24

Kieliszki już do 21,00 zł!

Sprawdź okazje
Do odwołania

Świetne ceny kieliszków w Home&You

W domu każdego z nas potrzeba odpowiedniej zastawy, która powinna być nie tylko funkcjonalna, lecz również estetycznie interesująca. Dlatego właśnie producenci naczyń od zawsze przykładają dużą wagę do designu swoich wytworów. Takie cieszące oko kieliszki, które każdy z przyjemnością postawi na swoim stole są dostępne w ofercie sklepu Home&You specjalizującego się w wyposażeniu domu w niezbędne artykuły.


Różne modele szkła w świetnych cenach

Kieliszki to eleganckie naczynia, których wymagają określone napoje. Ich forma od zawsze wyróżniała odbywany posiłek od innych, nadając mu charakter swoistej eleganckiej ceremonii. Właśnie ta adekwatność interesującego szkła dla wszelkich zorganizowanych obiadów czy kolacji powoduje, że w żadnym domostwie nie może go zabraknąć. Dostępne w ofercie sklepu Home&You kieliszki prezentowane są w różnorodnych kształtach i formach podporządkowanych odpowiednim alkoholom – znajdziemy w nim między innymi kieliszki do wina, wódki czy specjalne szkło do martini Każdy znajdzie coś dla siebie. Te bogactwo wzorów niech zilustruje kilka przykładów dostępnych obecnie modeli:

kieliszek do wódki

Kieliszki 1

Kieliszki 2

Kieliszki 3

Ceny prezentowanych produktów mogą ulec zmianie. 

Jak widać na tych skromnych przykładach oferta jest niezwykle szeroka, a informacje zawarte pod każdym z przedmiotów dostarczają nam niezbędnych informacji, takich jak wykonanie z najwyższej jakości materiałów.

Oferta kieliszków nie ogranicza się jednak wyłącznie do pojedynczych sztuk, gdyż każdy z nas może nabyć któryś z dostępnych zestawów. Takie rozwiązanie będzie szczególnie interesujące dla każdego, kto wymaga od swojej zastawy jednorodnego, współgrającego stylu. Oto kilka modeli z obecnej oferty:

Kieliszki i zestawy


Zakupy online

Sprzedaż internetowa Home&You może pochwalić się również atrakcyjnymi kosztami dostarczenia, które nie przekroczą 15zł, które w przypadku zamówień powyżej 150 zł będą darmowe. Poza tym, każdy klient może być pewny, że delikatne przedmioty zostaną odpowiednio zapakowane w trosce o ich bezproblemowe dostarczenie, które zajmie najwyżej 5 dni roboczych.

Wspomnieć należy również o interesującym programie lojalnościowym prowadzonym przez sklep Home&You, który gwarantuje klienteli wiele benefitów zarówno przy zakupach online, jak i salonach stacjonarnych.

Karta Klienta Home&You

dodaj do ulubionych
Autor Monisiaaa
Skorzystało: 2456
Uwaga! Akceptowane są wyłącznie linki do sklepów i innych ofert w ramach serwisu.

COPYRIGHT © WYDAWAJDOBRZE.COM WSZYSTKIE PRAWA ZASTRZEŻONE.
Wszystkie użyte na niniejszej stronie internetowej znaki towarowe i nazwy firmowe lub towarowe należą lub/i są zastrzeżone przez ich właścicieli i zostały użyte wyłącznie w celach informacyjnych.