Nowa i aktualna gazetka Dino z promocjami

Dostępne kupony, okazje i promocje: 0

Świetnie zorganizowana sieć logistyczna sklepu sprawia, że ponad 4 tysiące produktów zawsze trafia na czas do supermarketów.

Ocena sklepu DINO
4 / 5  ( 192 opinii )
Przejdź do sklepu
20
Dino, gazetka do 28.05.2024 - Dzień Mamy
Autor - Wydawajdobrze Wydawajdobrze
Skorzystało: 226
20
Zakończone
Dino, gazetka do 21.05.2024 - Merci za 12,99 zł
Autor - Wydawajdobrze Wydawajdobrze
Skorzystało: 910
20
Zakończone
Dino, gazetka do 14.05.2024 - Lody Kaktus 8 plus 1 za 11,99 zł
Autor - Wydawajdobrze Wydawajdobrze
Skorzystało: 872
20
Zakończone
Dino, gazetka do 07.05.2024 - Promocja na lody Grycan

Asortyment Dino

Dino oferuje bogaty asortyment, idealnie dostosowując się do potrzeb i oczekiwań klientów. Znajdziesz tu wielki wybór wybornej wędliny i mięsa. Do marketów dostarczane są własne wyroby mięsne Agro-Rydzyna, które zostały nagrodzone prestiżowym certyfikatem "Najwyższa Jakość". Certyfikat został przyznany za najwyższą jakość przetwórstwa mięsnego opartego na nowoczesnych technologiach, staropolskich recepturach i polskiej tradycji kulinarnej oraz wzorcowy system zarządzania przedsiębiorstwem. W sklepie można także zrealizować indywidualne zamówienia na mięso. W Dino znajdziesz szeroki wybór artykułów spożywczych, ale także kosmetycznych i chemicznych.


Gazetka Dino

Gazetkę promocyjną Dino możesz bezpłatnie pobrać z naszej strony internetowej. Przeglądając gazetkę, nie tylko lepiej poznasz asortyment sklepu, ale także będziesz na bieżąco z najlepszymi promocjami Dino. Po co przepłacać, kiedy świetne okazje leżą w zasięgu ręki? Zanim zrobisz zakupy w Dino, koniecznie zajrzyj do gazetki promocyjnej. Nie przepłacaj i kupuj więcej za mniej – to się opłaca!

COPYRIGHT © WYDAWAJDOBRZE.COM WSZYSTKIE PRAWA ZASTRZEŻONE.
Wszystkie użyte na niniejszej stronie internetowej znaki towarowe i nazwy firmowe lub towarowe należą lub/i są zastrzeżone przez ich właścicieli i zostały użyte wyłącznie w celach informacyjnych.