20

Punkty Banggood

Sprawdź okazje
Do odwołania

Punkty Banggood – jak je zbierać i jakie korzyści dają?

Banggood to platforma, która słynęła z taniej elektroniki. Dzisiaj zamówisz tu już niemal wszystko – Banggood może być dobrą alternatywą np. dla AliExpress. Jeśli lubisz robić zakupy za granica, szukasz tanich okazji, to koniecznie sprawdź ofertę tej firmy. Wyróżnia się bogatym asortymentem i licznymi promocjami. Ponadto posiada program lojalnościowy, w którym możesz gromadzić punkty. Jednak to nie jedyna korzyść z niego płynąca.

Co dają punkty Banggood i jak je zbierać?

Punkty Banggood można wymienić na rabat podczas zakupów. Z informacji na stronie wynika, że 100 punktów można wymienić na 1 dolar rabatu. Maksymalnie można obniżyć wartość zamówienia o 15%.

Niestety na stronie brakuje informacji opisujących dokładnie, za co otrzymuje się punkty.  Jednak z informacji znalezionych w sieci wynika, że punkty można zbierać na wiele sposobów. Podstawowym sposobem jest robienie zakupów. Jednak oprócz tego punkty otrzymasz także m.in. za napisanie recenzji, dodanie do niej zdjęcia lub video, kończenie specjalnych zadań dla VIP-ów. Ponadto punkty można zbierać dodatkowo podczas specjalnych eventów oraz w niektórych grach.

Ogólnie rzecz biorąc portal Banggood wynagradza aktywnych i zaangażowanych użytkowników. Jeśli tylko robisz zakupy, to ciężko może być Ci zgromadzić punkty. Jednak jeśli regularnie wystawiasz recenzję, zwłaszcza ze zdjęciami lub video, to wtedy gromadzenie punktów staje się szybsze. Zwłaszcza jeśli robisz wiele, drobnych zakupów.

Dlatego, jeśli chcesz zmaksymalizować otrzymywane punkty, to pamiętaj o recenzowaniu produktów, które zamawiasz. Ponadto warto sprawdzić aktualne warunki programu VIP w Banggood i zapoznać się z obecnymi sposobami naliczania punktów.

Jakie jeszcze korzyści daje program VIP Bangdood?

Program VIP jest przeznaczony dla osób, które zrobiły zakupy o określonej wartości. Aktualnie wyróżniamy progów:

  • 1$

  • 70$

  • 170$

  • 700$

  • 1700 $

Wejście na pierwsze dwa poziomy jest bardzo łatwe, natomiast osiągnięcie ostatnich dwóch wymaga zaangażowania. Nagrody są różne w zależności od poziomów – szczegóły znajdziesz na stronie Banggood.

Na wszystkich poziomach VIP możesz cieszyć się np. specjalnym dniem dodatkowych wyprzedaży. 9 dnia każdego miesiąca są specjalne zniżki do 25%. Ponadto członkowie otrzymują 2$ rabatu we wszystkich kategoriach.

Natomiast na ostatnim, najwyższym poziomie – VIP5 otrzymujesz np. szybki zwrot pieniędzy, który jest realizowany w 3 godziny. Pozostali użytkownicy na zwrot pieniędzy czekają 24 godziny.


To tylko przykładowe korzyści – szczegóły na temat korzyści z programu VIP Banbgood oraz warunków uczestnictwa znajdziesz na stronie Banggood. Z pewnością jest to świetna propozycja dla wszystkich osób, które regularnie robią tu zakupy.

Jednocześnie, nawet jeśli kupujesz w Banggood tylko czasami lub składasz tu pierwsze zamówienie, to warto dołączyć do programu VIP. Ponieważ uczestnictwo w programie VIP jest całkowicie darmowe i nie wiąże się z dodatkowymi opłatami. Dzięki temu możesz bez ryzyka dołączyć i cieszyć się dodatkowymi korzyściami.

dodaj do ulubionych
Autor - Wydawajdobrze Wydawajdobrze
Skorzystało: 281
Uwaga! Akceptowane są wyłącznie linki do sklepów i innych ofert w ramach serwisu.

COPYRIGHT © WYDAWAJDOBRZE.COM WSZYSTKIE PRAWA ZASTRZEŻONE.
Wszystkie użyte na niniejszej stronie internetowej znaki towarowe i nazwy firmowe lub towarowe należą lub/i są zastrzeżone przez ich właścicieli i zostały użyte wyłącznie w celach informacyjnych.