27

Wyprzedaż do -75%

Sprawdź okazje
Do odwołania

Obuwie Renee w wielkiej wyprzedaży. Tylko teraz!

Trwa wielka wyprzedaż butów damskich w sklepie Renee. Tylko teraz w związku z pojawieniem się nowej kolekcji, obuwie Renee ze starszych lookbooków taniej nawet o -75%. W ofercie ponad 5000 produktów w cenach zaczynających się od 19,99 zł (a najdroższe buty dostaniemy za 249 zł, więc widać wyraźnie, że tragedii nie ma, w niektórych sklepach za 249 zł nawet nie dają darmowej wysyłki   ).

Promocja na obuwie Renee jest związana z nową kolekcją i potrwa do wyczerpania zapasów. Nie wiadomo, jak długo to będzie trwało, więc warto czym prędzej sprawdzić dostępność ulubionych modeli. Szczególnie że jak zwykle dostępność najpopularniejszych rozmiarów z czasem będzie maleć. Darmowa dostawa przy zakupach za min. 200 zł, najtańsze doręczenie (odbiór w punkcie Poczty Polskiej) kosztuje 10,99 zł. Polecam przy okazji skorzystać z kodu rabatowego Renee -15% za zapisanie się na newsletter, wtedy cena dodatkowo spadnie o kilka-kilkanaście złotych :)

Jak wszystkie akcje promocyjne, tak i ta niedługo się skończy. Obuwie Renee kupione na promocji to buty nowe i nieużywane (i nawet jeśli zapłaciłyśmy za nie mniej niż 2 dychy, podlega gwarancji producenta)

dodaj do ulubionych
Autor Mjezierska
Skorzystało: 671
Uwaga! Akceptowane są wyłącznie linki do sklepów i innych ofert w ramach serwisu.

COPYRIGHT © WYDAWAJDOBRZE.COM WSZYSTKIE PRAWA ZASTRZEŻONE.
Wszystkie użyte na niniejszej stronie internetowej znaki towarowe i nazwy firmowe lub towarowe należą lub/i są zastrzeżone przez ich właścicieli i zostały użyte wyłącznie w celach informacyjnych.