35
ZEN
Do odwołania

Sprawdź koniecznie korzyści płynące z posiadania karty i aplikacji ZEN

Spokój zakupów. Harmonia pieniędzy.

Zacznij zarządzać pieniędzmi i robić zakupy w duchu ZEN! Koniecznie sprawdź możliwości, jakie płyną z posiadania karty i aplikacji ZEN!

Sprawdź ZENEFITY - Założenie konta to tylko kilka chwil!

Główne korzyści dla klientów indywidualnych:
  • Przy płatności kartą ZEN Mastercard możesz liczyć na przedłużoną roczną gwarancję na produkty elektroniczne. Gwarancja jest automatyczna, nie musisz martwić się o formalności.
  • ZEN Care - Zabezpieczenie na wypadek nieudanych zakupów internetowych. Nie musisz martwić się gdy Twój produkt nie zostanie dostarczony, otrzymasz wadliwy przedmiot etc. ZEN załatwi wszystko za Ciebie ze zdecydowanie wyższą skutecznością!
  • CASHBACK do -15% - Przy zakupach przez internet w wybranych sklepach możesz liczyć na natychmiastowy zwrot do 15% wartości Twoich zakupów. Listę sklepów znajdziesz na stronie ZEN.
Główne korzyści dla klientów biznesowych:
  • Pieniądze z transakcji trafiają na Twoje konto w przeciągu kilku sekund.
  • Firmy mają zero obciążeń zwrotnych.
  • Zero prowizji za przetwarzanie płatności.
  • Dla klientów biznesowych obowiązują dodatkowo wszystkie korzyści wynikające z posiadania konta osobistego!

Darmowy okres próbny dla nowych użytkowników - kod rabatowy

Decydując się na założenie konta ZEN, możesz liczyć na darmowy okres próbny. Przez 30 dni nie zostanie od Ciebie pobrana opłata za prowadzenia konta i korzystanie z benefitów płynących z posiadania karty i aplikacji ZEN!
Dodatkowo na Wydawajdobrze możesz pobrać kod rabatowy, który znacznie przedłuży darmowy okres próbny. Dla użytkowników indywidualnych będzie to łącznie 60 dni. Użytkownicy biznesowi po wykorzystaniu kuponu mogą liczyć na 60 dni darmowego prowadzenia konta!


Opłaty i koszt prowadzenia ZEN

Dla użytkowników indywidualnych koszt prowadzenia podstawowego konta to jedyne 0,99€ miesięcznie. Dla bardziej wymagających użytkowników został stworzony plan Platinium, jego koszt to 4,99€. Użytkownicy biznesowi zapłacą, w zależności od wybranego pakietu od 9,99€ do 499,99€ miesięcznie. Szczegóły konkretnych planów i tabela opłat znajduje się na stronie ZEN.

dodaj do ulubionych
Autor - Wydawajdobrze Wydawajdobrze
Skorzystało: 3273
Uwaga! Akceptowane są wyłącznie linki do sklepów i innych ofert w ramach serwisu.

COPYRIGHT © WYDAWAJDOBRZE.COM WSZYSTKIE PRAWA ZASTRZEŻONE.
Wszystkie użyte na niniejszej stronie internetowej znaki towarowe i nazwy firmowe lub towarowe należą lub/i są zastrzeżone przez ich właścicieli i zostały użyte wyłącznie w celach informacyjnych.