23

Darmowe zwroty

Sprawdź okazje
Do odwołania

Kupując w Renee zwroty masz zawsze za darmo!

Kupujecie przez internet? Jeśli tak, to na pewno znacie ten problem, że zamówione produkty są za duże lub za małe, mają nieodpowiedni kolor lub po prostu nie leżą na nas dobrze. Dlatego właśnie przy zakupach w sklepie internetowym trzeba mieć na uwadze, że możliwe, że trzeba będzie dokonać zwrotu. Na szczęście w sklepie Renee zwroty są zawsze darmowe!


Ile mamy czasu na zwrot produktu w Renee?
Jeżeli zamawiamy w Renee zwroty możemy dokonać w ciągu 30 dni od otrzymania przesyłki – wystarczy wejść na stronę https://ezwroty.pocz...ain i wpisać dane sklepu oraz nr zamówienia, a następnie zapakować przedmiot do transportu. Przesyłkę wysyłamy na ten adres:

Renee.pl – Centrum Logistyczne
Aleja Krakowska 140A
05-552 Marysin

Ile płacimy za zwroty w Renee?

Co niezwykle ważne, w sklepie Renee zwroty są bezpłatne, o ile zamówiliśmy dostawę Pocztą Polską. Jest to o tyle fajna sprawa, że wiele sklepów internetowych każe płacić za przesyłkę zwrotną (jakbyśmy nie płacili już za przesyłkę DO nas). Tak więc warto korzystać z tego, szczególnie, że promocji w Renee jest naprawdę sporo – czyli tak naprawdę nic nas nie kosztuje, jeśli okaże się, że nie wszystkie buty są koniecznie dla nas   

dodaj do ulubionych
Autor Doomi
Skorzystało: 27457
W
Wanda663 410 dni temu

Za zwrot musiałam zapłacić 

B
Bulcynea 406 dni temu

Informacje o bezpłatnych zwrotach w Renee to ściema. Jeśli nie masz odpowiedniego  statusu w ich programie to za zwrot płacisz. Zrobiłam u nich raz zakupy i to jest pierwszy i zarazem ostatni zakup 

A
Anna 395 dni temu

Oczywiście  potwierdzam  wczesniezze wpisy, info ze zwroty są za darmo to kłamstwo 

Uwaga! Akceptowane są wyłącznie linki do sklepów i innych ofert w ramach serwisu.

COPYRIGHT © WYDAWAJDOBRZE.COM WSZYSTKIE PRAWA ZASTRZEŻONE.
Wszystkie użyte na niniejszej stronie internetowej znaki towarowe i nazwy firmowe lub towarowe należą lub/i są zastrzeżone przez ich właścicieli i zostały użyte wyłącznie w celach informacyjnych.