Karta podarunkowa do Sinsay: jak i czy warto kupić bon, voucher do sklepu?

Karta podarunkowa do Sinsay: jak i czy warto kupić bon, voucher do sklepu?

Sinsay to jedna z najpopularniejszych marek odzieżowych należących do polskiej spółki LPP (właściciela m.in. Reserved, Mohito i Cropp). Sklep słynie z niedrogich i modnych ubrań, a także produktów sprzedawanych na licencji, np. SpongeBob czy Rick i Morty. Z tego właśnie względu wiele osób decyduje się na zakup ubrań w Sinsay na prezent. Ale co zrobić w sytuacji, gdy nie wiemy, czy trafimy w czyjeś gusta? Warto zadbać o to, aby uniknąć rozczarowania – i zamiast wybierać konkretny produkt, wręczyć kartę podarunkową! W tym wpisie wyjaśniamy, jak zakupić bon prezentowy Sinsay, jak go wykorzystać i ile jest ważna karta podarunkowa!Gdzie kupić kartę podarunkową Sinsay?


Voucher Sinsay możesz kupić w każdym sklepie stacjonarnym należącym do marki. Zazwyczaj karty prezentowe znajdują się na wysokości kas, ale niekiedy są umieszczane gdzie indziej – w takiej sytuacji należy poprosić obsługę o wskazanie, gdzie znajdują się bony prezentowe. 


Każda karta podarunkowa ma formę plastikowej karty, na której znajdują się środki do wykorzystania na zakupy w Sinsay. Karta jest ważna dopiero po zasileniu jej odpowiednią kwotą przez kasjera.


Ile kosztuje bon do Sinsay?


Karty podarunkowe Sinsay są wydawane bez żadnych dodatkowych kosztów po zasileniu ich odpowiednią kwotą. Jeżeli chcesz sprezentować bliskim kartę o wartości 50 złotych, musisz jedynie zapłacić kwotę odpowiadającą wartości środków na karcie (w tym przypadku: 50 PLN). 


Nie poniesiesz jednak żadnych innych kosztów, np. związanych z wydaniem plastikowego blankietu. Cena karty podarunkowej Sinsay wynosi tyle, ile wynosi wartość wpłaconych pieniędzy – sklep nie przewiduje żadnych zniżek ani preferencyjnych warunków. Warto także pamiętać, że karty podarunkowe nie biorą udziału w żadnych promocjach organizowanych przez sklep.
Jak zapłacić za zakupy bonem Sinsay? – Poradnik krok po kroku

Korzystanie z karty podarunkowej Sinsay wygląda tak samo, jak płatność gotówką – z tą różnicą, że zamiast wręczania banknotów, dajemy do zeskanowania plastikową kartę. Następnie kasjer sprawdzi saldo na karcie i obniży kwotę do zapłaty o wartość pieniędzy zgromadzonych na voucherze. 


W sytuacji, gdy kwota na karcie będzie wyższa niż wartość zakupów, niewykorzystane środki można będzie wykorzystać podczas kolejnych wizyt w Sinsay. Jeżeli natomiast kwota do zapłaty będzie przekraczać saldo na karcie, zostaniesz poproszony o dopłacenie różnicy – możesz to zrobić np. gotówką lub kartą płatniczą.


Okres ważności karty Sinsay 


Ile czasu jest ważna karta podarunkowa Sinsay? Odpowiedź na to pytanie z pewnością interesuje wszystkich posiadaczy bonu prezentowego do znanej sieci sklepów odzieżowych. 


Z regulaminu kart podarunkowych wydawanych przez polską markę wynika, że wszystkie karty są ważne przez okres 12 miesięcy od dnia aktywacji. Co niezwykle istotne, za dzień aktywacji uznaje się dzień, w którym karta została zakupiona i opłacona w sklepie stacjonarnym. Po upływie roku bon jest blokowany, a środki na koncie przepadają bez możliwości ubiegania się o wypłatę niewykorzystanych pieniędzy w gotówce. 


Regulamin Sinsay nie przewiduje przedłużenia okresu ważności karty – nie można jej też doładować (to jest istotna informacja, ponieważ w wielu innych sklepach doładowanie automatycznie przedłuża okres ważności o kolejny rok). Dlatego bardzo ważne jest, aby pilnować terminu przydatności i wykorzystać zgromadzone środki przed ich wygaśnięciem.


Jak sprawdzić saldo na bonie podarunkowym Sinsay? 


Najprostszym sposobem na to, aby uniknąć przepadnięcia pieniędzy na karcie podarunkowej, jest sprawdzenie, do kiedy karta będzie aktywna. Taką informację, podobnie jak saldo zgromadzonych środków, można uzyskać w kasie dowolnego sklepu Sinsay. Wystarczy jedynie okazać kasjerowi kartę, a ten – po zeskanowaniu – udzieli informacji na temat wysokości środków na karcie oraz okresu ich ważności. Niestety Sinsay nie oferuje możliwości sprawdzenia tego typu informacji przez internet. Nie można tego zrobić na stronie online, w związku z czym jesteśmy skazani na wizytę w sklepie stacjonarnym.
Karta podarunkowa Sinsay: a kwoty i nominały bonów 


W wielu sklepach bony podarunkowe występują w kilku nominałach, a my, jako klienci, możemy jedynie wybrać spośród opcji przygotowanych przez sklep. Sytuacja w Sinsay wygląda jednak zupełnie inaczej – sklep nie sprzedaje bonów zasilonych konkretną kwotą. Zamiast tego możemy sami podczas zakupu zdecydować, jakimi środkami zasilimy bon podarunkowy. 


Warunek jest tylko jeden: kwota na karcie podarunkowej nie może być niższa niż 20 złotych. Nie ma z kolei górnego limitu ani ograniczeń np. dotyczących zaokrąglania kwot, dlatego możemy kartę zasilić takimi kwotami jak 21 złotych, 37,99 złotych lub nawet 945,85 złotych. To, ile pieniędzy będzie na koncie, zależy tylko od naszych możliwości.


Czy kartę można użyć podczas zakupów przez internet? 


Sinsay prowadzi sprzedaż zarówno w sklepach stacjonarnych, jak i przez internet, dlatego wiele osób zastanawia się, czy można użyć karty podarunkowej online. Niestety w tej kwestii regulamin Sinsay jest nieugięty: płatność kartą podarunkową jest możliwa jedynie w sklepach stacjonarnych. Nie oznacza to jednak, że nie możemy opłacić kartą prezentową zamówień internetowych – istnieje taka możliwość, choć wymaga to odrobiny zachodu. Aby zapłacić kartą podarunkową Sinsay przy zakupach online, należy podczas zakupów wybrać odbiór w salonie stacjonarnym z płatnością przy odbiorze.


W takiej sytuacji nie płacimy za zamówienie przez internet, lecz robimy to dopiero w salonie Sinsay podczas odbioru przesyłki. Płatność odbędzie się w sklepie stacjonarnym, dlatego możliwe będzie opłacenie zamówienia kartą podarunkową, a jednocześnie zakup będzie traktowany jak dokonany przez internet – będzie nam więc przysługiwać 30 dni na dokonanie zwrotu i skorzystamy ze wszystkich promocji dostępnych wyłącznie dla kupujących online.

 


Warto skorzystać z tej możliwości, ponieważ ceny produktów w sklepie internetowym często są nieco niższe od tych w sklepach stacjonarnych – a do tego Sinsay oferuje mnóstwo kodów rabatowych, które nie są dostępne w klasycznych salonach marki!

Chcesz kupować taniej? Sprawdź aktualne kody rabatowe SinsayCo się stanie z kartą, jeśli dokonam zwrotu?


Wiele osób zastanawia się, co stanie się w sytuacji, gdy dokonamy zwrotu produktu zakupionego za pomocą karty przedpłaconej. Z reguły w takiej sytuacji sklepy po prostu zwracają środki na kartę, ale Sinsay nie daje możliwości ponownego zasilenia tej samej karty. 


W związku z tym w sklepie obowiązuje nieco inna zasada. Jeżeli dokonasz zwrotu produktu opłaconego przy użyciu karty podarunkowej, sklep zwróci odpowiednią kwotę na nową kartę przedpłaconą. Istotną informacją jest fakt, że uzyskany w ten sposób bon podarunkowy będzie traktowany jak nowa karta (a co za tym idzie, środki będzie można wykorzystać w okresie następnych 12 miesięcy).karta podarunkowa sinsay

Podsumowanie: czy warto kupić voucher do Sinsay? 


Karta podarunkowa to doskonały pomysł na prezent. Prezentując bliskim bon, możemy uniknąć sytuacji, w której wręczymy nietrafiony podarunek. Karta przedpłacona daje możliwość zakupu produktów według własnego uznania, a dzięki niezwykle eleganckiej formie, prezentuje się znacznie atrakcyjniej niż gotówka wręczona w kopercie. Ponadto środki można wykorzystać przez bardzo długi czas (mamy na to aż 12 miesięcy), a jej koszt to równowartość kwoty, którą chcemy zasilić bon. Łatwo więc zauważyć, że jest to rozwiązanie, które ma mnóstwo plusów i niemal żadnego minusa.

Karty podarunkowe Sinsay w skrócie:

  • Okres ważności: 12 miesięcy

  • Kwoty: dowolna wartość powyżej 20 złotych

  • Gdzie można jej użyć: tylko w sklepach stacjonarnych

  • Jak sprawdzić saldo: tylko w sklepie stacjonarnym

  • Gdzie można ją kupić: tylko w salonach Sinsay

Autor - Wydawajdobrze Wydawajdobrze
Przeczytało: 21539

Polecane artykuły

Wyprzedaż garażowa: co to jest i jak znaleźć atrakcyjną w swoim mieście w 2020?
Co to jest wyprzedaż garażowa? Z odpowiedzią na to pytanie nie mają trudności osoby, które są na bieżąco z amerykańską popkulturą.
Autor - Wydawajdobrze Wydawajdobrze
Przeczytało: 14198
Nocna wyprzedaż: co to jest, jakie sklepy organizują i co można upolować w promocji?
Kiedy dokonujemy najwięcej zakupów w sklepach internetowych? Wcale nie w weekend i wcale nie wieczorami – wręcz przeciwnie, od długiego czasu szczyt zakupowy przypada na… wtorek wczesnym popołudniem. Powody? Przede wszystkim: wygoda.
Autor - Wydawajdobrze Wydawajdobrze
Przeczytało: 6547
Karta podarunkowa jako prezent: czy bon na zakupy to dobry upominek?
Okazji, aby wręczyć prezent, jest wiele: Boże Narodzenie, urodziny, imieniny, ślub czy komunia to tylko niektóre z sytuacji, w których wypada wręczyć podarunek.
Autor - Wydawajdobrze Wydawajdobrze
Przeczytało: 6559
Empik Premium: co to jest, jakie są ceny i czy warto skorzystać?
Chociaż Empik posiada własny program lojalnościowy (Karta Mój Empik), to jednak od sierpnia 2019 r. klienci sieci mogą korzystać z absolutnie nieznanego wcześniej na rynku rozwiązania – subskrypcji Empik Premium.
Autor - Wydawajdobrze Wydawajdobrze
Przeczytało: 21033

COPYRIGHT © WYDAWAJDOBRZE.COM WSZYSTKIE PRAWA ZASTRZEŻONE.
Wszystkie użyte na niniejszej stronie internetowej znaki towarowe i nazwy firmowe lub towarowe należą lub/i są zastrzeżone przez ich właścicieli i zostały użyte wyłącznie w celach informacyjnych.