23

Dla młodych!

Pobierz kod
Do odwołania

mBank Karta dla młodych - Sprawdź szczegóły

mBank: karta dla młodych z dowolną grafiką za 0 zł!

Kto powiedział, że karta płatnicza musi być nudna? Chociaż obecnie coraz więcej banków wprowadza możliwość personalizowania karty, to jednak zdecydowana większość z nich nalicza opłaty za stworzenie karty z własnym wzorem. Na tym tle pozytywnie wyróżnia się mBank, który ma specjalną stałą promocję dla wszystkich w wieku od 13 do 24 lat. Bank proponuje konto za 0 zł, w którego ramach możemy dodatkowo wybrać jeden z kilkudziesięciu wzorów kart lub stworzyć własny niepowtarzalny motyw, który zostanie wydrukowany na urządzeniu płatniczym!

Jakie są wzory kart dla młodych w mBanku?

Katalog wzorów kart dla młodych zmienia się co jakiś czas, niemniej jednak zawsze jest do wyboru ponad 30 konkretnych wzorów z takich kategorii jak:

 • zwierzęta,

 • jedzenie,

 • rozrywka,

 • wzory,

 • lifestyle.


Wszystkie personalizowane karty dla młodych są wydawane przez VISA (co oznacza, że możemy dodatkowo sięgnąć po liczne rabaty oraz zwroty za zakupy w ramach programu VISA Oferty), a jeżeli chcesz stworzyć własny wzór, masz taką możliwość, ponieważ mBank przewiduje także opcję tworzenia wzoru karty na podstawie wgranego zdjęcia. Fotka ukochanego zwierzaka czy mem? Decyzja należy do Ciebie!

Ile kosztuje personalizowana karta płatnicza?

mBank nie nalicza żadnych opłat za wydanie karty z własnym nadrukiem. Aby móc zamówić własną kartę, wystarczy otworzyć konto dla młodych… i gotowe! Na żadnym etapie nie zostaniesz poproszony o opłacenie kosztów związanych z przygotowaniem karty.

A dla fanów technologii - karta w telefonie lub zegarku

Warto mieć przy okazji świadomość, że mBank oferuje także karty w wersji cyfrowej - a dokładniej: cyfrowe odpowiedniki fizycznych kart płatniczych. Jest to nie lada gratka przede wszystkim dla młodych, ponieważ dzięki temu nie musisz nosić w portfelu swojej karty, aby móc zapłacić podczas wyjścia na miasto. Z karty skorzystasz na każdym urządzeniu, które jest wyposażone w moduł NFC - może to być zarówno smartfon, jak i zegarek. Karty VISA w mBanku są kompatybilne z systemami Google Pay oraz Apple Pay, a gdyby tego było mało, bank współpracuje także z systemem BLIK. To oznacza, że masz oprócz tego dostęp do wygodnych przelewów na numer telefonu, wypłat w bankomacie bez podawania karty oraz płatności zbliżeniowych BLIKIEM.

Ile kosztuje eKonto możliwości w mBanku?

eKonto możliwości, czyli specjalny rodzaj konta stworzony z myślą o klientach w wieku 13-24 lat, to produkt, który cechuje się wieloma funkcjonalnościami całkowicie za darmo. Opłaty za korzystanie z eKonta możliwości prezentują się następująco:

 • otwarcie i prowadzenie konta: 0 zł

 • karta, która wygląda tak, jak chcesz: 0 zł

 • wypłaty dowolnej kwoty ze wszystkich bankomatów w Polsce i za granicą: 0 zł

 • przelewy internetowe: 0 zł

 • transakcje BLIK, np.: przelewy na numer telefonu: 0 zł

 • wpłaty we wpłatomatach sieci mBanku, Planet Cash, Cashline: 0 zł

 • wpłaty i wypłaty w placówce: 0 zł


Z tabeli opłat eKonta możliwości wynika jasno, że korzystanie ze wszystkich najpopularniejszych usług banku jest bezwarunkowo bezpłatne. mBank nie wymaga od młodych klientów spełniania nawet najprostszych warunków, dlatego korzystanie z konta nie wiąże się z żadnymi opłatami nawet wtedy, gdy karta jest nieużywana i leży schowana głęboko w szufladzie. Opłaty, jakie mogą zostać naliczone, dotyczą jedynie usług dodatkowych, bez których można sobie i tak poradzić (mowa m.in. o wpłatach we wpłatomatach sieci Euronet, przelewach ekspresowych Elixir oraz przelewach w walutach obcych).

Załóż eKonto możliwości, wybierz swój wzór karty płatniczej i korzystaj ze wszystkich usług za 0 zł!

Spersonalizowana karta płatnicza, możliwość korzystania z karty w telefonie, brak opłat za konto, przelewy i wypłaty z dowolnego bankomatu w Polsce - czego chcieć więcej? Na dodatek mBank ogranicza do minimum wszelkie formalności związane z założeniem konta. Jeśli masz między 13 a 24 lat, odwiedź stronę banku i wypełnij wniosek o eKonto możliwości. Załatwianie formalności zajmuje dosłownie 5 minut, a weryfikację tożsamości (w przypadku niepełnoletnich: także weryfikację tożsamości rodzica/opiekuna prawnego) wykonasz całkowicie online!

Załóż eKonto możliwości i zamów spersonalizowaną kartę dla młodych bez wychodzenia z domu

dodaj do ulubionych

Najczęściej zadawane pytania odnośnie karty dla młodych w mBank:

Czy w mBanku można zamówić kartę z własnym wzorem?

mBank oferuje wszystkim klientom zakładającym eKonto możliwości dostęp do programu umożliwiającego stworzenie karty płatniczej z własnym wzorem. Jeżeli nie masz pomysłu na grafikę, możesz także wybrać jeden z kilkudziesięciu gotowych wzorów kart. Personalizacja nadruku na karcie jest bezpłatna dla klientów w wieku 13-24 lat.

Jakie dokumenty są potrzebne do założenia konta dla młodych w mBanku?

Podczas zakładania wniosku przez internet należy przesłać do banku zdjęcie dowodu osobistego lub paszportu. Jeżeli masz mniej niż 18 lat, możesz również wysłać zdjęcie legitymacji szkolnej - wówczas jednak niezbędna jest zgoda rodzica, który dokona weryfikacji przy pomocy swojego dokumentu tożsamości.

Jakie są opłaty za korzystanie z karty dla młodych w mBanku?

Młodzi klienci posiadający eKonto możliwości są zwolnieni z opłat za korzystanie z podstawowych funkcjonalności konta. Nie zapłacisz ani grosza za wydanie karty i korzystanie z niej, a także za przelewy krajowe, wypłaty z bankomatów i korzystanie z BLIKA. Bank nie wprowadza dodatkowych warunków zwolnienia z opłat - konto jest zawsze darmowe!

Autor - Wydawajdobrze Wydawajdobrze
Skorzystało: 644
Uwaga! Akceptowane są wyłącznie linki do sklepów i innych ofert w ramach serwisu.

COPYRIGHT © WYDAWAJDOBRZE.COM WSZYSTKIE PRAWA ZASTRZEŻONE.
Wszystkie użyte na niniejszej stronie internetowej znaki towarowe i nazwy firmowe lub towarowe należą lub/i są zastrzeżone przez ich właścicieli i zostały użyte wyłącznie w celach informacyjnych.