20

Karta podarunkowa

Sprawdź okazje
Do odwołania

Karta podarunkowa, voucher do Media Markt - jakie są nominały i warunki?

Karta podarunkowa do Media Markt bije rekordy popularności. To doskonała opcja dla każdego, kto nie ma pomysłu na prezent. Voucher zakupowy zawsze jest dobrym wyborem, ponieważ dzięki niemu z obdarowana osoba może z łatwością znaleźć coś dla siebie. Warto jednak przeanalizować zapisy regulaminu, tak aby podjąć słuszną decyzję. Najważniejsze informacje znajdziesz poniżej. Pamiętać, że podczas zakupu bonu upominkowego nie można skorzystać z kuponów rabatowych.


Czym jest karta upominkowa Media Markt?


Voucher do Media Markt nie różni się od kart upominkowych oferowanych przez konkurencyjne sklepy. Doładowany bon prezentowy umożliwia płatność za produkty i usługi w dowolnym sklepie należącym do sieci (na terenie Polski). Nie ma możliwości wykorzystania go online, co dla niektórych stanowi pewne utrudnienie. 


Gdzie kupić voucher?


Karta upominkowa do Media Markt występuje w postaci fizycznej oraz elektronicznej (w pliku PDF). Klienci indywidualni mogą nabyć voucher (fizyczną kartę) wyłącznie stacjonarnie. Więcej możliwości mają firmy, ponieważ formularz internetowy zarezerwowany jest wyłącznie dla podmiotów gospodarczych. Jest to jedyny sposób na to, aby zakupić bon w postaci elektronicznej. 


Jakie nominały są dostępne?


Bon upominkowy do Media Markt można zasilić na dowolną kwotę, która mieści się w przedziale 50 – 10 000 zł. Należy wiedzieć, że nie ma możliwości jego aktywacji przez internet. Środki mogą zostać wykorzystane wyłącznie podczas zakupów w Media Expert, gdyż nie ma opcji wypłaty w gotówce. Sklep umożliwia zakup dowolnej ilości kart, które można zasilić do kwoty 15 000 zł łącznie.


voucher media markt


Jak skorzystać z vouchera Media Markt? 


Skorzystanie z karty podarunkowej do Media Markt jest banalnie proste. Należy jedynie okazać voucher przy kasie. Może on pokryć całość lub część zakupu. Dopłata różnicy następuje dogodną metodą płatności. Istnieje opcja skorzystania z bonu wielokrotnie, aż do wyczyszczenia salda. Na obecny moment nie działa on online, więc w grę wchodzi wyłącznie wizyta w sklepie stacjonarnym. 


Kto może skorzystać z bonu upominkowego?


Karta upominkowa do Media Markt nie jest imienna, co oznacza, że może nią dysponować każdy. W momencie zakupu nie jest wymagane okazanie dowodu własności vouchera. Właśnie dlatego tak ważne jest jego przechowywanie w bezpiecznym miejscu. Wszystko po to, aby zminimalizować ryzyko zaginięcia lub kradzieży.


Duplikat vouchera do Media Markt


Karta podarunkowa w postaci fizycznej może zaginąć lub ulec uszkodzeniu. Media Markt nie wydaje duplikatów, co jest równoznaczne z utratą środków zgromadzonych na voucherze. Właśnie dlatego nie warto zbyt długo czekać z wykorzystaniem bonu, pomimo tego, że termin jego ważności to 12 miesięcy. 

dodaj do ulubionych
Autor - Wydawajdobrze Wydawajdobrze
Skorzystało: 166
Uwaga! Akceptowane są wyłącznie linki do sklepów i innych ofert w ramach serwisu.

COPYRIGHT © WYDAWAJDOBRZE.COM WSZYSTKIE PRAWA ZASTRZEŻONE.
Wszystkie użyte na niniejszej stronie internetowej znaki towarowe i nazwy firmowe lub towarowe należą lub/i są zastrzeżone przez ich właścicieli i zostały użyte wyłącznie w celach informacyjnych.