23

Konto firmowe

Pobierz kod
Do odwołania

Konto firmowe z mOrganizerem w promocji w mBanku

Konto firmowe z mOrganizerem w promocji w mBanku


Konto firmowe z mOrganizerem w mBanku to rewelacyjna opcja dla przedsiębiorców, którzy chcą ułatwić sobie zarządzanie finansami firmy. Otworzenie rachunku nie jest skomplikowanym zadaniem, a więc nie trzeba martwić się o nadmiar formalności. Dzięki promocji można otrzymać za 0 zł prowadzenie konta, przelewy, kartę, a także wiele innych profitów (obowiązuje przez 2 lata od dnia zawarcia umowy). Nie można także nie wspomnieć o możliwości swobodnego doboru produktów i usług. W przypadku wątpliwości wystarczy skontaktować się z obsługą, która udzieli niezbędnego wsparcia, a także pomoże w podjęciu trafnej decyzji.

Dla kogo konto firmowe z mOrganizerem finansów?

mBank posiada wiele interesujących ofert dla osób prowadzących działalność gospodarczą. Konto firmowe z mOrganizerem finansów to prawdziwy strzał w dziesiątkę dla tych, którzy dopiero stawiają pierwsze kroki w biznesie, ale nie tylko. Ci, którzy znajdują się dopiero na etapie planowania, mogą skorzystać z możliwości otworzenia własnego przedsiębiorstwa w mBank. Szereg benefitów sprawia, że jest to oferta godna uwagi!

mOrganizer finansów to autorski program, który z pewnością spełni oczekiwania tych, którzy wybrali uproszczoną księgowość. Z omawianego rozwiązania chętnie korzystają również osoby działające w branży e-commerce. Prowadzenie sklepu internetowego wcale nie musi być trudne!

Gwarancja niezmienności ceny przez 2 lata w mBank

Konto firmowe z mOrganizerem finansów pozwala zyskać gwarancję niezmienności ceny przez 2 lata. Po zakończeniu promocji, ceny poszczególnych produktów oraz usług są zgodne z aktualnym cennikiem mBanku. Plusem jest fakt, że klient przez 24 miesiące od daty podpisania umowy nie musi obawiać się naliczenia nadprogramowych opłat. Za 0 zł otrzymuje:
 • otworzenie oraz prowadzenie konta,

 • przelewy w PLN oraz EUR, Islandii, Norwegii, Lichtensteinu, Szwajcarii,

 • kartę debetową (dotyczy kart Mastercard Debit Business, Visa Business Debit),

 • bankomaty mBanku, Planet Cash, Euronetu, Santander,

 • wpłatomaty mBanku, Planet Cash, Cashline, Euronetu.

Jakie funkcjonalności posiada mOrganizer finansów?

Posiadacze konta firmowego w mBanku mogą przez jeden miesiąc bezpłatnie korzystać z programu mOrganizer finansów. To świetna okazja do tego, aby bez ponoszenia dodatkowych kosztów wypróbować jego najważniejsze funkcje. Można do nich zaliczyć m.in.:
 • uproszczone wystawianie faktur,

 • powiadomienia o płatnościach,

 • przygotowywanie przelewów na podstawie zdjęć faktur kosztowych,

 • zdalne przekazywanie dokumentów,

 • automatyczne łączenie faktur z płatnościami,

 • inteligentne obliczanie i księgowanie podatków.


Program mOrganizer finansów oferowany przez mBank cieszy się sporym uznaniem przedsiębiorców, którzy prowadzą księgowość samodzielnie. Nawet osoby bez doświadczenia mogą efektywnie i bezbłędnie zarządzać wspomnianym działem firmy. Nie ma konieczności zatrudniania księgowego, co przekłada się na redukcję kosztów związanych z prowadzeniem działalności gospodarczej. Możliwość zautomatyzowania wielu działań zapewnia znaczącą oszczędność czasu.

Rachunki pomocnicze za darmo przez 2 lata

Posiadacze konta firmowego z mOrganizerem finansów mogą utworzyć nawet 5 rachunków pomocniczych mBiznes Konto Pomocnicze. Promocyjne warunki umowy obowiązują przez 2 lata:
 • darmowe otworzenie i prowadzenie konta,

 • 10 darmowych przelewów internetowych w PLN (Elixir) miesięcznie,

 • jedna karta debetowa Mastercard Debit Business lub Visa Business Debit za 0 zł na 2 lata do każdego rachunku pomocniczego otworzonego w promocji.


Po upływie 2 lat zaczną obowiązywać standardowe stawki. Oczywiście istnieje możliwość zamknięcia kont pomocniczych, jeśli nie są one niezbędne do prowadzenia biznesu.

Rachunki walutowe dla klientów mBanku

Konto firmowe mOrganizer finansów daje wiele szans na rozwinięcie biznesu. Jedną z nich jest bezpłatne otworzenie oraz prowadzenia rachunku walutowego przez 2 lata. mBiznes konto walutowe dla firm w walucie EUR i/lub USD to świetna opcja dla osób, które działają nie tylko na polskim rynku, ale także za granicą. Ponadto, istnieje możliwość dobrania jednej karty walutowej każdego rachunku walutowego otworzonego w promocji w zależności od waluty rachunku Visa Business USD lub Visa Business EUR za 0 zł na okres ważności karty.

Jak otworzyć konto firmowe z mOrganizerem finansów?

Chcesz otworzyć konto firmowe z mOrganizerem finansów, ale nie wiesz, jak to zrobić? Masz do dyspozycji kilka sposobów, a decyzja to kwestia indywidualna.

 1. Online – załatwienie formalności zdalnie to najlepsza propozycja dla osób stawiających na komfort. Nie ma konieczności osobistej wizyty w placówce banku. Ci, którzy są już klientami mBanku, mogą potwierdzić umowę w serwisie transakcyjnym. Nowi klienci potrzebują e-dowodu. Brak dokumentu tożsamości w formie elektronicznej sprawia, że niezbędne jest podpisanie umowy dostarczonej przez kuriera lub w oddziale stacjonarnym.

 2. W placówce mBanku – na oficjalnej stronie znajduje się mapka, dzięki której można wyszukać najbliższy oddział stacjonarny banku, a także sprawdzić godziny pracy.

 3. Przez mLinię – rozmowa z pracownikiem mBanku jest możliwa całą dobę. Warto jednak pamiętać o konieczności potwierdzenia tożsamości. Klienci banku muszą wprowadzić tzw. hasło telefoniczne, czyli telekom składający się z 6 cyfr.

dodaj do ulubionych
Autor - Wydawajdobrze Wydawajdobrze
Skorzystało: 431
Uwaga! Akceptowane są wyłącznie linki do sklepów i innych ofert w ramach serwisu.

COPYRIGHT © WYDAWAJDOBRZE.COM WSZYSTKIE PRAWA ZASTRZEŻONE.
Wszystkie użyte na niniejszej stronie internetowej znaki towarowe i nazwy firmowe lub towarowe należą lub/i są zastrzeżone przez ich właścicieli i zostały użyte wyłącznie w celach informacyjnych.