19

Zyskaj 150 zł

Pobierz kod
Do odwołania

Inwestuj regularnie z mBankiem i zyskaj do 150 zł

Inwestuj regularnie z mBankiem i zyskaj do 150 zł

Inwestowanie z mBankiem się opłaca! Dzięki promocji możliwe jest zyskanie premii w wysokości nawet 150 zł. Nie wiesz, jaki cel obrać? Możesz skonsultować się z ekspertami, którzy podpowiedzą, w co warto zainwestować. Minimalna kwota początkowa wynosi 100 zł, więc nie trzeba posiadać ogromnych funduszy. Comiesięczne odkładanie pieniędzy dzieje się automatycznie, więc nie trzeba o tym pamiętać. Z pewnością usatysfakcjonuje to zapominalskich, którzy mają na głowie sporo spraw do załatwienia. Warunki umowy są jasne i zrozumiałe, co zachęca do bliższego przyjrzenia się ofercie.

Dlaczego warto inwestować w mBanku?

Odkładanie pieniędzy to najlepsza opcja dla tych, którzy chcą zapewnić sobie bezpieczne i spokojne życia. Inwestowanie daje szansę pomnożenia gotówki bez żadnego wysiłku. Oczywiście należy pamiętać, że zawsze wiąże się ono z pewnym ryzykiem.

Inwestowanie w mBanku wydaje się być kuszącą propozycją dla tych, którzy posiadają konkretne cele. O ważnych przedsięwzięciach (np. zakupie samochodu czy nieruchomości) należy pomyśleć z odpowiednim wyprzedzeniem. Czas jest niezbędny do zgromadzenia potrzebnych środków finansowych. Samo odkładanie gotówki może okazać się niewystarczające, gdyż wartość złotówki spada. Systematyczne inwestowanie pozwala zgromadzić więcej pieniędzy na realizację celów.


Ile pieniędzy można zyskać inwestując z mBankiem?

Nie można jednoznacznie odpowiedzieć na powyższe pytanie, gdyż jest to kwestia bardzo indywidualna. Trzeba mieć świadomość, że inwestor może zyskać, a także stracić gotówkę. Właśnie dlatego warto jest regularnie konsultować się ze specjalistami. Na stronie mBanku znajduje się prosty w obsłudze kalkulator, dzięki któremu możliwe jest prognozowanie zysków. Dzięki niemu łatwiej jest sobie uświadomić, jakie szanse daje inwestowanie pieniędzy.

Kiedy można zyskać najwięcej? W przypadku dynamicznego inwestowania, które jednocześnie wiąże się z największym ryzykiem. Nie jest to jednak opcja dla tych, którzy z różnych powodów obawiają się utraty środków. Należy pamiętać, że nie ma konieczności wpłacania wysokich kwot i wszystkich posiadanych oszczędności. Nic nie stoi na przeszkodzie, aby zacząć od kilkuset złotych – to najlepszy sposób na zyskanie doświadczenia. Alternatywą jest inwestowanie umiarkowane lub ostrożne.


W co warto zainwestować pieniądze?

Chcesz inwestować gotówkę z mBankiem, jednak nie wiesz, jaki cel wybrać? Ten problem dotyczy wielu osób. W takiej sytuacji nie należy podejmować pochopnej decyzji, gdyż takie postępowanie zwiększa ryzyko straty gotówki. Bank oferuje bezpłatną usługę jednorazowego doradztwa inwestycyjnego. Podczas konsultacji możliwe jest przedstawienie swoich potrzeb oraz możliwości finansowych. Należy pamiętać, że każdy posiada zupełnie inną sytuację. Dla jednej osoby strata kilku tysięcy złotych jest bardzo dotkliwa, inni mają ochotę na inwestowanie dynamiczne.

Podczas ustalania celu inwestycyjnego liczy się także wiedza oraz doświadczenie w temacie. Tolerancja na ryzyko również jest odmienna. Wiele osób początkujących woli zyskać mniej, a obniżyć prawdopodobieństwo utraty odkładanej gotówki. Doradca inwestycyjny analizuje także aktualną sytuacją finansową klienta, a także planowany okres inwestowania. Oczywiście ostateczna decyzja zawsze należy do inwestora, gdyż nie musi on stosować się do rad ekspertów mBanku. 


Jak zyskać premię za inwestowanie z mBank?

Inwestowanie z mBankiem pozwala zgarnąć premię finansową! Niejedna osoba wykorzystuje ją do zwiększenia kapitału początkowego. Wystarczy jedynie spełnić poniższe zasady.

  1. Określenie celu inwestycji – należy wypełnić wniosek i wskazać w nim cel odkładania gotówki np. zakup mieszkania.

  2. Wypełnienie ankiety – jej uzupełnienie umożliwia dopasowanie najlepszego sposobu inwestowania. Warto sprawdzić swoją tolerancję do ryzyka. Może okazać się, że już na starcie najlepszą decyzją będzie dynamiczne inwestowanie.

  3. Wyrażenie chęci udziału promocji – konieczne jest zaznaczenie tej pozycji we wniosku. Minimalna kwota inwestycji wynosi 100 zł. Konieczne jest regularne dopłacanie do inwestycji (przynajmniej 100 zł miesięcznie).

  4. Inwestowanie minimum 6 miesięcy – premia w wysokości 100 zł zostaje przyznana tym, którzy inwestują minimum 6 miesięcy. 


Czy można wybrać kilka celów inwestycyjnych?


Aktualnie nie ma możliwości wyboru kilku celów inwestycyjnych. mBank nie wyklucza, że taka opcja pojawi się w przyszłości, jednak na chwilę obecną nie można powiedzieć, kiedy to nastąpi. Warto wspomnieć, że z omawianej promocji mogą skorzystać wyłącznie klienci, którzy nie posiadają żadnych jednostek funduszy.


Czy możliwa jest częściowa wypłata gotówki z celu inwestycyjnego?

Cel inwestycyjny nie wymaga zamrożenia gotówki na długie miesiące. Jeśli zajdzie taka potrzeba, to inwestor ma możliwość wypłaty części pieniędzy. Na uwagę zasługuje także opcja sprzedaży części jednostek posiadanych funduszy. Można tego dokonać w dowolnym momencie.

Jak zmienić miesięczną kwotę inwestycji?


Wystarczy jedynie zalogować się do systemu transakcyjnego lub aplikacji mobilnej. Miesięczną kwotę inwestycji można zmienić także w oddziale mBanku.

dodaj do ulubionych
Autor - Wydawajdobrze Wydawajdobrze
Skorzystało: 454
Uwaga! Akceptowane są wyłącznie linki do sklepów i innych ofert w ramach serwisu.

COPYRIGHT © WYDAWAJDOBRZE.COM WSZYSTKIE PRAWA ZASTRZEŻONE.
Wszystkie użyte na niniejszej stronie internetowej znaki towarowe i nazwy firmowe lub towarowe należą lub/i są zastrzeżone przez ich właścicieli i zostały użyte wyłącznie w celach informacyjnych.