Revolut - kody rabatowe, kupony

Dostępne kupony, okazje i promocje: 3

Ocena sklepu REVOLUT
5 / 5  ( 6 opinii )
Przejdź do sklepu
26
Zakończone
Odbierz 200 zł za założenie darmowego konta i karty wielowalutowej dla firm
Autor - Wydawajdobrze Wydawajdobrze
Skorzystało: 3971
21
Zakończone
Zdobądź 33 zł premii w Revolut bez kodu / kuponu
Autor - Wydawajdobrze Wydawajdobrze
Skorzystało: 1806
HuaweiHuawei
22
Zakończone
Darmowa dostawa kart Revolucie.

Najlepsze okazje do Revolut - nasz ranking najpopularniejszych

Okazja do Revolut Popularność Szczegóły
Odbierz 200 zł za założenie darmowego konta i karty wielowalutowej dla firm 3970 Zobacz
Darmowa dostawa kart Revolucie. 2269 Zobacz
Zdobądź 33 zł premii w Revolut bez kodu / kuponu 1805 Zobacz

Dowiedz się więcej o sklepie Revolut

Błyskawiczne utworzenie konta

Konto Revolut można utworzyć w ekspresowym tempie. W wielu przypadkach jest to kwestia kilkunastu minut. Maksymalnie uproszczona procedura sprawia, że każdy poradzi sobie z tym zadaniem. Nie trzeba obawiać się nadmiernej ilości formalności. Należy zaznaczyć, że konto zakłada się poprzez aplikację mobilną. Jest to rozwiązanie, które zapewnia wysoką wygodę – nie trzeba nawet wychodzić z domu. Z kodami rabatowymi Revolut można zyskać jeszcze więcej.

Prostsza kontrola wydatków

Chcesz efektywniej kontrolować swój budżet? Z kontem Revolut jest to możliwe – wbudowana opcja budżetowania pozwala sprawdzić, gdzie dokładnie trafiła gotówka. Możemy podsumować, ile wydaliśmy na jedzenie, noclegi, czy też zakupy. Nie potrzebujemy specjalistycznych narzędzi. Plusem jest również fakt, że użytkownik otrzymuje powiadomienie SMS bezpośrednio po transakcji zrealizowanej za pomocą opisywanej karty.

Drobne trafiające do portfela

Ciekawym jest, że Revolut zaokrągla kwoty transakcji na korzyść klientów. Oznacza to, że systematycznie na nasze konto będzie wpadać drobna gotówka. Im częściej będziemy używać karty wielowalutowej, tym więcej środków zgromadzimy. Mogłoby się wydawać, że nie jest to zbyt wiele, jednak w ciągu kilku miesięcy można nazbierać zadowalającą kwotę. Regularnie pojawiają się również kody rabatowe do Revolut, które usatysfakcjonują osoby lubiące oszczędzać.

Kontrola nad kartą

Kartę wielowalutową Revolut można w pełni przystosować do indywidualnych preferencji. Dzięki temu usługi staną się jeszcze lepiej dopasowane do osobistych wymagań. W przypadku zgubienia karty wystarczy zablokować ją za pomocą aplikacji. W ustalonym terminie otrzymamy nowy egzemplarz. Oczywiście w przypadku odnalezienia zguby można samodzielnie zdjąć blokadę. Za pośrednictwem aplikacji można również włączyć, czy też wyłączyć wybrane funkcje. Mowa tutaj o m.in. płatnościach internetowych, czy też zbliżeniowych.

Wirtualne karty walutowe

Revolut to karta wielowalutowa, która występuje w wariancie VISA, a także Mastercard. Można wykorzystać ją podczas płatności internetowych, a także terminalowych. Miejsce pobytu nie stanowi żadnego ograniczenia. Osoby, które uwielbiają zakupy internetowe mogą skorzystać z wirtualnych kart walutowych. Za ich pomocą sprawimy, że transakcje staną się jeszcze bezpieczniejsze. Nie trzeba obawiać się niespodziewanego wycieku danych. Karta wirtualna może zostać zablokowana w dowolnym momencie. Istnieje również jej wersja premium – jednorazowe karty ze zmiennymi numerami.

Darmowe wypłaty z bankomatów

Posiadacze karty Revolut mogą zupełnie bezpłatnie wypłacać gotówkę z bankomatów na całym świecie. Jeśli chodzi o konto standard, to limit wynosi 800 zł miesięcznie. W przypadku konta Premium jest to 1600 zł, a Metal nawet 2400 zł. W dowolnym momencie możemy zdecydować się na wykupienie usługi o wyższym standardzie. Nie musimy tej decyzji podejmować już na starcie. Warto jest polować na kody rabatowe, które pojawiają się systematycznie.

Możliwość wykupienia ubezpieczenia

Kody zniżkowe do Revolut przydadzą się szczególnie tym, którzy planują skorzystać z usług dodatkowych. Nie ma sensu przepłacać! Dużym zainteresowaniem cieszą się ubezpieczenia, które wcale nie muszą kosztować nas majątku. Zagraniczne ubezpieczenie zdrowotne zostanie aktywowane dopiero w momencie, gdy znajdziemy się w miejscu docelowym. Dotyczy to również ubezpieczenia telefonu. W tym przypadku także obowiązuje opłata dzienna.

Kody rabatowe do Revolut

Potrzebujesz kodów zniżkowych do Revolut? Wydawaj Dobrze to strona właśnie dla Ciebie! Można tutaj znaleźć zbiór aktualnie obowiązujących ofert. Wszystko znajduje się w jednym miejscu, a więc ich przeglądanie jest niezwykle komfortowe. W przeszłości marka Revolut oferowała m.in. darmową dostawę karty, 1% zwrotu z kartą Metal, darmowe konto bankowe, a także wiele innych.

COPYRIGHT © WYDAWAJDOBRZE.COM WSZYSTKIE PRAWA ZASTRZEŻONE.
Wszystkie użyte na niniejszej stronie internetowej znaki towarowe i nazwy firmowe lub towarowe należą lub/i są zastrzeżone przez ich właścicieli i zostały użyte wyłącznie w celach informacyjnych.