20
Do odwołania

Folia na telefon z gwarancją od Media Markt - czy warto?

Media Markt to popularna sieć handlowa, która ma w swojej ofercie szereg usług dodatkowych. Dzięki kuponom zniżkowym zakupy w tym sklepie mogą stać się jeszcze tańsze, więc warto śledzić aktualne okazje. Przed Tobą zakup nowego smartfona? Nie zapomnij o jego fachowym zabezpieczeniu! Jest to absolutną podstawą do tego, aby przetrwał on w dobrym stanie przez długi czas. Folia ochronna z gwarancją nie tylko zmniejsza ryzyko rozbicia ekranu, ale również pozwala komfortowo korzystać z telefonu w każdych warunkach. To prawdziwy strzał w dziesiątkę dla każdego, kto ceni sobie maksymalne dopasowanie.


Skuteczna ochrona ekranu


Każdy ma możliwość zakupu i naklejenia folii ochronnej w Media Markt. Jest to oferta skierowana zarówno dla tych, którzy planują nabyć smartfon w omawianym sklepie, jak i osób posiadających już urządzenie. Zastanawiasz się czy warto? Wysokiej klasy folia ochronna jest w pełni dopasowana do smartfona, tabletu czy smartwatcha. Posiada ona pięcioletnią gwarancję, zmniejsza ryzyko nieudanej inwestycji.


W Media Markt stosowana jest wyłącznie certyfikowana folia na telefon, która wykonywana jest z materiałów używanych w lotnictwie wojskowym. Wszystko po to, aby osiągnąć maksymalny poziom wytrzymałości, a jednocześnie zabezpieczyć ekran przed zarysowaniami i pęknięciami. Niewątpliwym atutem jest fakt, że obraz pozostaje wyraźny, a kolory przejrzyste oraz nasycone.


Istnieje możliwość regeneracji folii ochronnej. Wszystko za sprawą inteligentnych cząsteczek, które automatycznie likwidują niedoskonałości powstałe na powierzchni. To zakup, który się opłaca!


Folia na telefon media markt


Folia ochronna z pięcioletnią gwarancją


Folia ochronna oferowana przez Media Markt jest w pełni dopasowana do ekranu, co przekłada się na maksymalne zabezpieczenie. Pięcioletnia gwarancja obejmuje nieprawidłowości w działaniu lub wyglądzie zabezpieczenia ekranu. Należy zaznaczyć, że dotyczy to folii wyciętej oraz naklejonej w sklepie stacjonarnym. Warto pamiętać, że reklamacja nie dotyczy uszkodzeń powstałych na skutek niewłaściwego korzystania z folii. Szczegóły na ten temat znajdują się w warunkach gwarancji (regulamin dostępny na oficjalnej stronie Media Markt).


Gwarancja nie obejmuje uszkodzeń spowodowanych błędną obsługą sprzętu. Mowa tutaj o m.in. użytkowaniu smartfona w ekstremalnych temperaturach, zalaniu czy zanieczyszczeniu urządzenia. Reklamacja zostanie odrzucona również w przypadku zniszczenia folii w wyniku zjawisk losowych (np. działania środków chemicznych, pożaru, przepięcia sieci elektrycznej). Zabroniona jest także samodzielna modyfikacja (np. odklejanie). 

dodaj do ulubionych
Autor - Wydawajdobrze Wydawajdobrze
Skorzystało: 180
Uwaga! Akceptowane są wyłącznie linki do sklepów i innych ofert w ramach serwisu.

COPYRIGHT © WYDAWAJDOBRZE.COM WSZYSTKIE PRAWA ZASTRZEŻONE.
Wszystkie użyte na niniejszej stronie internetowej znaki towarowe i nazwy firmowe lub towarowe należą lub/i są zastrzeżone przez ich właścicieli i zostały użyte wyłącznie w celach informacyjnych.