25
Zakończone
zakończone

Zobacz warunki Citi Pricless

Citi Priceless Specials - zbieraj punkty w programie Bezcenne Chwil

Citi Handlowy jest jednym z banków, które od początku działają w programie lojalnościowym Mastercard Bezcenne Chwile (dawniej: Priceless Specials). Każdy, kto posiada kartę wydaną przez Citibank (niezależnie od tego, czy mamy Citikonto, Citigold, Citi Priority czy kartę kredytową), może zbierać punkty za codzienne transakcje i odbierać atrakcyjne nagrody. Warunek? Wystarczy zarejestrować się w darmowym programie lojalnościowym… i tyle! Atrakcyjne nagrody będą spływać bez żadnych dodatkowych warunków.

Jak zarejestrować kartę Citi w Priceless Specials?

Jeżeli chcesz zacząć zbierać punkty w ramach programu lojalnościowego Bezcenne Chwile, musisz jedynie wejść na stronę programu i założyć konto, podając jednocześnie numer karty. Czynności, które należy wykonać, są następujące:

 1. Wejdź na stronę programu Priceless Specials Mastercard.

 2. Podaj pierwsze 8 cyfr karty płatniczej wydanej przez Citi Handlowy.

 3. Ustal hasło do logowania.

 4. Wybierz cel, na który będziesz zbierać punkty.

Konieczność podania numeru karty wynika z faktu, że Mastercard musi przypisać nasz „plastik” do konkretnego konta. Dane karty podawane na stronie programu Bezcenne Chwile Mastercard są w pełni bezpieczne - a żeby karta została przypisana, musisz najpierw autoryzować działanie. Po wpisaniu numeru karty system poprosi o autoryzację karty w aplikacji mobilnej Citibanku.

Ile punktów można dostać w programie Priceless Specials z kartą Citibanku?

Posiadacze kart wydanych przez Citi Handlowy otrzymują tyle samo punktów za transakcje, co posiadacze kart innych banków. Przelicznik jest z reguły stały (zmienia się raz na kilka lat) i aktualnie wynosi:

 • 1-8 punktów za każde wydane 5 złotych u partnerów programu

 • 1 punkt za każde wydane 50 złotych w innych sklepach

Jedną z największych zalet programu jest fakt, że z kartą Citibanku nie musimy zastanawiać się, ile punktów dostaniemy za swoje zakupy. Wystarczy, że będziemy płacić bezgotówkowo kartą, a system automatycznie naliczy nam odpowiednią liczbę punktów. Co więcej, jeśli w danym sklepie obowiązują dodatkowe promocje (np. przyspieszacze), dostaniemy odpowiednio więcej punktów - nierzadko nawet do 200%!

Dodatkowe promocje z kartą Citi w Priceless Specials!

Czy wiesz, że klienci Citi Handlowego mogą liczyć na dodatkowe oferty? Bank co jakiś czas uruchamia specjalne okazje, w ramach których po zarejestrowaniu karty w programie nowi użytkownicy mogą otrzymać dodatkowe punkty. Zwykle nagrody oznaczają od 1600 do 13400 punktów (czyli od 20 złotych nawet do 200 złotych). Informacje o najnowszych promocjach dla klientów Citibanku znajdziesz zarówno na stronie samego banku (co ciekawe, prowadzi on specjalną zakładkę poświęconą wyłącznie okazjom Citi Priceless). Zachęcamy także do zapoznania się z naszą listą najciekawszych promocji w banku Citi Handlowy. Gdy tylko pojawia się nowa okazja, od razu publikujemy odpowiednią informację, bo wiemy, że w przypadku promocji Citi Priceless często liczy się czas!

Jak dodać kartę Citi w Bezcennych Chwilach, jeśli mam już konto w programie?

Każdy uczestnik programu Bezcenne Chwile Mastercard może mieć tylko jedno konto, ale w jego ramach możemy korzystać z kilku kart płatniczych. Warunkiem jest jedynie to, aby były one wydane na nasze nazwisko (nie możemy podpiąć np. karty małżonka). Dopisanie nowej karty do działającego konta Priceless Specials to prosta sprawa - wystarczy jedynie zalogować się na konto, przejść do zakładki „Moje Konto” i w ustawieniach wybrać opcję „Moje karty”. Po kliknięciu przycisku „Dodaj nową kartę” odblokuje się specjalna strona, na której trzeba wpisać numer karty oraz swoją datę urodzenia. Po uzupełnieniu tych pól i autoryzacji na koncie będą widoczne wszystkie karty płatnicze.

Ważne: punkty zbierane za pośrednictwem różnych kart są zbierane oddzielnie. Jeśli rejestrujesz w programie karty wydane przez różne banki, po zalogowaniu zostaniesz zapytany, do której karty chcesz otrzymać podgląd. Zobaczysz wtedy aktualne saldo punktowe. Jeśli chcesz sprawdzić saldo i promocje drugiej karty, musisz się wylogować i zalogować jeszcze raz.

Nie masz konta w Citi Handlowy? Załóż je za darmo i odbierz premię!

Program Bezcenne Chwile Mastercard to doskonały sposób na to, aby oszczędzać na każdych zakupach. Program lojalnościowy nie koliduje z innymi programami, dlatego w wielu przypadkach możemy zbierać podwójne korzyści (w ramach Priceless Specials oraz w programie lojalnościowym danego sklepu). Jeżeli Twój bank nie współpracuje z programem Mastercard, nic nie stoi na przeszkodzie, aby otworzyć konto w Citi i zacząć zbierać punkty już teraz! W tym celu zachęcamy do zapoznania się z ofertą CitiKonta - darmowego konta osobistego dostępnego dla każdego (bez żadnych wykluczeń).

CitiKonto cechuje się brakiem opłat za wszystkie najważniejsze usługi:

 • 0 zł za prowadzenie konta

 • 0 zł za korzystanie z karty

 • 0 zł za kartę wielowalutową

 • 0 zł za wypłaty z bankomatów Citi

 • 0 zł za 4 pierwsze wypłaty w miesiącu z bankomatów obcych innych niż Citi

 • 0 zł za przelewy krajowe

 • 0 zł za 3 pierwsze przelewy Express Elixir w miesiącu

 • 0 zł za BLIK, Apple Pay i Google Pay

CitiKonto jest wolne od jakichkolwiek opłat (zapłacisz jedynie za piątą i każdą kolejną wypłatę gotówki w miesiącu) i można je założyć przez internet. Co więcej, bank oferuje atrakcyjne promocje dla nowych klientów. Do zgarnięcia są premie w gotówce wynoszące nawet do 270 złotych! W naszym serwisie znajdziesz opisy wszystkich aktualnych promocji za założenie konta w Citi.

Załóż CitiKonto, zyskaj premię i zbieraj punkty Priceless Specials!

dodaj do ulubionych

Najczęstsze pytania dotyczące Citi Priceless:

Czy mogę zarejestrować kartę Citi w Priceless Specials Mastercard?

Program lojalnościowy Bezcenne Chwile Mastercard wspiera karty wydane przez Citi Handlowy. To oznacza, że wszystkie karty wydane przez Citibank umożliwiają rejestrację i zbieranie punktów, a także ich wymianę na atrakcyjne nagrody! Jeśli do tej pory nie zbierałeś punktów, zarejestruj się i zobacz, jak łatwo odebrać nagrody za codzienne transakcje.

Które karty Citi mogę zarejestrować w programie Priceless Specials / Bezcenne Chwile?

W programie Mastercard Bezcenne Chwile możesz zarejestrować wszystkie karty wydane przez Citi Handlowy. Punkty za zakupy będziesz otrzymywać za każdą kartę - zarówno za karty debetowe wydane do CitiKonta i Citi Gold, jak i za karty kredytowe. Przed rejestracją odwiedź naszą stronę i zobacz, czy możesz zyskać dodatkowe punkty z kodami promocyjnymi!

Czy w Citi Priceless są nagrody za rejestrację kart kredytowych?

Co pewien czas Citi Handlowy wprowadza czasowe promocje za rejestrację karty kredytowej Citi Simplicity w Priceless Specials. Polecamy korzystanie z tych ofert - każda z nich to szansa nawet na kilkaset złotych w formie punktów! Tylko u nas przeczytasz, jakie są aktualne promocje w programie Bezcenne Chwile od Mastercard.

Autor - Wydawajdobrze Wydawajdobrze
Skorzystało: 512
Uwaga! Akceptowane są wyłącznie linki do sklepów i innych ofert w ramach serwisu.

COPYRIGHT © WYDAWAJDOBRZE.COM WSZYSTKIE PRAWA ZASTRZEŻONE.
Wszystkie użyte na niniejszej stronie internetowej znaki towarowe i nazwy firmowe lub towarowe należą lub/i są zastrzeżone przez ich właścicieli i zostały użyte wyłącznie w celach informacyjnych.