29

Zamów online

Sprawdź okazje
Do odwołania

KFC online: zamów bez wychodzenia z domu!

Czy znasz już wszystkie korzyści wynikające z zamawiania jedzenia w KFC przez internet? Jeśli nie, to koniecznie sprawdź, dlaczego warto sprawdzić ofertę KFC online!

Zacznijmy od tego, że KFC online nie jest zewnętrzną firmą – jest specjalnie wydzieloną sekcją restauracji fast food, która odpowiada za dowóz ulubionych kurczakowych kąsków pod nasz adres domowy. Aby zamówić KFC przez internet, wystarczy wejść na stronę KFC online i kliknąć sekcję „Rozpocznij zamówienie”. Następnie uzupełniamy miasto i adres odbioru (w przypadku dostawy do domu) lub miasto i restaurację KFC (jeśli odbieramy zamówienie w lokalu).

Płatność w KFC online następuje na dwa sposoby:

- kartą podczas składania zamówienia (podajemy nr karty VISA lub Mastercard)
- poprzez system PayU (bezpłatny system przelewów natychmiastowych)

Zamawiając jedzenie w KFC przez internet korzystamy z tych samych promocji, co „tradycyjni” klienci Kentucky Fried Chicken. Z tą różnicą, że nie musimy się martwić czekaniem na zamówienie – wybieramy co chcemy przez internet i mamy 30 minut dla siebie   

dodaj do ulubionych
Autor Kriss
Skorzystało: 4606
Uwaga! Akceptowane są wyłącznie linki do sklepów i innych ofert w ramach serwisu.

COPYRIGHT © WYDAWAJDOBRZE.COM WSZYSTKIE PRAWA ZASTRZEŻONE.
Wszystkie użyte na niniejszej stronie internetowej znaki towarowe i nazwy firmowe lub towarowe należą lub/i są zastrzeżone przez ich właścicieli i zostały użyte wyłącznie w celach informacyjnych.