UBER - kody rabatowe, kupony

Dostępne kupony, okazje i promocje: 3

Ocena sklepu UBER
4 / 5  ( 8 opinii )
Przejdź do sklepu
32
Nowy cennik Uber Warszawa - od teraz tańsze przejazdy z UberX!
Sprawdź okazje
0 Do odwołania
Autor Sokół
Skorzystało: 1660
35
Spórbuj UBERa z pierwszym darmowym przejazdem. Pobierz >>
Autor - Wydawajdobrze Wydawajdobrze
Skorzystało: 3021
31
Pobierz KOD na pierwszy DARMOWY PRZEJAZD!

Najlepsze okazje do UBER - nasz ranking najpopularniejszych

Okazja do UBER Popularność Szczegóły
Spórbuj UBERa z pierwszym darmowym przejazdem. Pobierz >> 3020 Zobacz
Pobierz KOD na pierwszy DARMOWY PRZEJAZD! 2161 Zobacz
Nowy cennik Uber Warszawa - od teraz tańsze przejazdy z UberX! 1660 Zobacz

Dowiedz się więcej o sklepie UBER

Bez limitu kilometrów

Uber to aplikacja, która ułatwia nie tylko poruszanie się po mieście. Nic nie stoi na przeszkodzie, aby zarezerwować dłuższą podróż. Warto wspomnieć, że firma nie narzuca limitu kilometrów, co znacząco zwiększa swobodę korzystania z oferty. Trzeba jednak mieć świadomość, że trasa nie może być dłuższa niż cztery godziny. Po tym czasie zostanie ona automatycznie zakończona. Rozwiązanie tego problemu jest jednak bardzo proste. Wystarczy zarezerwować kolejną podróż u konkretnego kierowcy. Planując trasę długodystansową należy sprawić stawkę. Często takie usługi są droższe – pomocne mogą okazać się kody rabatowe, dzięki którym można sporo zaoszczędzić.

Co ze zwierzętami?

Wiele osób pragnie przemieszczać się po mieście razem ze zwierzakami. Nie każdy kierowca wyrazi na to zgodę. Nawet, jeśli oferta została zaakceptowana, to warto skontaktować się z przewoźnikiem w celu ustalenia szczegółów. Nie zapominajmy, że jesteśmy w pełni odpowiedzialni za swoje zwierzę. Jeśli jest to możliwe, to powinniśmy posiadać transporter. Nie powinniśmy mieć większego problemu ze znalezieniem interesującej nas oferty. Cena zwykle nie jest wyższa, jednak jest to kwestia bardzo indywidualna. Na szczęście koszt usługi może sprawdzić przed zarezerwowaniem przejazdu, a więc nie będzie on dla nas zaskoczeniem. Jeśli zależy Ci na zminimalizowaniu opłat, to zapoznaj się z bonami zniżkowymi do Uber.

Szeroki wybór pojazdów

Dzięki marce Uber możemy podróżować pojazdami różnej klasy. Do dyspozycji mamy nie tylko auta ekonomiczne, ale również luksusowe. Ekskluzywne samochody często wybierane są przez klientów biznesowych, ale nie tylko. Należy mieć świadomość, że przejazdy pojazdami premium są droższe. Możemy jednak skorzystać z kodów rabatowych, dzięki którym zredukujemy koszty. Plusem jest również dostępność aut przystosowanych do potrzeb osób niepełnosprawnych . Wybór jest na tyle szeroki, że znalezienie czegoś odpowiedniego dla siebie nie powinno stanowić problemu.

Możliwość odwołania rezerwacji

Czasami bywa tak, że musimy odwołać zarezerwowany przejazd. Oczywiście czynność ta wykonywana jest za pośrednictwem aplikacji mobilnej. Wystarczy jedynie nacisnąć przycisk „Odwołaj przejazd”. Trzeba jednak liczyć się z opłatą za odwołanie. Jej wysokość uzależniona jest od wielu czynników. Zazwyczaj anulowanie przejazdu przez pierwsze dwie minuty od jego potwierdzenia przez kierowcę jest bezpłatne. Po upływie tego czasu zostaniemy obciążeni kosztami. Podobnie jest w przypadku, gdy kierowca odwoła przejazd po upływie pięciu minut od przybycia na miejsce. Pasażer, który zrezygnował z usługi, jednak nie odwołał przejazdu zostanie obciążony kosztami.

Zostań kierowcą i zacznij zarabiać

Osoby, które potrzebują dodatkowego źródła dochodu mogą rozpocząć swoją karierę za kółkiem. Wystarczy zarejestrować się jako kierowca. Niewątpliwą zaletą jest fakt, że każdy może swobodnie planować swoje trasy. Nie ma konieczności dostosowywania się do narzuconych reguł. Im więcej zrealizowanych przejazdów, tym więcej gotówki. Warto wspomnieć, że pieniądze są wypłacane automatycznie co tydzień. Każdy kierowca ustala swój harmonogram . Jest to fantastyczne rozwiązanie dla tych, którzy często podróżują po mieście.

Napiwek dla kierowców

Warto wiedzieć, że kierowcy mogą liczyć na napiwki od zadowolonych klientów. Gotówka może zostać przekazana poprzez aplikacją lub bezpośrednio. Wszystko zależy od tego, jaka forma płatności jest dla nas wygodniejsza. Pasażerowie również mogą zyskać. Na stronie Wydawaj Dobrze systematycznie pojawiają się kody zniżkowe do Uber.

COPYRIGHT © WYDAWAJDOBRZE.COM WSZYSTKIE PRAWA ZASTRZEŻONE.
Wszystkie użyte na niniejszej stronie internetowej znaki towarowe i nazwy firmowe lub towarowe należą lub/i są zastrzeżone przez ich właścicieli i zostały użyte wyłącznie w celach informacyjnych.