25
Do odwołania

KFC dostawa do domu - zamówienie gotowe w 30 minut!

Chcesz wiedzieć jak działa w restauracjach KFC dostawa zamówień online? Od niedawna możemy zaoszczędzić czas, składając zamówienie przez internet. Bardzo mi się podoba ten pomysł – bo generalnie największym minusem jedzenia typu fast food zawsze było to, że trzeba było wybrać się do lokalu i zjeść na miejscu (albo dymać z jedzeniem do domu   ). Teraz z kolei, gdy pojawiła się opcja KFC dostawa, nie trzeba się przejmować odległością. Możemy zamówić jedzenie przez internet, a po 30 minutach dostaniemy zamówienie do domu/pracy/gdziekolwiek jesteśmy!

Aby skorzystać z oferty dostawy KFC, należy wejść na stronę internetową i zaznaczyć sposób odbioru (do wyboru mamy albo odbiór w konkretnej restauracji w ramach opcji „przeskocz kolejkę” albo dowóz jedzenia do domu). Ale że interesuje nas dostawa KFC do mieszkania, zaznaczamy dostawę i wpisujemy swój adres. Następnie wybieramy to, co chcemy zamówić (obowiązuje takie same menu jak w normalnej restauracji) i potwierdzamy zamówienie. W opcji KFC dostawa płacimy przez internet za zamówienie – do wyboru mamy płatność kartą lub przez PayU. W ciągu 30 minut dostaniemy gotowe jedzenie pod wybrany adres. Brzmi przepysznie, prawda?   

dodaj do ulubionych
Autor Doomi
Skorzystało: 8235
Uwaga! Akceptowane są wyłącznie linki do sklepów i innych ofert w ramach serwisu.

COPYRIGHT © WYDAWAJDOBRZE.COM WSZYSTKIE PRAWA ZASTRZEŻONE.
Wszystkie użyte na niniejszej stronie internetowej znaki towarowe i nazwy firmowe lub towarowe należą lub/i są zastrzeżone przez ich właścicieli i zostały użyte wyłącznie w celach informacyjnych.