Curve - kody rabatowe, kupony

Dostępne kupony, okazje i promocje: 1

Ocena sklepu CURVE
3 / 5  ( 8 opinii )
Przejdź do sklepu
26
TYLKO
U NAS
Odbierz 10£ na start zakładając kartę Curve z Wydawajdobrze

Najlepsze okazje do Curve - nasz ranking najpopularniejszych

Okazja do Curve Popularność Szczegóły
Odbierz 10£ na start zakładając kartę Curve z Wydawajdobrze 1782 Zobacz

Dowiedz się więcej o sklepie Curve

Możliwość płatności na całym świecie

Curve to karta, z której można korzysta na całym świecie. Mogłoby się wydawać, że w dobie Apple Pay, czy też Google Pay jest ona zupełnie zbędna. Nic bardziej mylnego! Należy pamiętać, że wiele bankomatów wiąż akceptuje wyłącznie fizyczne karty płatnicze. Oznacza to, że nie wystarczy posiadać smartfona, aby zrealizować transakcję. Dodatkowym atutem jest fakt, że Curve nie nalicza prowizji, o ile tylko płatność realizowana jest w walucie obowiązującej w danej strefie. W innym przypadku (np. podczas płacenia euro na terenie Polski) pobierana jest prowizja w wysokości jednego procenta.

Brak dodatkowego konta

Curve jest wyłącznie pośrednikiem płatności. Nie posiadamy więc kolejnego konta, gdzie przetrzymywana jest nasza gotówka. Z pewnością zadowoli to tych, którzy na pierwszym miejscu stawiają bezpieczeństwo posiadanych środków. Osoby, które miały wątpliwości mogą bez obaw dokonać rejestracji. Przed skorzystaniem z oferty warto jest sprawdzić aktualnie dostępne kody rabatowe. W przeszłości nowi klienci mogli liczyć na 50 zł za założenie karty Curve.

Wypłaty z karty kredytowej

Karta Curve umożliwia podpięcie kart kredytowych. Trzeba jednak mieć świadomość, że podczas wypłaty gotówki z bankomatu zostaniemy obciążeni kosztami generowanymi podczas korzystania z karty kredytowej. Mowa tutaj o opłacie stałej, a także prowizji. Właśnie dlatego przed dokonaniem transakcji dobrze jest sprawdzić, jaka karta została podpięta. Dodatkowych kosztów można uniknąć podczas wykonywania płatności bezgotówkowych, czy też przelewów internetowych. W przypadku pomyłki przeniesiemy transakcję na wybraną kartę. Mamy na to równe 14 dni, a wartość transakcji nie może być większa niż 1000 funtów.

Przewalutowanie bez prowizji

Chcesz przewalutować transakcję bez dodatkowych kosztów? Dzięki karcie Curve jest to możliwe, gdyż prowizja nie jest naliczana. Opisywany proces realizowany jest w oparciu o obowiązujące kursy międzybankowe. Warto wiedzieć, że standardowo podczas takich transakcji pobierana jest kilkuprocentowa prowizja. Curve to zweryfikowany sposób na to, aby jej uniknąć. Jeśli dodatkowo będziemy korzystać z kodów zniżkowych, to w ciągu kilku miesięcy zgromadzimy pokaźną kwotę, którą możemy przeznaczyć na dowolny cel.

Brak konieczności zasilania

Jak już wspomniano, Curve stanowi wyłącznie element pośredniczący podczas przeprowadzania płatności. Oznacza to, że nie musimy dodatkowo zasilać konta. Nie masz żadnych środków na swoim rachunku bankowym? Nic nie szkodzi! Jest to usługa, która dostosowuje się do nas. Dodatkowo dzięki kodom rabatowym nasze konto może zostać zasilone ekstra gotówką. Ciężko wyobrazić sobie lepszą ofertę. To prawdziwa gratka dla tych, którzy mają dość nadprogramowych obowiązków. Jeśli przez pewien okres nie będziemy korzystać z karty Curve, to nasze saldo nie zostanie pomniejszone.

Obsługa kilkuset walut

Często wyjeżdżasz? Lubisz robić zakupy na zagranicznych stronach? Z kartą Curve stanie się to łatwiejsze – należy podkreślić, że obsługuje ona ponad 150 różnych walut. Oczywiście usługa opłaca się również tym, którzy płacą głównie w złotówkach. Jak założyć konto? Wystarczy pobrać oficjalną aplikację. Po uzupełnieniu danych zostanie nam przesłany na adres mailowy link aktywacyjny. Ustawiamy kod PIN, który chroni nasze konto. Na kolejnym etapie warto jest podać kod promocyjny, który gwarantuje zwrot na poziomie kilkudziesięciu złotych.

Sprawdzone kody zniżkowe

Poszukujesz obowiązujących kodów promocyjnych do Curve? Wydawaj Dobrze to zbiór wszystkich aktualnych kodów promocyjnych – na jeden stronie można znaleźć potrzebne informacje. Strona aktualizowana jest nawet kilka razy dziennie, a więc użytkownicy mogą być na bieżąco z ofertą wybranej marki.

COPYRIGHT © WYDAWAJDOBRZE.COM WSZYSTKIE PRAWA ZASTRZEŻONE.
Wszystkie użyte na niniejszej stronie internetowej znaki towarowe i nazwy firmowe lub towarowe należą lub/i są zastrzeżone przez ich właścicieli i zostały użyte wyłącznie w celach informacyjnych.