21

Zyskaj 60 zł

Pobierz kod
Do odwołania

Otwórz konto dla młodych w mBanku i zyskaj nawet 60 zł

Otwórz konto dla młodych w mBanku i zyskaj nawet 60 zł

Za otworzenie eKonta Możliwości dla młodych w mBanku można otrzymać premię w wysokości nawet 60 zł. Oferta skierowana jest do osób niepełnoletnich (przed ukończeniem 18 roku życia). Należy podkreślić, że decyzja o założeniu rachunku bankowego musi zostać skonsultowana z rodzicem/opiekunem prawnym, ponieważ wymagana jest jego pisemna zgoda. Wszystkie niezbędne informacje można załatwić drogą internetową, co z pewnością usatysfakcjonuje tych, którzy cenią sobie komfort i oszczędność czasu. Regulamin promocji nie jest skomplikowany, więc nie trzeba obawiać się ukrytych kruczków.

Dlaczego warto otworzyć eKonto Możliwości dla młodych?

Własne konto bankowe zapewnia nieprzeciętną swobodę życia. Osoby niepełnoletnie mogą je utworzyć za zgodą rodzica. eKonto Możliwości jest darmowe w założeniu oraz prowadzeniu. Bank oferuje także bezpłatne przelewy internetowe oraz wypłaty z bankomatów polskich i zagranicznych. Dzięki aplikacji mobilnej można w dowolnym momencie sprawdzić saldo czy skontaktować się z obsługą techniczną. Wystarczy jedynie kilka kliknięć!

eKonto Możliwości dla młodych umożliwia wygodne płatności telefonem lub kartą. To prawdziwy strzał w dziesiątkę dla tych, którzy często wychodzą z domu bez portfela. Na specjalną uwagę zasługują także bezpieczne płatności internetowe. Użytkownik ma szansę dostosować wygląd karty do indywidualnych preferencji. W mBanku wszystko to można otrzymać za 0 zł.


Jak zdobyć 60 zł za założenie eKonta Możliwości dla młodych?

Jeśli planujesz otworzyć eKonto Możliwości dla młodych w mBanku, to koniecznie zapoznaj się z aktualną promocją. Z pewnością spełni ona oczekiwania tych, którzy uwielbiają bonusy. Maksymalna wysokość premii wynosi 60 zł. Dokładna wysokość przyznanej kwoty zależy od tego, czy użytkownikowi uda się spełnić warunki zawarte w regulaminie.
 • Premia 10 zł -  za płatności telefonem. Wystarczy zapłacić telefonem 3 razy do końca kolejnego miesiąca od momentu otwarcia konta.

 • Premia 10 zł – za aktywny cel oszczędnościowy. Należy utrzymać minimum 10 zł na celu oszczędnościowym do końca kolejnego miesiąca od momentu otwarcia konta.

 • Premia 40 zł – za spełnienie wszystkich powyższych warunków.


Jak otworzyć eKonto Możliwości dla młodych w mBanku?

Otworzenie eKonta Możliwości dla młodych nie generuje zbędnych formalności, które mogłyby zająć dużo czasu. Wniosek może zostać wypełniony online i przesłany przez internet. Odpowiedź udzielana jest zwykle w ciągu dwóch dni roboczych. Może zdarzyć się, że informacja zwrotna zostanie przesłana już po kilkunastu minutach! Ważne jest, aby we wniosku wskazać aktualny numer kontaktowy. Konieczne jest ustalenie dogodnego terminu odebrania podpisanej umowy przez kuriera.

Kolejnym krokiem jest aktywacja konta zgodnie z instrukcją znajdującą się w pakiecie aktywacyjnym. Karta zostanie wysłana na adres korespondencyjny. Przed rozpoczęciem jej użytkowania należy dokonać aktywacji, a także nadać kod PIN.


Co jest potrzebne do założenia eKonta Możliwości dla młodych?

eKonto Możliwości dla młodych może otworzyć osoba niepełnoletnia, jednak musi ona posiadać dokument potwierdzający tożsamość (np. legitymację szkolną). Oprócz tego niezbędne jest wyrażenie zgody przez rodzica lub prawnego opiekuna. W innym przypadku niemożliwe jest podpisanie umowy. Sporym udogodnieniem jest fakt, że klient nie musi osobiście stawiać się w oddziale stacjonarnym mBank. Część formalności może zostać załatwionych zdalnie, a podpisana umowa odbierana jest przez kuriera.

Dlaczego warto korzystać z aplikacji mobilnej mBank?

Posiadacze eKonta Możliwości dla młodych otrzymują nieograniczony dostęp do aplikacji mobilnej mBank. Zapewnia ona wiele udogodnień, które przedstawiono poniżej.
 • Płatności na numer telefonu – dzięki tej opcji wykonanie przelewu trwa krótką chwilę! Nie trzeba znać numeru rachunku bankowego, co znacząco przyspiesza cały proces. 

 • Płatności BLIK – zwiększają poziom bezpieczeństwa transakcji internetowych. Wystarczy krótki kod, aby dokonać płatności bezgotówkowej. Omawiana metoda zmniejsza ryzyko wyłudzenia gotówki lub wrażliwych danych.

 • Płatności smartfonem/smartwatchem – ta funkcja z pewnością spełni oczekiwania osób, które interesują się nowoczesnymi technologiami. Szybka wizyta w sklepie nie wymaga posiadania gotówki czy karty płatniczej. Wystarczy jedynie skonfigurowana aplikacja mobilna połączona z kontem bankowym.

 • Logowanie odciskiem palca – w ten sposób można obniżyć prawdopodobieństwo włamania na konto bankowe. Osoba nieupoważniona nie zaloguje się do aplikacji mBanku.

 • Blokada karty – nie ma potrzeby dzwonienia na infolinię banku. Po kilku kliknięciach można czasowo zablokować kartę, co jest ogromnym ułatwieniem w przypadku np. jej zaginięcia/kradzieży. Szybka reakcja obniża ryzyko przejęcia kontroli nad środkami.


Czym jest rachunek oszczędnościowy Moje Cele mBank?

Moje Cele w mBank to wirtualna skarbonka, dzięki której można zaoszczędzić gotówkę. Niewielkie kwoty odkładane są na rachunku  podczas płatności kartą, wykonywania przelewów czy wypłaty pieniędzy z bankomatu. Użytkownik zyskuje:
 • zaokrąglanie końcówek do pełnych 10 zł,

 • stałą kwotę od transakcji od 3 do 10 zł,

 • oprocentowanie transakcji 1-15%,

 • przelewy na dowolną kwotę,

 • możliwość wypłaty gotówki w każdy momencie.

dodaj do ulubionych
Autor - Wydawajdobrze Wydawajdobrze
Skorzystało: 476
Uwaga! Akceptowane są wyłącznie linki do sklepów i innych ofert w ramach serwisu.

COPYRIGHT © WYDAWAJDOBRZE.COM WSZYSTKIE PRAWA ZASTRZEŻONE.
Wszystkie użyte na niniejszej stronie internetowej znaki towarowe i nazwy firmowe lub towarowe należą lub/i są zastrzeżone przez ich właścicieli i zostały użyte wyłącznie w celach informacyjnych.