29
Do odwołania

Jak odebrać w Xbox Live Gold za darmo kod do usługi?

Wielu graczy nie wyobraża sobie życia bez Xbox Live Gold. Popularny pakiet subskrypcji daje dostęp do gier w trybie multiplayer, możliwość grania w darmowe tytuły (także w wersji demo) oraz 50-75% rabatu na wybrane gry z katalogu. Z tego względu znalezienie kodu za darmo do Xbox Live Gold jest łakomym kąskiem. Ale czy można znaleźć bezpłatne klucze do subskrypcji pochodzące z legalnych źródeł? Poniżej wszystkie informacje na temat darmowych kodów do Xbox Live Gold, które musisz poznać!

Kod za darmo vs regularna cena. Ile kosztuje Xbox Live Gold?

Klucze do usługi Xbox można kupić w wielu sklepach – zarówno w oficjalnym sklepie Xbox, jak i u pośredników. Standardowa cena usługi prezentuje się następująco:

  • 29 zł, przy zakupie pakietu na 1 miesiąc
  • 79 zł, czyli 26,33 zł/mies. przy zakupie pakietu na 3 miesiące

Jak na dłoni widać, że pakiet kwartalny opłaca się zdecydowanie bardziej. Koszt trzech miesięcy przy zakupie 3 pakietów miesięcznych to 87 zł, a więc zakup pakietu na kwartał pozwala zaoszczędzić aż 9%. W skali roku to jest aż 32 złote w kieszeni! Można zatem powiedzieć, że kupowanie pakietów 3-miesięcznych na Xbox Live Gold daje nieco ponad miesiąc korzystania z usługi za darmo!

Jak uzyskać w Xbox Live Gold za darmo kod? Subskrypcje próbne to dobre rozwiązanie!

Tak jak w przypadku innych usług opartych o model subskrypcji, w Xbox Live Gold także mamy możliwość skorzystania z darmowego pakietu próbnego. Niestety jednak aktualnie nie obowiązuje 1 miesiąc próbny Xbox Live Gold dla wszystkich, a jedyną szansą na przetestowanie usługi jest skorzystanie z kodów cyfrowych dołączanych do konsoli lub pakietów gier. Z założenia Xbox dodaje do wybranych produktów kody na darmowe korzystanie z usługi Live Gold na okres:

  • 2 dni,
  • 3 dni,
  • 14 dni.

Wszystko zależy od warunków aktualnej promocji i trudno powiedzieć z wyprzedzeniem, za co dostaniemy jaki pakiet (choć oczywiste jest, że kod na 14 dni Xbox Live Gold za darmo dołączany jest do zakupionych konsoli, a pakiety na 2 lub 3 dni można upolować przy zakupie gier).

Xbox Live Gold za darmo bez kodu podczas specjalnych wydarzeń

Nie zawsze trzeba mieć wykupioną usługę, aby korzystać z przywilejów subskrypcji. Podczas weekendów z Xbox Live Gold za darmo gracze z całego świata mogą przez kilka dni bez żadnych opłat korzystać z usługi tak jak posiadacze wykupionych pakietów. Trzeba jednak pamiętać, że Big Gaming Weekend nie jest regułą, a gdy się pojawia, trwa zazwyczaj 3-4 dni.

Xbox Live Gold – triki na zdobycie kodu za darmo

Co zrobić, aby zapłacić nieco mniej za kod dający dostęp do Xbox Live Gold? Nawet kupując klucze u pośredników, trzeba za nie zapłacić – można jednak uciec się do kilku patentów, dzięki którym finalna cena będzie nieco niższa.

  • Szukaj promocji na zagraniczne pakiety Live Gold

Niekiedy w internecie są dostępne subskrypcje Xbox Live Gold w rewelacyjnie obniżonych cenach z jednym zastrzeżeniem – klucze są ważne w konkretnym kraju. Wystarczy jednak wówczas włączyć VPN i ustawić kraj na miejsce docelowe i… gotowe, pakiet w niższej cenie jest Twój!

  • Przeglądaj promocje w sklepach oficjalnych pośredników

Swego czasu w Euro RTV AGD była dostępna promocja, w ramach której za 79 złotych można było zgarnąć aż 6 miesięcy Xbox Live Gold. A to oferta prawie taka jak kod na 3 miesiące za darmo! Jeszcze innym razem G2A oferowało 12 miesięcy usługi za niecałe 140 zł, a Microsoft nawet za 129 zł. Jak nie ominąć takich ofert? Po prostu śledź na bieżąco najlepsze oferty publikowane z #Xbox Live Gold

Kod za darmo na Xbox Live Gold? Najlepsze promocje znajdziesz tutaj

dodaj do ulubionych
Autor Mareczek
Skorzystało: 39634
B
Bartek 473 dni temu

Dzień dobry czekam na darmowy kod 

f
firejons 439 dni temu

Dzień dobry czy mögł bym dostać kod do Xbox live gold za darmo 

A
Anels 438 dni temu

Dajcie darmowy kodzik  proszę bo chciałbym pograć ze znajomym a nie stać mnie na xbox live

P
Pitergta6596 426 dni temu

Dzień dobry czy mogę dostać xbox live bo chce grać w gry co nie mogę.

P
Pitergta6596 426 dni temu

Dzień dobry czy mogę dostać xbox live

E
Esssa 425 dni temu

Mogę kod?


K
Kolo 425 dni temu

Moge kodzik proszę 

A
Acab 423 dni temu

Można kodzik darmowy na Xbox live ? 

M
Martusia 421 dni temu

mogę kod ?

R
Rzw 421 dni temu

Mogę kod ?

K
Kamilek 418 dni temu

Można kod za darmo do Xbox  Live 


F1
Filipek 1236705 417 dni temu

Mogę kodzik bardzo prosze

c
chuck 417 dni temu

kodzik prosze

S
ScyzoRyyyk 415 dni temu

Witam czy można kod?? Proszę


D
Dynio70 414 dni temu

Można kodzik bardzo proszę. Z góry dzięki 

A
Alan 412 dni temu

Poproszę darmowy kodzik

R
Rogus1111 409 dni temu

Proszę o kod

L
Lukasz 405 dni temu

Mogę kod pliss

O
Ol1w3r1933 401 dni temu

Dzień dobry czekam na kod do xbox live gold

O
Ol1w3r1933 401 dni temu

Dzień dobry czekam na kod xbox live Gold.

BARDZO POTRZEBUJE A MAMA NIE CHCE KUPIĆ

Uwaga! Akceptowane są wyłącznie linki do sklepów i innych ofert w ramach serwisu.

COPYRIGHT © WYDAWAJDOBRZE.COM WSZYSTKIE PRAWA ZASTRZEŻONE.
Wszystkie użyte na niniejszej stronie internetowej znaki towarowe i nazwy firmowe lub towarowe należą lub/i są zastrzeżone przez ich właścicieli i zostały użyte wyłącznie w celach informacyjnych.