22
Zakończone
zakończone

Konto aktywne BNP Paribas z bonusem 440 zł

Skocz po nagrody - Konto aktywne BNP Paribas z bonusem 440 zł

Kolejna rewelacyjna okazja na odebranie wysokiego bonusu za założenie konta osobistego w banku BNP Paribas. Tym razem nowi klienci mogą odebrać aż 440 złotych premii, w tym aż 400 złotych wypłacanych w gotówce. Główną zaletą promocji „Skocz po nagrody” BNP Paribas jest czas trwania akcji - pierwszą i drugą nagrodę (40 złotych w bonach do Żabki i 200 złotych w gotówce) dostaniemy jeszcze w wakacje (do 31 sierpnia 2022 r.). Promocja obowiązuje do 30 czerwca 2022 r. lub do wyczerpania puli 3000 wniosków.

Skocz po nagrody - ile można dostać w czerwcowej promocji BNP Paribas?

W poprzedniej akcji dla nowych klientów BNP Paribas można było zgarnąć 450 złotych, natomiast w czerwcowej odsłonię suma nagród wynosi 440 złotych. Mimo to wciąż oferta banku zmieniającego się świata jest atrakcyjna (dla porównania, promocja z Citi Kontem, o której pisaliśmy niedawno w naszym serwisie zapewnia „jedynie” 270 złotych). Z tego względu naprawdę warto się postarać, tym bardziej że oferta jest bardzo prosta, więc jest mniejsze ryzyko, że zapomnimy spełnić jakieś warunki. W czerwcowej promocji BNP Paribas nagroda podzielona jest na trzy części:

 • 40 złotych w formie dwóch e-bonów na zakupy w sklepach sieci Żabka

 • 200 złotych w gotówce

 • 200 złotych w gotówce

Czas na wypełnienie wniosku o konto mamy do 30 czerwca 2022 r. albo do wyczerpania puli 3000 wniosków. Z doświadczenia wiemy, że promocje francuskiego banku cieszą się wielkim zainteresowaniem, więc nie warto czekać do ostatniej chwili. Na szczęście ten termin obejmuje wyłącznie wysłanie wniosku do banku - z kolei pozostałe formalności (takie jak podpisanie umowy czy nadanie kodu PIN do karty) możemy wykonać do 14 lipca. Co więcej, wypłata nagród nastąpi w ekspresowym tempie - ostatnie przelewy zostaną wysłane do 30 września 2022 r. Dla porównania - wypłata nagród w promocji z maja będzie trwała do końca października.

Zgarnij 440 złotych od BNP Paribas - co trzeba zrobić, aby dostać nagrodę?

Wypłata nagród jest oczywiście uzależniona od spełnienia warunków promocji. Ponieważ jednak oferta jest dostępna w czerwcu - czyli na początku wakacji - a niezbędne kroki trzeba będzie wykonać w lipcu i sierpniu, nie ma żadnych zaporowych warunków. Bank wychodzi naprzeciw oczekiwaniom klientów i wie, że w wakacje może być trudno o utrzymanie rygoru (dlatego wypłata nagród jest możliwa po spełnieniu naprawdę bardzo łatwych warunków, w dodatku nie trzeba ich spełniać np. przez 3 miesiące z rzędu). Oczywiście pierwszym krokiem do odebrania nagrody jest rejestracja na stronie promocji „Skocz po nagrody”. Na wstępie trzeba jedynie podać imię, nazwisko, PESEL i adres e-mail oraz numer telefonu. Link do rejestracji w promocji jest dostępny poniżej:

Otwórz Konto Otwarte na Ciebie w BNP Paribas

Po uzupełnieniu formularza należy złożyć wniosek o otwarcie Konta Osobistego z Kartą i dostępem do Bankowości elektronicznej. Masz na to czas do 30 czerwca. Z kolei do 14 lipca musisz otworzyć konto (w aplikacji GoMobile lub przez Internet), podpisać umowę i nadać PIN do karty. Oczywiście poniżej podajemy szczegółowy harmonogram dla tych, którym nie chce się studiować regulaminu promocji.

I etap:

 • do 30 czerwca 2022 r. - uzupełnij formularz rejestracyjny na stronie promocji „Skocz po nagrody”

 • do 30 czerwca 2022 r. - złóż wniosek o otwarcie konta osobistego z Kartą i dostępem do Bankowości elektronicznej

 • do 14 lipca 2022 r. - otwórz konto, podpisz umowę i nadaj PIN do karty


W zasadzie jedyne, co trzeba zrobić na tym etapie, to skutecznie otworzyć konto - czyli zweryfikować tożsamość i odebrać kartę do konta. Całość zajmuje dosłownie kilka dni (najwięcej czasu trzeba oczywiście zarezerwować na odbiór listu z kartą do konta otwartego na Ciebie). Po spełnieniu tych warunków otrzymasz najpóźniej do 31 sierpnia 2022 r. dwa e-bony na zakupy w sklepach sieci Żabka na łączną kwotę 40 złotych. Bony zostaną wysłane mailem na adres podany podczas rejestracji w promocji. Warto się upewnić, czy wiadomość pochodzi z adresu skoczponagrody@bnpparibasplus.pl.

II etap:

 • do 31 lipca 2022 r. - wykonaj min. 3 transakcje BLIK

 • do 31 lipca 2022 r. - otrzymaj wpływy w łącznej wysokości min. 400 złotych

BNP Paribas w Koncie Otwartym na Ciebie mocno zachęca do korzystania z BLIKA. Możesz przy jego pomocy m.in. wykonywać przelewy na telefon, dokonywać płatności bezgotówkowych w sklepach oraz zlecać przelewy internetowe. Regulamin nie precyzuje, czy do transakcji wliczają się przelewy na telefon, dlatego dla pewności lepiej wykonać po prostu trzy płatności (np. w sklepie stacjonarnym lub internecie). Nie ma oczywiście minimalnej kwoty transakcji - może to być nawet 1 zł. Przy okazji warto zarejestrować się w promocji Blikomania 2022 - wówczas każda transakcja BLIKIEM będzie brała udział w losowaniu nagród. Do spełnienia warunków trzeba jeszcze dodać konieczność otrzymania wpływów w łącznej kwocie co najmniej 400 złotych - może to być także przelew z konta osobistego w innym banku. Za spełnienie tych warunków dostaniesz 200 złotych; przelew zostanie zlecony do 31 sierpnia 2022 r.

III etap:

 • do 31 sierpnia 2022 r. - wykonaj min. 3 transakcje BLIK

 • do 31 sierpnia 2022 r. - otrzymaj wpływy w łącznej wysokości min. 400 złotych

Warunki w trzecim etapie są takie same jak w drugim - trzeba jedynie wykonać min. 3 transakcji BLIKIEM i dostać min. 400 złotych wpływów na konto. Na upartego można do tej kwoty wliczyć 200 złotych nagrody za II etap, ale ponieważ wypłaty mogą zostać zaksięgowane z opóźnieniem, lepiej nie czekać do ostatniej chwili ze spełnieniem tego warunku. Za tę część również dostaniesz 200 złotych nagrody. Przelew zostanie zlecony do 30 września 2022 r.

Pełen regulamin promocji „Skocz po nagrody” dostępny jest tutaj

Promocja także dla byłych klientów banku - bardzo krótki okres karencji

Kolejną ważną sprawą w kontekście udziału w promocji jest okres karencji. Nie jest tajemnicą, że w Polsce działa wielu wyjadaczy bankowych promocji, czyli osoby, które regularnie zarabiają na korzystaniu z promocji dla nowych klientów. Co trzeba zrobić, aby móc odebrać premię? Okazuje się, że wystarczy być pełnoletnim obywatelem Polski i w okresie 12 miesięcy przed datą złożenia wniosku nie być klientem BNP Paribas (to dotyczy oczywiście wyłącznie kont osobistych). Jeżeli założysz konto w ostatnim dniu promocji, czyli 30 czerwca, musisz jedynie nie być posiadaczem rachunku oszczędnościowo-rozliczeniowego po 30 czerwca 2021 r. Wszystkie warunki opisane są poniżej:

W promocji mogą wziąć udział klienci, którzy:

 • są obywatelami Rzeczypospolitej Polskiej

 • mają więcej niż 18 lat

 • mają pełną zdolność do czynności prawnych

 • nie byli posiadaczem ani współposiadaczem rachunku oszczędnościowo-rozliczeniowego przez 12 miesięcy od dnia złożenia wniosku o konto 

Jak zawsze przypominamy, że konto firmowe, kredyt, pożyczka, kredyt ratalny ani karta kredytowa nie odbierają prawa do nagrody. Podstawowym warunkiem jest natomiast to, aby wypełnić wniosek o Konto Otwarte na Ciebie za pośrednictwem dedykowanej strony promocji:

Spiesz się! Promocja trwa tylko do 30 czerwca lub do wyczerpania puli!

Oczywiście liczba wniosków w promocji jest ograniczona i wynosi tylko 3000. Warto dodać, że do tej liczby wliczają się wszystkie wnioski - nawet jeśli ostatecznie na ich podstawie nie zostanie sfinalizowane otwarcie konta osobistego. Bank przewiduje, że promocja potrwa najpóźniej do 30 czerwca, ale najpewniej także i tym razem pula zostanie wyczerpana przed tym terminem.

Konto Otwarte na Ciebie w BNP Paribas - jakie daje możliwości i ile to kosztuje?

Bank za sprawą swojej promocji próbuje zachęcić do otwarcia Konta Otwartego na Ciebie. Co ciekawe, jest ono całkowicie darmowe - nie obowiązują żadne opłaty za korzystanie z konta. Oprócz tego trzeba jednak wyrobić kartę, która jest już płatna. W najtańszej wersji (Karta Otwarta na Dzisiaj) za kartę płatniczą zapłacimy 5 złotych. Opłaty można jednak uniknąć, jeśli spełnimy któryś z poniższych warunków:

 • masz mniej niż 26 lat - wówczas nie płacisz za kartę ani za wypłaty z bankomatów w całym kraju,

 • wykonasz co najmniej 3 płatności bezgotówkowe kartą.

A co poza tym? Kartę Otwartą na Dzisiaj można podpiąć do Apple Pay lub Google Pay i płacić telefonem, masz także możliwość korzystania z płatności BLIKIEM. Bank gwarantuje darmowe wypłaty ze wszystkich bankomatów należących do BNP Paribas oraz sieci Planet Cash w Polsce, za wypłaty z pozostałych maszyn należy już zapłacić. Oczywiście można również skorzystać z innych propozycji - takich jak Karta Otwarta na eŚwiat i Karta Otwarta na Świat. Na potrzeby spełnienia warunków promocji najlepiej jednak sięgnąć po najbardziej podstawową wersję karty.

Podsumowanie promocji BNP Paribas - co trzeba zrobić i do kiedy?

Już wiesz, w jaki sposób zagospodarujesz swoją premię od BNP Paribas? W takim razie koniecznie upewnij się, że spełnisz wszystkie warunki w ramach promocji! Aby ułatwić poruszanie się po wymaganiach opisanych w regulaminie, przygotowaliśmy krótką listę zadań do wykonania. Dowiesz się z niej również, co zrobić, aby nie zapłacić za obsługę karty debetowej (Karty Otwartej na Dzisiaj):

Czerwiec 2022:

 • uzupełnij formularz rejestracyjny i złożyć wniosek o otwarcie konta z kartą i dostępem do bankowości elektronicznej (najpóźniej do 30.06)

Lipiec 2022:

 • otwórz konto (do 14.07)

 • podpisz umowę (do 14.07)

 • nadaj PIN do karty (do 14.07)

 • wykonaj min. 3 transakcje BLIK

 • otrzymaj wpływy na konto min. 400 złotych

 • wykonać min. 3 transakcje kartą (dzięki temu nie zapłacisz za Kartę Otwartą na Dzisiaj)

Sierpień 2022:

 • wykonaj min. 3 transakcje BLIK

 • otrzymaj wpływy na konto min. 400 złotych

 • wykonać min. 3 transakcje kartą (dzięki temu nie zapłacisz za Kartę Otwartą na Dzisiaj)

 • odbierz 40 złotych premii w e-bonach do Żabki za pierwszy etap

 • odbierz 200 złotych premii za drugi etap

Wrzesień 2022:

 • wykonać min. 3 transakcje kartą (dzięki temu nie zapłacisz za Kartę Otwartą na Dzisiaj)

 • odbierz 200 złotych premii za trzeci etap

Odbierz 450 złotych premii - załóż Konto Otwarte na Ciebie już dziś

dodaj do ulubionych

Najczęstsze pytania dotyczące Konta Aktywnego BNP Paribas z bonusem:

Jaki jest okres karencji w promocji Skocz po nagrody BNP Paribas?

W czerwcowej promocji BNP Paribas okres karencji wynosi 12 miesięcy i jest liczony od dnia złożenia wniosku o konto osobiste. Jeżeli złożysz wniosek 30 czerwca, wystarczy, że nie będziesz właścicielem ani współwłaścicielem konta osobistego po 30 czerwca 2021 r. Okres karencji nie obejmuje innych produktów banku (kart kredytowych, lokat, kont oszczędnościowych, pożyczek i kredytów).

Kiedy dostanę informację o nagrodzie za udział w promocji?

BNP Paribas wyśle do 22 sierpnia 2022 r. na adres e-mail wskazany przy rejestracji informację o nagrodzie za udział w promocji. Mail zostanie wysłany z adresu skoczponagrody@bnpparibasplus.pl i znajdzie się w nim instrukcja odbioru pierwszej nagrody (40 złotych w e-bonach do Żabki).

Kiedy nastąpi wypłata nagród w czerwcowej promocji z Kontem Otwartym na Ciebie?

Zgodnie z regulaminem nagród pierwsze dwie premie, czyli 40 złotych w e-bonach do Żabki i 200 złotych w gotówce zostanie wypełnione po spełnieniu warunków promocji najpóźniej do 31 sierpnia 2022 r. Z kolei trzecią nagrodę (200 złotych) dostaniesz do 30 września 2022 r. Warunkiem odebrania drugiej i trzeciej nagrody jest odebranie poprzednich nagród (w tym celu trzeba spełnić warunki z wcześniejszych etapów).

Autor - Wydawajdobrze Wydawajdobrze
Skorzystało: 324
Uwaga! Akceptowane są wyłącznie linki do sklepów i innych ofert w ramach serwisu.

COPYRIGHT © WYDAWAJDOBRZE.COM WSZYSTKIE PRAWA ZASTRZEŻONE.
Wszystkie użyte na niniejszej stronie internetowej znaki towarowe i nazwy firmowe lub towarowe należą lub/i są zastrzeżone przez ich właścicieli i zostały użyte wyłącznie w celach informacyjnych.

Wykorzystujemy ciasteczka(ang. cookies) oraz podobne technologie w celu świadczenia usług, dostosowanie serwisu do indywidualnych preferencji oraz w celach statystycznych i reklamowych. Możesz zawsze wyłączyć mechanizm w ustawieniach przeglądarki. Korzystanie z naszego serwisu bez zmiany ustawień przeglądarki oznacza, że cookies będą zapisywane w pamięci urządzenia, szczegóły znajdziesz w Polityce Cookie