19

KFC menu dla dzieci

Sprawdź okazje
Do odwołania

KFC menu dla dzieci – co można kupić dla dzieci w KFC?

Według wielu rodziców McDonald’s ze swoim zestawem Happy Meal i dołączanymi do niego zabawkami jest najlepszym lokalem typu fast food dla dzieci oraz rodziców z dziećmi. Jednak nie każdy przepada za McDonald’em, niektórzy lubią testować różne lokale. Dlatego warto zauważyć, że KFC w swojej ofercie także przygotował specjalną sekcję dla dzieci. Co w niej znajdziemy?

Jakie pozycje znajdziemy w Menu dla dzieci w KFC?

Menu dla dzieci w KFC nie jest znacząco rozbudowane, jednak znajdziemy tam gorącą słodką kukurydzę z dodatkiem masła. Można ją kupić ją także w zestawie 2 sztuk, co pozwala zaoszczędzić 20%.

Ponadto w KFC znajdziemy 4 zestawy dziecięce:

 • Zestaw Dziecięcy Longer

 • Zestaw Dziecięcy iTwist

 • Zestaw Dziecięcy Bites

 • Zestaw Dziecięcy Nóżka Kentucky

Nazwa zestawu określa co jest “głównym daniem”. Oprócz tego w każdym zestawie jest dodatek oraz napój.

Z dodatków do wyboru są klasyczne frytki lub sałatka colesław. Za dopłatą można wybrać Duże Frytki lub Onion Rings (6 sztuk). W przypadku napojów wybór jest duży. Domyślnym uzupełnieniem zestawu dziecięcego jest sok pomarańczowy (0,33l) . Jednak może on zostać zmieniony na sok jabłkowy (0,33l) puszkę (0,33l) Pepsi, Pepsi Max, 7Up, Mirindy, lemoniadę cytrynową 0,3l, wodę gazowaną/niegazowaną (0,5 l) lub herbatę 300 ml. Dodatkowo za dopłatą jest możliwość skorzystania z wielkiej dolewki.

Dodatkowo według informacji na stronie KFC do zestawu dziecięcego dołączana jest zabawka. Niestety nie udało mi się znaleźć informacji na temat zabawek dostępnych w ofercie KFC.

Jakie jeszcze produkty dla dzieci znajdziemy w KFC?

Oczywiście idąc z dzieckiem do KFC nie trzeba ograniczać się do menu dziecięcego. W tej sieci fastfood znajdziemy wiele innych, atrakcyjnych produktów, które z pewnością spodobają się dzieciom.

Według mnie na uwagę zasługują przede wszystkim:

 • Shaki m.in. waniliowy, czekoladowy, z masłem orzechowym, truskawkowy, krówkowy.

 • Lody w wafelku

 • Creamies, czyli włoskie lody z sosem (truskawkowym, czekoladowym lub krówkowym) i orzeszkami

 • Kubełek frytek

 • Onion Rings

 • Zestaw B-Smart

 • Kanapki m.in. longer, cheesburger, iTwist

Oczywiście nic nie stoi na przeszkodzie, żeby dziecku zamówić np. zestaw Ryż i Bites Orientalny Teriyaki Grande, jednak maluch może nie dać rady zjeść tak obfitego posiłku.

Ponadto przeglądając ofertę KFC warto sprawdzić aktualne kupony. KFC regularnie organizuje różne promocje, które pozwalają taniej kupić np. frytki oraz niektóre kanapki i zestawy. Aktualnie znajdziesz promocje np. na 2x frytki za 5zł lub zestaw 2x Twister + 2 razy frytki za 22 zł.

Należy pamiętać także, że promocja KFC może się regularnie zmieniać i warto przed wybraniem się do lokalu zerknąć na stronę restauracji. Zwłaszcza, że aktualnie można złożyć zamówienie online z możliwością odebrania go o konkretnej godzinie, a dzięki temu złożysz zamówienie siedząc wygodnie w domu, a następnie udasz się do lokalu i pomijając kolejki odbierzesz zamówienie.

dodaj do ulubionych

Najczęściej zadawane pytania o menu dla dzieci w KFC.

Czy w KFC można złożyć zamówienie z dostawą do domu?

Tak. I nie trzeba korzystać z pośredników. Wystarczy wejść na stronę KFC i rozpocząć składanie zamówienia wybierając opcję “zamów z dostawą”. Jeśli adres dostawy będzie obsługiwany, to z łatwością złożysz zamówienie z poziomu oficjalnej strony KFC.

Czy w KFC jest oferta dla osób niejedzących mięsa?

Tak. Jeśli nie jesz mięsa, to znajdziesz produkty bezmięsne. Aktualnie w ofercie lokalu dostępny jest burger Halloumi oraz Twister Halloumi. Oba produkty są dostępne także w zestawie.

Gdzie znaleźć aktualne kupony KFC?

Aktualne kupony KFC znajdziesz m.in. w aplikacji oraz na oficjalnej stronie sklepu. Ponadto o najciekawszych rabatach przeczytasz na portalu WydawajDobrze.com. Jednocześnie jeśli wybierasz się do KFC i chcesz szybko sprawdzić aktualne okazje, to po prostu wejdź na ich stronę i z menu wybierz opcję “Ku(r)pony”.

Autor Ciastek
Skorzystało: 10567
Uwaga! Akceptowane są wyłącznie linki do sklepów i innych ofert w ramach serwisu.

COPYRIGHT © WYDAWAJDOBRZE.COM WSZYSTKIE PRAWA ZASTRZEŻONE.
Wszystkie użyte na niniejszej stronie internetowej znaki towarowe i nazwy firmowe lub towarowe należą lub/i są zastrzeżone przez ich właścicieli i zostały użyte wyłącznie w celach informacyjnych.