22

Premia 200zł

Pobierz kod
Do odwołania

Nawet 200 zł premii za otwarcie konta osobistego w mBank z kartą i aktywność

Nawet 200 zł premii za otwarcie konta osobistego w mBank z kartą i aktywność

Masz w planach otworzenie rachunku bankowego? Sprawdź promocje oferowane przez mBank! Założenie konta osobistego kosztuje 0 zł. Już na starcie masz szansę zgarnąć nawet 150 zł. Na uwagę zasługuje również premia w wysokości do 200 zł. Dowiedz się, jakie warunki musisz spełnić, aby zdobyć profity.

Konto osobiste w mBank – co można zyskać?

Otworzenie konta osobistego w mBank nie generuje niepotrzebnych opłat, co z pewnością usatysfakcjonuje oszczędnych. Na bonusy mogą liczyć Ci, którzy spełnią warunki regulaminu. Każdy klient otrzymuje:

 • darmowe założenie i prowadzenie rachunku,

 • bezpłatne wypłaty z bankomatów na terenie całej Polski (od 100 zł),

 • wypłaty z zagranicznych bankomatów za  0 zł,

 • brak opłat za kartę (w przypadku transakcji kartą o łącznej wartości minimum 350 zł/miesięcznie).

Dla kogo 200 zł premii od mBanku?

Osoby, które spełnią warunki znajdujące się w regulaminie oferty, mogą liczyć na premię o wysokości nawet 200 zł! Oprócz otworzenia konta z kartą należy spełnić poniższe wymagania banku.

 • Premia 100 zł – w przypadku jednorazowej wpłaty minimum 1000 zł w ciągu 7 dni od daty otworzenia konta; minimum 8 transakcji kartą/telefonem/BLIK w miesiącu otwarcia konta i/lub kolejnym.

 • Premia 50 zł – za jednorazową wpłatę w wysokości minimum 1000 zł w drugim miesiącu posiadania konta;  minimum 8 transakcji kartą/telefonem/BLIK w drugim pełnym miesiącu po otwarciu konta.

 • Premia 50 zł - za jednorazową wpłatę w wysokości minimum 1000 zł w trzecim miesiącu posiadania konta;  minimum 8 transakcji kartą/telefonem/BLIK w trzecim pełnym miesiącu po otwarciu konta.

Aż 150 zł za otwarcie konta w mBank przez selfie lub e-dowód!

Jeśli nowoczesne technologie nie są Ci obce, to weź pod uwagę otworzenie konta osobistego w mBank przez selfie lub e-dowód. Dzięki temu możesz otrzymać kolejne 150 zł premii. Zaletą tego rozwiązania jest brak konieczności wychodzenia z domu. e-Konto osobiste można założyć szybko i wygodnie! Warunkiem otrzymania wspomnianego bonusu jest:

 • jednorazowy wpływ min. 1000 zł w ciągu 7 dni kalendarzowych od otwarcia konta,

 • min. 8 transakcji kartą (w tym płatności telefonem) i/lub BLIK w miesiącu otwarcia konta i/lub w kolejnym.

Jak otworzyć rachunek bankowy w mBank przez selfie?

Mogłoby się wydawać, że otworzenie rachunku bankowego przez selfie jest skomplikowanym zadaniem. Nic bardziej mylnego! Proces ten potrwa maksymalnie kilka minut. Nie trzeba obawiać się nadmiaru czasochłonnych formalności. Wystarczy jedynie postępować zgodnie z poniższą instrukcją.

 1. Pierwszym krokiem jest pobranie bezpłatnej aplikacji mobilnej. Istotne jest, aby wybrać zweryfikowane źródło (Google Play, App Store). Następnym etapem jest wypełnienie wniosku w formie elektronicznej.

 2. Akceptacja umowy wymaga przepisania kodu przesłanego w SMS (na wskazany numer telefonu). Jest on niezbędny do aktywacji konta.

 3. Konto zostanie uruchomione przez mBank w maksymalnie jeden dzień roboczy. Użytkownik musi postępować zgodnie z instrukcją zawartą w pakiecie aktywacyjnym. Konieczne jest przesłanie zdjęć poprzez aplikację. Ważne, aby spełniały one wymogi banku, gdyż w innym przypadku nie przejdą pomyślnie weryfikacji.

 4. W przypadku zamówienia karty należy oczekiwać na jej dostarczenie na adres korespondencyjnym. Jej aktywacja wymaga nadania kodu PIN.

Jak założyć konto osobiste w mBank przez e-dowód?

Za otworzenie rachunku bankowego przez e-dowód (z PIN/bez PIN) również można otrzymać 150 zł premii od mBank. Jeśli chcesz dowiedzieć się, jak to zrobić, to zapoznaj się z poniższymi wskazówkami.

 1. Najprościej założyć e-konto przez aplikację mobilną, jednak można również zrealizować ten proces przez stronę internetową (przeglądarkę). Należy wypełnić wniosek, a następnie przesłać go do rozpatrzenia. W większości przypadków odpowiedź udzielana jest w ciągu jednego dnia.

 2. Akceptacja umowy odbywa się poprzez kod SMS przesłany na numer kontaktowy. Jest to równoznaczne z uruchomieniem konta.

 3. W pakiecie aktywacyjnym znajdują się informacje dotyczące aktywacji konta. W przypadku posiadania e-dowodu należy wprowadzić czterocyfrowy PIN lub skorzystać z innego sposobu weryfikacji (wskazanego przez bank).

 4. Karta w wersji fizycznej zostanie wysłana pod adres korespondencyjny. Podczas aktywacji należy nadać kod PIN.

Zgarnij 100 zł premii od mBank za otwarcie konta dla dziecka

Rodzic zakładający e-konto osobiste może zgarnąć dodatkowe 100 zł premii. Wystarczy jedynie otworzyć rachunek dla małoletniego dziecka (poniżej 18 roku życia). Dostępne są dwie opcje, a wszystko zależy od wieku pociechy:

 • eKonto Junior (do 13 lat)  otwarte przez Ciebie lub,

 • eKonto możliwości (od 13 do 17 lat) otwarte przez Twoje dziecko.

Oprocentowanie rachunku oszczędnościowego 6,5% lub 6%

Promocyjne oprocentowanie rachunku oszczędnościowego Moje Cele pozwala w relatywnie krótkim czasie zgromadzić imponującą kwotę. Pieniądze odkładane są na koncie podczas płatności kartą/przelewem, a także wypłat z bankomatu.

 • Oprocentowanie 6,5% - otrzymują osoby, które utworzyły e-konto zdalnie (przez selfie/e-dowód). 

 • Oprocentowanie 6% - dla osób, które utworzyły konto osobiste inną metodą (np. w placówce banku).


Ważne jest również to, aby każdego miesiąca zwiększać wysokość oszczędności o minimum 100 zł (w porównaniu do kwoty z miesiąca ubiegłego). W innym przypadku wysokość oprocentowania spadnie do standardowej wartości, czyli 0,5%.

dodaj do ulubionych
Autor - Wydawajdobrze Wydawajdobrze
Skorzystało: 520
Uwaga! Akceptowane są wyłącznie linki do sklepów i innych ofert w ramach serwisu.

COPYRIGHT © WYDAWAJDOBRZE.COM WSZYSTKIE PRAWA ZASTRZEŻONE.
Wszystkie użyte na niniejszej stronie internetowej znaki towarowe i nazwy firmowe lub towarowe należą lub/i są zastrzeżone przez ich właścicieli i zostały użyte wyłącznie w celach informacyjnych.