Free Now - kody rabatowe, kupony

Dostępne kupony, okazje i promocje: 1

Ocena sklepu FREE NOW
5 / 5  ( 4 opinie )
Przejdź do sklepu
27
Kod rabatowy -15 zł na Twój pierwszy przejazd z FreeNow

Najlepsze okazje do Free Now - nasz ranking najpopularniejszych

Okazja do Free Now Popularność Szczegóły
Kod rabatowy -15 zł na Twój pierwszy przejazd z FreeNow 543 Zobacz

Dowiedz się więcej o sklepie Free Now

Jak zostać kierowcą?

Osoby, które marzą o dodatkowej gotówce mogą dokonać rejestracji jako kierowca. Marka Free Now wymaga posiadania licencji na taxi. Osoby, które już ją posiadają mogą zarejestrować się w błyskawicznym tempie. Wystarczy pobrać aplikację mobilną i postępować zgodnie z wytycznymi. Free Now oferuje również kompleksowe wsparcie dla tych, którzy pragną wyrobić licencję, a także przystosować swój samochód do świadczenia usług przewozowych. Przyszli kierowcy mogą liczyć na pomoc finansową, co stanowi spore ułatwienie i pozwala znacząco zredukować koszty. Marka finansuje m.in. badania lekarskie, czy też przegląd pojazdu. Ponadto dostarcza niezbędne akcesoria m.in. oznakowanie samochodu, czy też wirtualny taksometr.

Osoby bez własnej działalności

Osoby, które nie posiadają działalności gospodarczej również mogą pracować dla Free Now. Wcale nie trzeba zakładać własnej firmy, co dla wielu jest sporą zaletą. Wystarczy skontaktować się z obsługą, która w możliwie najkrótszym czasie zaproponuje nam zatrudnienie w firmie z branży przewozowej. Pojazd zostanie dodany do floty, dzięki czemu będzie mógł być legalnie użytkowany do celów zarobkowych. Obawiasz się ogromnej ilości papierkowej roboty? Zupełnie niepotrzebnie, gdyż opisywana procedura została skrócona do absolutnego minimum.

Kody zniżkowe dla pasażerów

Free Now regularnie oferuje kody zniżkowe dla pasażerów, dzięki którym można zapłacić jeszcze mniej. Niektóre z nich naliczają się automatycznie, inne zaś należy wprowadzić ręcznie. Na stronie Wydawaj Dobrze można w ciągu kilku chwil sprawdzić, czy aktualnie dostępny jest kod rabatowy do Free Now. Czas trwania oferty jest widoczny, dzięki czemu nie trzeba obawiać się, że jest ona przestarzała. W przeszłości pojawiły się nawet 50% bony zniżkowe na przejazdy. Cena za przejazd jest gwarantowana i znana już w momencie rezerwacji. Nie trzeba więc obawiać się, że kierowca zażąda od nas dopłaty.

Rezerwacja taxi z wyprzedzeniem

Nic nie stoi na przeszkodzie, aby zarezerwować licencjonowaną taksówkę z wyprzedzeniem. Jest to szczególnie ważne dla tych, którzy potrzebują np. transferu z lotniska, czy też dworca kolejowego. Wcześniejsze zamówienie usługi daje pewność, że kierowca zjawi się na czas. Kolejnym plusem jest możliwość sprawdzenia aktualnego położenia wybranego pojazdu. Wystarczy skorzystać z mapki, która dostępna jest w aplikacji. Dzięki temu będziemy dokładnie wiedzieć, gdzie znajduje się taxi. Nie musimy z niepokojem sprawdzać godziny, czy też dzwonić do kierowcy.

Wypożycz hulajnogę Hive

Aplikacja Free Now umożliwia również wypożyczenie hulajnogi elektrycznej Hive. Jest to prawdziwa gratka dla tych, którzy stawiają na ekologiczne rozwiązania. Dostępne jednoślady spełniają rygorystyczne normy oraz standardy. Cechują się one wysoką wytrzymałością oraz niezawodnością. Bez większych trudności można sprawdzić dostępność pojazdów, a także stopień ich naładowania. Korzystne stawki zachęcają do skorzystania z oferty. Ceny mogą być jeszcze niższe dzięki kodom rabatowym do Free Now. W przeszłości klienci mogli zgarnąć nawet kilkadziesiąt darmowych minut.

Podstawy bezpiecznej jazdy

Bezpieczna jazda na hulajnodze Hive wymaga stosowania się do zasad ruchu drogowego. Możemy poruszać się po chodnikach, jednak należy uważać na pieszych. To od nas zależy, czy będziemy posiadać kask, czy nie. Osoby, które często poruszają się tego rodzaju pojazdami powinny jednak zainwestować w akcesoria ochronne. Warto mieć świadomość, że nie każde zdarzenie komunikacyjne można przewidzieć. Lepiej być przygotowanym na każdą okoliczność.

COPYRIGHT © WYDAWAJDOBRZE.COM WSZYSTKIE PRAWA ZASTRZEŻONE.
Wszystkie użyte na niniejszej stronie internetowej znaki towarowe i nazwy firmowe lub towarowe należą lub/i są zastrzeżone przez ich właścicieli i zostały użyte wyłącznie w celach informacyjnych.