55

Kod rabatowy -10%

Sprawdź okazje
Do odwołania

Tylko w Bonprix kod rabatowy -10% dla Klubowiczów!

Programy lojalnościowe to coś, co wiele z nas kocha całym sercem. Nie ma nic lepszego, niż docenienie ze strony ulubionego sklepu, prawda? Jednak Bonprix oferuje swoim klientkom zupełnie inny model biznesowy – zasadniczo możemy... KUPIĆ sobie rabat. Jak to możliwe? Okazuje się, że dołączenie do Klubu Bonprix jest niezwykle proste (i daje mnóstwo korzyści)!   

Jak skorzystać w Bonprix z kodu rabatowego -10% dla Klubowiczów

Bonprix jest sklepem działającym wyłącznie w internecie. Zapewne wiele z Was pamięta jeszcze czasy, kiedy sklep wysyłał jedynie swoim prenumeratorkom gazetki do domu. Czasy się jednak zmieniły, technologia poszła w ruch i możemy korzystać ze znacznie ciekawszych i lepszych form promocji. A jeśli chcemy płacić mniej, koniecznie trzeba dołączyć do Klubu Bonprix! Dołączyć można na trzy sposoby:

  1. Tradycyjnie – zaznaczając odpowiednie pole na karcie zamówienia (jeśli zamawiamy poprzez wysłanie oldschoolowego druczku)
  2. Przez internet – zaznaczając odpowiednie pole w trakcie zamawiania online
  3. Telefonicznie – informując o tym konsultantkę Bonprix podczas składania zamówienia.

Jakie korzyści daje dołączenie do Klubu Bonprix?

Członkinie i członkowie klubu tego największego sklepu z modą dostają aż 10% rabatu przy KAŻDYM zamówieniu. To oznacza, że nie musicie czekać na specjalną promocję, żeby zapłacić mniej za swoje zakupy! A do tego, im więcej wydajemy, tym mniej płacimy za zakupy! Jak to możliwe? Otóż Bonprix premiuje duże zamówienia, a najlojalniejsi klienci dostają dodatkowo bony na zakupy! Zasada jest prosta: jeśli w okresie od stycznia do czerwca (lub od lipca do grudnia) zrobimy zakupy na określoną kwotę, dostaniemy dodatkowy kupon zniżkowy. Kwoty graniczne są następujące:

Zakupy za 600 zł – bon 20 zł
Zakupy za 900 zł – bon 40 zł
Zakupy za 1200 zł – bon 60 zł
Zakupy za 1500 zł – bon 80 zł
Zakupy za 1800 zł – bon 100 zł

bonprix kod rabatowy -10% dla klubowiczów

Warto jedynie pamiętać, że liczą się zakupy w danym okresie rozliczeniowym (a więc albo w pierwszym, albo w drugim półroczu). Czemu? Jest to związane z tym, że członkostwo w Klubie Bonprix jest płatne – kosztuje 34,99 zł za pół roku (i jest przedłużane automatycznie). 

Ile trzeba wydać, żeby wyjść na przysłowiowe zero?

Opłata członkowska naliczana jest przy pierwszym zamówieniu. I choć kwota może przerazić, to jednak warto wziąć w dłoń kalkulator – okazuje się bowiem, że wystarczy zrobić zakupy za 349,90 zł, aby wyjść na zero. Każda kolejna wydana złotówka to realna oszczędność (a do tego coraz większa szansa na uzyskanie bonu Bonprix!). Nie czekaj i dołącz do Klubu już teraz! Nie trzeba wiele, aby odebrać w sklepie Bonprix kod rabatowy -10% dla Klubowiczów!

dodaj do ulubionych

Najczęściej zadawane pytania o kod rabatowy 10% do Bonprix

Jak odebrać kod rabatowy 10% Bonprix?

Kod rabatowy 10% w Bonprix jest specjalnym przywilejem dla członkiń Klubu Bonprix. Po rejestracji w programie (i wniesieniu opłaty członkowskiej) rabat nalicza się automatycznie przy każdych zakupach. Nie musisz nic robić, aby móc korzystać z upustu. Promocja trwa do odwołania, a o warunkach członkostwa w Klubie Bonprix przeczytasz więcej na naszej stronie.

Co można kupić z rabatem 10% w Bonprix?

Zniżka działa na każde zamówienie, dlatego nie ma żadnych dodatkowych warunków lub wykluczeń z promocji. 10% jest odliczane od ostatecznej kwoty zamówienia (po uwzględnieniu innych rabatów). Jeżeli nie widzisz rabatu członkowskiego, upewnij się, że jesteś zalogowana na swoje konto i wniosłaś opłatę za obowiązujący okres rozliczeniowy.

Czy członkostwo w Klubie Bonprix się opłaca?

Opłata klubowa wynosi 34,99 zł i jest naliczana co pół roku, natomiast przywileje wynikające z członkostwa w klubie to stały rabat 10% oraz możliwość uzyskania bonów. Aby posiadanie płatnego konta było opłacalne, należy zrobić w Bonprix zakupy na kwotę min. 349,90 zł – wówczas kwota oszczędności jest równa opłacie klubowej. Każde kolejne zakupy to czysty zysk, a ponadto po osiągnięciu określonych progów można otrzymać nawet do 100 zł w bonach na zakupy.

Czy są inne (bezpłatne) kody rabatowe Bonprix?

Oprócz przywilejów dla członkiń Klubu Bonprix w sklepie co chwila pojawiają się dodatkowe kupony zniżkowe (np. -20% na cały asortyment lub darmowa dostawa). Ponadto w sklepie obowiązuje stała promocja oferująca 20 zł zniżki po zapisaniu się na newsletter sklepu. Kod rabatowy jest ważny przy zakupach za min. 99 zł i dotyczy jedynie zakupów internetowych. Oferty są dostępne dla każdego bez konieczności wniesienia opłaty klubowej i możesz je znaleźć w naszym serwisie.

Autor Karola23
Skorzystało: 3055
Uwaga! Akceptowane są wyłącznie linki do sklepów i innych ofert w ramach serwisu.

COPYRIGHT © WYDAWAJDOBRZE.COM WSZYSTKIE PRAWA ZASTRZEŻONE.
Wszystkie użyte na niniejszej stronie internetowej znaki towarowe i nazwy firmowe lub towarowe należą lub/i są zastrzeżone przez ich właścicieli i zostały użyte wyłącznie w celach informacyjnych.