki promocji nie oznaczają bowiem, że obniżymy całkowitą kwotę do spłaty o 5%. Rabat jest liczony nie od całości opłat, lecz od prowizji za udzielenie pożyczki. W szczegółowym zestawieniu kosztów swojej pożyczki możesz przeczytać, ile wynoszą poszczególne opłaty. W największym skrócie, na koszt pożyczki składają się prowizja oraz odsetki, przy czym wysokość prowizji nie przekracza z reguły 20% pożyczanej kwoty (obowiązuje zależność, że im dłuższy okres spłaty, tym niższa prowizja dla pożyczki w tej samej wysokości). 5% zniżki będzie więc naliczane wyłącznie od prowizji.

Ile można zaoszczędzić z kodem rabatowym Smartney?

Odpowiedź na to pytanie brzmi: to zależy. Oczywiście jak zawsze wysokość rabatu z kodem zniżkowym jest uzależniona od bazowej kwoty prowizji – a ta jest różna, w zależności od kwoty pożyczki oraz okresu spłaty. Z naszych wyliczeń wychodzi jednak, że kod rabatowy Smartney pozwoli na zaoszczędzenie od 28,50 zł nawet do 450 złotych! Rzecz jasna wysokość Twoich oszczędności będzie uzależniona od warunków pożyczki – aby dowiedzieć się, ile zaoszczędzisz, po prostu skonfiguruj własną pożyczkę i zobacz, jak będą kształtować się zniżki. Poniżej prezentujemy przykładowe wartości obniżek dla reprezentatywnych typów pożyczek Smartney:

Wysokość pożyczki: 30 000 złotych

 • Okres pożyczki: 6 miesięcy

 • Wysokość raty przed zniżką: 618,32 zł

 • RRSO przed zniżką: 116,67%

 • Wysokość prowizji przed zniżką: 570 zł

 • Wysokość prowizji po zniżce: 541,50 zł

Oszczędzasz: 28,50 zł

Wysokość pożyczki: 10 000 złotych

 • Okres pożyczki: 36 miesięcy

 • Wysokość raty przed zniżką: 418,37 zł

 • RRSO przed zniżką: 32,99%

 • Wysokość prowizji przed zniżką: 1900 zł

 • Wysokość prowizji po zniżce: 1805 zł

Oszczędzasz: 95 zł

Wysokość pożyczki: 20 000 złotych

 • Okres pożyczki: 60 miesięcy

 • Wysokość raty przed zniżką: 578,77 zł

 • RRSO przed zniżką: 27,17%

 • Wysokość prowizji przed zniżką: 3800 zł

 • Wysokość prowizji po zniżce: 3610 zł

Oszczędzasz: 190 zł

Wysokość pożyczki: 35 000 złotych

 • Okres pożyczki: 24 miesiące

 • Wysokość raty przed zniżką: 2039,31 zł

 • RRSO przed zniżką: 40,51%

 • Wysokość prowizji przed zniżką: 6650 zł

 • Wysokość prowizji po zniżce: 6317,50 zł

Oszczędzasz: 332,50 zł

Wysokość pożyczki: 60 000 złotych

 • Okres pożyczki: 96 miesięcy

 • Wysokość raty przed zniżką: 1211,78 zł

 • RRSO przed zniżką: 20,47%

 • Wysokość prowizji przed zniżką: 5400 zł

 • Wysokość prowizji po zniżce: 5130 zł

Oszczędzasz: 270 zł

Wysokość pożyczki: 60 000 złotych

 • Okres pożyczki: 66 miesięcy

 • Wysokość raty przed zniżką: 1571,77 zł

 • RRSO przed zniżką: 24,48%

 • Wysokość prowizji przed zniżką: 9000 zł

 • Wysokość prowizji po zniżce: 8550 zł

Oszczędzasz: 450 zł

Czy kod rabatowy działa także na pożyczki konsolidacyjne?

W regulaminie promocji nie ma żadnych zapisów wyłączających pożyczki konsolidacyjne z możliwości skorzystania z kodu zniżkowego. Kupon obniża wysokość prowizji za udzielenie każdej pożyczki – nie ma żadnych dodatkowych zapisów ani wymagań.

Ile razy można skorzystać z rabatu?

Regulamin promocji Smartney nie precyzuje także, ile razy można skorzystać z kodu rabatowego na pożyczkę. Trzeba jednak pamiętać o tym, że Smartney nie pozwala na zaciągnięcie więcej niż jednego kredytu – jeśli masz już pożyczkę w Smartney, nie możesz złożyć kolejnego wniosku (zostanie on odrzucony). Z tego względu trzeba przyjąć, że obowiązuje limit jednego użycia kodu na osobę. Można oczywiście spłacić wszystkie wcześniejsze pożyczki przed czasem i zaciągnąć nową (trzeba zdążyć przed 31 lipca), ale jest to raczej mało atrakcyjny pomysł.

Wypełnij wniosek do 31 stycznia i zgarnij zniżkę

Branie pożyczki w Smartney jest bardzo proste. Jeśli chcesz złożyć wniosek o pożyczkę, po prostu odwiedź stronę główną firmy pożyczkowej, podaj kwotę kredytu oraz okres spłaty (od 6 do 96 miesięcy w zależności od kwoty), wpisz kod rabatowy obniżający prowizję i przejdź do wypełniania wniosku swoimi danymi! Smartney gwarantuje błyskawiczne rozpatrywanie wniosków i ograniczenie formalności do minimum – bez konieczności przedstawiania zaświadczenia o dochodach. Nie wierzysz? Przekonaj się już teraz i weź pożyczkę z rabatem!

Przejdź do wniosku o pożyczkę i odbierz swój rabat!

*Kod Rabatowy ważny od 01.01-31.01.2024 r. Kod może zostać wykorzystany przy zawieraniu umowy pożyczki bezpośrednio za pośrednictwem strony www.smartney.pl. Użycie Kodu przed akceptacją oferty spowoduje obniżenie prowizji z tytułu udzielenia pożyczki o 5% w stosunku do prowizji jaką klient by zapłacił, gdyby nie skorzystał z Kodu. Regulamin „Kody Rabatowe” dostępny na www.smartney.pl w zakładce: „Dokumenty”. Udzielenie pożyczki oraz jej warunki uzależnione są od wyniku oceny zdolności kredytowej klienta. Materiał nie stanowi oferty. Pożyczkodawcą jest Smartney Sp. z o.o. Oferta produktowa „Nowoczesna” obowiązuje od 09.10.2019 r. i dotyczy pożyczki w wysokości od 10 000 zł do 60 000 zł, zawieranej na okres od 72 do 96 miesięcy za pośrednictwem strony www.smartney.pl. Przykład reprezentatywny dla pożyczki „Nowoczesna”: Rzeczywista Roczna Stopa Oprocentowania (RRSO) wynosi 24,49%, całkowita kwota kredytu (bez kredytowanych kosztów) 27 819,21 zł, całkowita kwota do zapłaty 52 301,27 zł, oprocentowanie zmienne 15,75%, całkowity koszt kredytu 24 482,06 zł (w tym: prowizja 4 960,89 zł, odsetki 19 521,17 zł), 76 miesięcznych równych rat po 679,03 zł, ostatnia rata wyrównująca 694,99 zł. Kalkulacja na dzień 05.01.2024 r. Udzielenie pożyczki oraz jej warunki uzależnione są od wyniku oceny zdolności kredytowej klienta.
dodaj do ulubionych

Najcześciej zadawane pytania dotyczące kodu w Smartney:

Jaki jest kod rabatowy Smartney w październiku 2023 r.?

Aż do 31 października wszyscy klienci Smartney mogą skorzystać z kodu rabatowego obniżającego wysokość prowizji za udzielenie pożyczki aż o 5%! Aby zapłacić mniej nawet o 450 złotych, wpisz podczas składania wniosku kod Jesien5_wd w odpowiednim polu. Rabat obejmuje wszystkie pożyczki niezależnie od kwoty kredytu, okresu spłaty i historii pożyczania w Smartney!

Czy kod rabatowy 5% Smartney łączy się z innymi promocjami?

Tak! Warto przy okazji korzystania z kodu zniżkowego skorzystać z promocji TEST 101 dni, dzięki której możesz bez żadnych kosztów spłacić pożyczkę w ciągu 101 dni od złożenia wniosku! Promocja Smartney przewiduje całkowite zniesienie opłat, jeśli zrezygnujesz z pożyczki w okresie 101 dni. Jeżeli natomiast zdecydujesz się na zachowanie pożyczki, po prostu spłacasz dalej raty zgodnie z harmonogramem – i oszczędzasz aż 5% na prowizji dzięki naszemu kodowi rabatowemu!

Ile wynosi prowizja za udzielenie pożyczki w Smartney?

Wysokość prowizji za udzielenie pożyczki jest uzależniona od kwoty pożyczki oraz okresu spłaty. Z reguły wynosi od 9% do 19% kwoty pożyczki, przy czym obowiązuje zależność, że im dłuższy okres spłaty, tym niższa kwota prowizji. To oznacza, że dzięki kuponowi rabatowemu zaoszczędzisz co najmniej 28,50 zł, natomiast maksymalnie w Twojej kieszeni może zostać aż 450 złotych! Pobierz kod za darmo i oszczędzaj!

Autor - Wydawajdobrze Wydawajdobrze
Skorzystało: 5782
Uwaga! Akceptowane są wyłącznie linki do sklepów i innych ofert w ramach serwisu.

COPYRIGHT © WYDAWAJDOBRZE.COM WSZYSTKIE PRAWA ZASTRZEŻONE.
Wszystkie użyte na niniejszej stronie internetowej znaki towarowe i nazwy firmowe lub towarowe należą lub/i są zastrzeżone przez ich właścicieli i zostały użyte wyłącznie w celach informacyjnych.

Wykorzystujemy ciasteczka(ang. cookies) oraz podobne technologie w celu świadczenia usług, dostosowanie serwisu do indywidualnych preferencji oraz w celach statystycznych i reklamowych. Możesz zawsze wyłączyć mechanizm w ustawieniach przeglądarki. Korzystanie z naszego serwisu bez zmiany ustawień przeglądarki oznacza, że cookies będą zapisywane w pamięci urządzenia, szczegóły znajdziesz w Polityce Cookie