32
Kod rabatowy -20zł, dla zakupów od 125zł.
Pobierz kod
0 Do odwołania
Wydawajdobrze
Skorzystało: 783
27
Kod rabatowy 7% na wybrane kategorie w Ucando!
Pobierz kod
0 pozostało 9 dni
Wydawajdobrze
Skorzystało: 41
28
Kod rabatowy na torebki z nowej kolekcji w Monnari
Pobierz kod
0 Do odwołania
Wydawajdobrze
Skorzystało: 109
33
Kod rabatowy -7% na wybrane zegarki w Zegarownii!
Pobierz kod
0 Do odwołania
Wydawajdobrze
Skorzystało: 371
34
Kod rabatowy -5% na cały asortyment Miler Menswear!
Pobierz kod
0 pozostało 75 dni
Wydawajdobrze
Skorzystało: 61
28
Kod rabatowy -4% na cały asortyment w 4KOM.
Pobierz kod
0 Do odwołania
Wydawajdobrze
Skorzystało: 248
29
Kod rabatowy -10% na cały asortyment
Pobierz kod
0 Do odwołania
Wydawajdobrze
Skorzystało: 734
24
Kod rabatowy 30% Woblink - wszystkie ebooki taniej z kartą Credit Agricole!
Pobierz kod
0 pozostało 75 dni
Daga34
Skorzystało: 88
32
Kod rabatowy -20 zł w Ania Kruk.
Pobierz kod
0 Do odwołania
Wydawajdobrze
Skorzystało: 156
35
Kod rabatowy przy zakupach za min. 199zł na Eobuwie.
Pobierz kod
0 Do odwołania
Wydawajdobrze
Skorzystało: 154
34
Kupon zniżkowy przy zakupach za min. 100 zł.
Pobierz kod
0 Do odwołania
Wydawajdobrze
Skorzystało: 770
39
Przy zakupach za min. 250zł w Fotojoker.
Pobierz kod
0 Do odwołania

Weekend Zniżek

Podczas weekendu zniżek można trafić na bardzo ciekawe wyprzedaże, dzięki którym zaoszczędzisz niemałe promocje. Dlatego, jeżeli szukasz ciekawych promocji z okazji weekendu zniżek, to przyjrzyj się tym dostępnym na naszej stronie.

Czym w ogóle jest weekend zniżek?

W skrócie jest to po prostu weekend, który wyróżnia się na tle „zwykłych” weekendów dużą ilością promocji. W Polsce taka akcja organizowana jest m.in. przez magazyny Twój Styl oraz Show. Organizatorzy tego wydarzenia nazywają je największą akcją rabatową w Polsce. Podczas jednego weekendu można znaleźć bardzo ciekawe wyprzedaże i promocje, które mogą przekraczać nawet 50%. Jednocześnie inne akcje organizuje m.in. magazyn Avanti oraz magazyn Glamour. Z pewnością warto być świadomym tego, że taka akcja jest zorganizowana, ponieważ dzięki niej można zaoszczędzić niemałe pieniądze.

Kiedy jest weekend zniżek?

Bardzo często magazyny organizują dwa weekendy zniżek w ciągu roku, pierwszy wiosną a drugi na koniec lata lub na początku jesieni. Oznacza to, że weekendy zniżek pojawiają się pomiędzy marcem a majem, a następnie pomiędzy sierpniem a październikiem. Oczywiście to kiedy będzie zorganizowany weekend zniżek, zależy w dużej mierze od organizatorów i równie dobrze mogą oni zorganizować taką akcję promocyjną w innym terminie.

Dla kogo jest weekend zniżek?

Zwykle organizatorami tego wydarzenia są magazyny kobiece. Jednocześnie nie oznacza to, że znajdziemy tutaj promocje tylko i wyłącznie dla Pań. Jeżeli jesteś mężczyzną, który lubi oszczędzać na zakupach i mądrze wydawać swoje pieniądze, to również możesz liczyć na promocje, które będą Cię dotyczyć. Często trafiają się tu promocje w takich sklepach jak np. 4F, H&M, czy też CCC. Najczęściej możesz trafić na promocje dotyczące sklepów z odzieżą, obuwiem, biżuterią oraz kosmetykami. Dowodem tego, że mają tu czego szukać mężczyźni, jest choćby sklep Pako Lorente, który brał udział w weekendzie zniżek organizowanym przez Glamour w 2018 roku, gdzie promocja dotyczyła garniturów oraz marynarek. Wiele zależy również od tego, jaki magazyn organizuje weekend zniżek. Przykładowo w roku 2018 w magazynie Avanti można było znaleźć promocje w wielu sklepach z kategorii „dom i wnętrze”, czy też kody promocyjne do lokali gastronomicznych, promocje do salonów kosmetycznych i hoteli. Była również oddzielna kategoria z promocjami w Factory. Dlatego tak naprawdę każda osoba może skorzystać na promocjach dostępnych podczas weekendu zniżek.

Gdzie znaleźć promocje na weekend zniżek?

Teoretycznie, żeby skorzystać z promocji, trzeba kupić magazyn, który dany weekend zniżek organizuje. Czyli jeżeli np. interesuje Cię weekend zniżek, który jest organizowany przez magazyn Avanti, to w tym magazynie znajdziesz zniżki. Jednakże jest inny, prostszy sposób. Jeżeli nie lubisz czytać magazynów, to możesz liczyć na to, że znajdziesz promocje dotyczące weekendu zniżek na naszej stronie internetowej WydawajDobrze.com. Dzięki temu zapoznasz się w prosty i wygodny sposób z dostępnymi promocjami, a następnie wybierzesz te, które Ci najbardziej odpowiadają. Dużą zaletą jest również system komentarzy, dzięki któremu możesz dowiedzieć się, jakie są najciekawsze produkty dostępne w danym sklepie na promocji. Wymienienie doświadczeń z innymi użytkownikami może dostarczyć Ci wielu, wartościowych informacji, które nie są dostępne bezpośrednio w kodach.

Jakie sklepy biorą udział w weekendzie zniżek?

Nie ma określonej listy sklepów, które uczestniczą w tym wydarzeniu. Oznacza to, że jednego roku możesz znaleźć inne podmioty, niż w latach następnych. Jednocześnie jak wspominaliśmy wcześniej wybór sklepów i tak jest bardzo duży. Najwięcej jest sklepów z obuwiem i odzieżą. Popularne są również różnego rodzaju drogerie oraz sklepy z biżuterią. Jednak w tym wydarzeniu nie brakuje również innych sklepów np. z akcesoriami do domu, czy też książkami. Dlatego też bez względu na to, czego szukasz, to istnieją szanse na to, że uda Ci się znaleźć fajną promocję, dzięki której zaoszczędzisz niemałe pieniądze. Dlatego też śledź nasz portal i obserwuj, kiedy zaczną pojawiać się promocje dotyczące weekendu zniżek.

Dlaczego warto robić zakupy online podczas weekendu zniżek?

Dzisiaj większość sklepów biorących udział w promocji oferuje również możliwość skorzystania z rabatów online. Jest to świetna opcja choćby dlatego, że niedziele są niehandlowe — w tym roku ostatnia niedziela w miesiącu jest handlowa, jednak od przyszłego roku wszystkie będą niehandlowe. Oznacza to, że tak naprawdę tylko przez jeden dzień możesz skorzystać z dostępnych promocji w sklepach stacjonarnych. Jeżeli duże rabaty są dostępne tylko jednego dnia, to jak zapewne możesz się domyślić, będą tłumy w sklepach i duże kolejki. Dlatego warto zwrócić uwagę na wygodę — w sklepach online nie musisz szukać miejsc parkingowych, czy też przeciskać się pomiędzy ludźmi. Dodatkowo wybór towaru jest większy, nie jesteś ograniczony zapasami dla jednego sklepu. To sprawia, że masz większe szanse na zrobienie udanych zakupów. No i dodatkowo niektóre sklepy oferują zniżki na kupony promocyjne. W przypadku sklepów internetowych wystarczy taki kod rabatowy wpisać w koszyku. Natomiast w sklepie stacjonarnym trzeba go pokazać i tutaj nie wszystkie sklepy mogą zadowolić się kuponem pokazanym na telefonie. To z kolei wymaga od Ciebie noszenia ze sobą fizycznie różnych karteczek ze zniżkami.

Czasem musisz wybrać się do sklepu stacjonarnego

Jednocześnie warto zauważyć, że w niektórych przypadkach konieczne jest wybranie się do sklepów stacjonarnych. Przykładem mogą być promocje dotyczące sieci centrów handlowych Factory. Są to placówki, gdzie wiele marek ma swoje outlety — produkty są już tu zwykle w atrakcyjnych cenach. Jednak dodatkowe promocje zawsze pozwolą na większe oszczędności. Jednocześnie jest to tak naprawdę wyjątek potwierdzający regułę. Zwykle możesz bez żadnych problemów zrobić zakupy online. Jest to wybór o wiele lepszy, ponieważ oszczędzać czas i też robienie zakupów jest znacznie przyjemniejsze.

Jak skorzystać z okazji dostępnych w weekend zniżek?

Gdy już omawiamy kwestię kuponów rabatowych, to warto omówić sobie jak skorzystać z okazji, które są dostępne podczas weekendu zniżek. Wszystko zależy tutaj tak naprawdę od tego, jaką okazją mamy do czynienia. Dlatego przede wszystkim zapoznaj się z informacją o tym, w jaki sposób działa rabat. Bez względu na to, czy znajdziesz promocję na naszej stronie WydawajDobrze.com, czy też w magazynie to i tak zasady promocji powinny być opisane na tyle, żebyś mógł je zrozumieć. Ogólnie rzecz biorąc, można wyróżnić dwa główne rodzaje promocji:
● Klasyczne rabaty, gdzie po prostu asortyment jest dostępny w promocyjnych cenach.
● Kupony rabatowe, gdzie konieczne jest wykorzystanie kuponu przy kasie, lub wpisanie kodu rabatowego w odpowiednie miejsce przy zakupach online.
Dodatkowo warto podkreślić, że w niektórych promocjach wymienione są dodatkowe obostrzenia wobec rabatów. Często można spotkać się z koniecznością zrobienia zakupów na minimalną kwotę albo z wyłączeniem towarów przecenionych z promocji (oznacza to, że jeżeli jest np. 20% rabatu na cały asortyment, a coś na półce sklepowej jest już przecenione np. z 100 zł na 70 zł, to nie otrzymasz od tych 70 zł dodatkowych 20% rabatu).

Czy warto korzystać z weekendu zniżek?

Wiele osób może zauważyć, że o weekendzie zniżek nie jest tak głośno, jak o np. czarnym piątku. Czy to oznacza, że nie jest to tak ciekawa oferta? Wszystko zależy tak naprawdę od tego, jak na to spojrzymy. Weekend zniżek z pewnością jest fajną okazją do oszczędzania. W te kilka dni jest dostępnych znacznie więcej wyprzedaży niż zwykle, często są one również większe. Czy są to wyprzedaże i okazje większe niż podczas czarnego piątku? To ciężko jednoznacznie określić. Niektóre promocje mogą być większe, a inne mniejsze. Z pewnością warto przyjrzeć się dostępnym promocjom, ponieważ jest to kolejna okazja do oszczędzania. Biorąc pod uwagę wiosenny weekend zniżek, to jest to termin odległy od czarnego piątku, dlatego też tym bardziej nie ma co czekać, aż to wydarzenie nadejdzie. Z pewnością, jeżeli chcesz skorzystać z weekendu zniżek, to powinieneś zapoznać się w prosty i wygodny sposób z dostępnymi promocjami i wybrać ze wszystkich sklepów te, które Cię najbardziej interesują. Dzięki temu spędzisz mniej czasu na poszukiwaniu interesujących Cię produktów.

Kiedy można zacząć śledzić okazje dotyczące weekendu zniżek?

Najczęściej okazje dotyczące weekendu zniżek są publikowane w jednym z numerów magazynów, które organizują lub są patronami akcji. Dlatego to jak szybko zapoznasz się z dostępnymi okazjami, zależy od wydawców. Często jest praktykowana praktyka, że jeżeli weekend jest organizowany np. w kwietniu, to kupony rabatowe są dodawane do kwietniowego wydania. Jeżeli natomiast chcesz śledzić okazje pojawiające się z okazji weekendu zniżek na naszej stronie, to również możesz liczyć na to, że zaczną się one pojawiać po tym, jak ujrzą światło dzienne. Należy zaznaczyć, że na naszej witrynie każda osoba może dodać informacje o promocji, która według niej jest warta uwagi. Dlatego też od naszych użytkowników zależy, kiedy pojawią się okazje na weekend zniżek. Pamiętaj, że jeżeli sam zauważyłeś ciekawą promocję, to możesz informacje o niej umieścić na naszej witrynie.

Podsumowanie

Weekend zniżek to z pewnością fajna okazja, żeby zrobić taniej zakupy. Jeżeli lubisz oszczędzać, to koniecznie śledź dostępne promocje na naszej stronie internetowej, dzięki temu będziesz w stanie skorzystać z najlepszych okazji. Pamiętaj, że jeżeli Ty znajdziesz ciekawą promocję podczas weekendu zniżek, to również możesz dodać o niej informacje. Zwykle w ciągu roku jest kilka takich eventów. Potrafią być 3 weekendy zniżek blisko siebie np. wiosną, a następnie jesienią. Daje to całkiem sporą ilość promocyjnych okresów w ciągu roku. Z tego powodu, jeżeli nie załapałeś się na jeden okres, to nie musisz się obwiniać, wystarczy, że będziesz obserwować nasz portal regularnie, a dzięki temu nie przegapisz kolejnego weekendu zniżek, który zwykle powinien pojawić się w przeciągu ok. pół roku.

COPYRIGHT © WYDAWAJDOBRZE.PL WSZYSTKIE PRAWA ZASTRZEŻONE.
Wszystkie użyte na niniejszej stronie internetowej znaki towarowe i nazwy firmowe lub towarowe należą lub/i są zastrzeżone przez ich właścicieli i zostały użyte wyłącznie w celach informacyjnych.

Wykorzystujemy ciasteczka(ang. cookies) oraz podobne technologie w celu świadczenia usług, dostosowanie serwisu do indywidualnych preferencji oraz w celach statystycznych i reklamowych. Możesz zawsze wyłączyć mechanizm w ustawieniach przeglądarki. Korzystanie z naszego serwisu bez zmiany ustawień przeglądarki oznacza, że cookies będą zapisywane w pamięci urządzenia, szczegóły znajdziesz w Polityce Cookie