24

Opinie o Kobieca

Sprawdź okazje
Do odwołania

Drogeria internetowa Ekobieca – opinie, skargi i komentarze

W ostatnich latach w internecie pojawiło się mnóstwo sklepów internetowych oferujących spory wybór markowych kosmetyków w cenach znacznie niższych niż w klasycznych drogeriach. Co prawda wiele klientek woli przetestować produkt przed podjęciem decyzji o zakupie i preferuje kupowanie w klasycznych sklepach, niemniej jednak drogerie internetowe stają się coraz częściej wybieraną alternatywą. Powód? Oczywisty – znacznie niższe ceny, brak problemów z dostępnością kosmetyków w magazynie i gratisy do zamówień. Jednym z przykładów tego rodzaju sklepów jest Ekobieca, w którym ceny niektórych artykułów są niższe nawet o połowę. Ale czy kupowanie przed internet ma sens? Czy możemy mieć pewność, że kupujemy markowe produkty najwyższej jakości? Jeżeli masz wątpliwości co do drogerii Ekobieca, już teraz zapoznaj się z opiniami o sklepie!

Czy Ekobieca sprzedaje oryginalne kosmetyki?

Oferta drogerii może wydać się interesująca – znajdziemy w niej setki kosmetyków od najsłynniejszych producentów, takich jak:

 • Max Factor,
 • Maybelline,
 • Bourjois,
 • Skin79,
 • Holika Holika,
 • L’Oreal,
 • Neonail
 • Wella,
 • Schwarzkopf.

Pojawia się jednak pytanie, czy sklep handluje oryginalnymi produktami – nie jest bowiem tajemnicą, że niektóre drogerie nie do końca rzetelnie wywiązują się ze swoich obowiązków. Należy jednak podkreślić, że Ekobieca sprzedaje wyłącznie oryginalne kosmetyki. Sklep był wielokrotnie recenzowany na forach i blogach o urodzie, a na jego korzyść przemawia także fakt, że firma prowadzi dodatkowo sklep stacjonarny (w Lublinie przy ul. Lotniczej 3).

Jak klientki oceniają zakupy w drogerii Ekobieca?

Myślisz, że kupowanie kosmetyków przez internet to ekstrawagancja? Okazuje się, że jest to codzienność, a największe sklepy internetowe obsługują nawet po kilka, a nawet kilkanaście tysięcy zamówień dziennie! Z tego względu nie powinno w ogóle dziwić, że sklep internetowy Ekobieca.pl został oceniony w internecie ponad 45 tysięcy razy! A ponieważ tak duża liczba głosów po prostu nie może być przekłamana, warto spojrzeć do ocen wystawionych drogerii przez klientów. Jest ich naprawdę sporo i prezentują się następująco (oceny wystawione są w skali od 1 do 5, gdzie 1 oznacza złe doświadczenia, a 5 – bardzo dobre recenzje):

 • Ceneo – ocena: 5,0
 • Opinie Google – ocena: 4,7
 • Opineo – ocena: 5,0

O czym świadczą tak wysokie oceny? Przede wszystkim jest to wyraźny sygnał, że sklep jest rzetelny i realizuje zamówienia zgodnie z oczekiwaniami klientów. Jest to także znak, że nie trzeba obawiać się zakupów u tego sprzedawcy. Noty w serwisie Ceneo od ponad 12 miesięcy nie spadły poniżej poziomu 4,80 – innymi słowy, pełna satysfakcja gwarantowana!

Pozytywne opinie o Ekobieca

Liczby robią wrażenie, ale znacznie ważniejsze jest to, w jaki sposób klientki sklepu uzasadniają swoją ocenę. Wysoka jakość obsługi, niskie ceny kosmetyków, a może dobra polityka zwrotów? Co sprawiło, że ponad 99% klientek poleca zakupy w drogerii Ekobieca.pl?

 • dobre zabezpieczenie przesyłki do transportu,
 • krótki czas realizacji zamówienia i dostawy,
 • zgodność sprzedawanych produktów z opisem,
 • pakowanie kosmetyków w ekologiczny papier,
 • bezpieczne płatności (przelew bankowy, Tpay lub przy odbiorze).

Słowa pochwały popłynęły także w kierunku pracowników z działu obsługi klienta, którzy chętnie pomagają przy pytaniach o zamówienie i wszelkich problemach lub wątpliwościach.

Negatywne opinie z forum o Ekobieca

Na wielu forach o kosmetykach można znaleźć głosy zachęcające do zakupów w drogerii. Można jednak spotkać się także z głosami krytyki – te nie pojawiają się jednak zbyt często i dotyczą przede wszystkim problemów z dostępnością towarów oraz uszkodzeń podczas wysyłki. Ogólna ocena sklepu jest jednak pozytywna: z trudem można na forach internetowych znaleźć skargi i komentarze osób, które nie polecają kupowania w drogerii.

Czy warto kupować w Ekobieca?

Oceny na poziomie 5,0 albo ocierające się o ten pułap oraz tysiące pozytywnych opinii nakazują zaufać sklepowi Ekobieca. Co prawda czasami mogą pojawić się drobne nieporozumienia, niemniej jednak firma próbuje wyjaśniać problematyczne sytuacje i szuka satysfakcjonujących rozwiązań. Z tego względu sklep można uznać za godny polecenia.


dodaj do ulubionych
Autor Mjezierska
Skorzystało: 1653
Uwaga! Akceptowane są wyłącznie linki do sklepów i innych ofert w ramach serwisu.

COPYRIGHT © WYDAWAJDOBRZE.COM WSZYSTKIE PRAWA ZASTRZEŻONE.
Wszystkie użyte na niniejszej stronie internetowej znaki towarowe i nazwy firmowe lub towarowe należą lub/i są zastrzeżone przez ich właścicieli i zostały użyte wyłącznie w celach informacyjnych.