20

Karta podarunkowa

Sprawdź okazje
Do odwołania

Douglas kod podarunkowy – jak skorzystać z karty podarunkowej

Jeśli szukasz uniwersalnego pomysłu na prezent dla kobiety, to z pewnością możesz postawić na kartę podarunkową Douglas. To doskonały podarunek dla wszystkich dam, które na co dzień korzystają z kosmetyków. W ofercie Douglas znajdziesz zarówno kosmetyki ekskluzywnych marek, jak i dobrze znane wszystkim produkty.

Gdzie i jak kupić bon podarunkowy Douglas?

Niektóre sklepy dają możliwość skorzystania z kart podarunkowych, jednocześnie ich zakupienie jest ciężkie, ponieważ konieczna jest osobista wizyta w sklepie. Jak to wygląda w przypadku Douglas?

Na stronie sklepu możesz bez problemu zamówić fizyczną wersję karty upominkowej. Taki bon podarunkowy jest doskonałym pomysłem na prezent, znacznie lepszym niż e-karta podarunkowa.

W chwili dodawania tej okazji dostępne jest kilka wariantów karty podarunkowej: 50 zł, 100 zł, 200 zł, 300 zł oraz 500 zł.

Co więcej dostawa przy zamówieniach za co najmniej 49 zł jest darmowa, więc nawet zamawiając najtańszą wersję karty nie zapłacisz nic za dostawę. Oczywiście jeśli chcesz, to możesz kupić kartę podarunkową Douglas w perfumerii, przed wybraniem się do sklepu możesz sprawdzić jej dostępność online w danym punkcie.

Dodatkowo do karty podarunkowej możesz zamówić opakowanie prezentowe na kartę. To dodatkowy element, dzięki któremu Twój prezent będzie wyglądał jeszcze bardziej wyjątkowo i niezwykle.

Jak skorzystać z karty podarunkowej Douglas?

Co zrobić po otrzymaniu bonu podarunkowego Douglas? Jak można z niego skorzystać?

Firma zapewnia dużą elastyczność. Z karty  skorzystasz w sklepach stacjonarnych, zamawiając poprzez stronę internetową, a także podczas korzystania z aplikacji. Dzięki temu możesz zrobić zakupy tak jak lubisz.

Ponadto karty podarunkowe w Douglas nie mają terminu ważności, oznacza to że możesz z nich skorzystać wtedy, kiedy będziesz chciał. Daje to dużą swobodę i elastyczność w korzystaniu z bonu i czyni go jeszcze lepszym prezentem. Dodatkowo z karty możesz korzystać wielokrotnie, nie musisz całego salda wykorzystywać podczas jednych zakupów.

Douglas również ułatwia sprawdzenie środków na karcie podarunkowej. Możesz to zrobić w każdym sklepie stacjonarnym, jednocześnie taką funkcjonalność oferuje większość firm. Douglas umożliwia dodatkowo sprawdzenie salda karty podczas składania zamówienia, mailowo oraz telefonicznie.

Pozostaje jeszcze pytanie, czy podczas płacenia za zakupy za pośrednictwem karty podarunkowej możesz korzystać z kodów rabatowych oraz innych promocji. Ogólnie rzecz biorąc tak – bez względu na to, czy korzystasz z karty podarunkowej, czy też płacisz kartą lub gotówką, to robisz zakupy na tych samych zasadach.

Oczywiście mogą być od tej reguły wyjątki, dlatego warto zapoznać się z regulaminem promocji i kuponu, z którego chcesz skorzystać. 

dodaj do ulubionych

Najczęściej zadawane pytania o kartę podarunkową do Douglas

Czy do zamówienia można dodać kartkę z życzeniami?

Tak. Jeśli składasz zamówienie online, to na stronie koszyka możesz zaznaczyć opcję “Dodaj kartkę z życzeniami”. Do uzupełnienia na kartce z życzeniami jest zwrot grzecznościowy oraz podpis (po 30 znaków) oraz tekst życzeń (do 200 znaków). Dostępne są różne wzory kartek, dodanie kartki z życzeniami jest bezpłatne.

Czy są kody rabatowe na bony podarunkowe?

Co do zasady nie. Zakupy kart podarunkowych nie są objęte promocjami. Oznacza to, że jeśli chcesz kupić bon np. o wartości 100 zł, to zapłacisz za niego 100 zł. Jednocześnie używając karty podarunkowej możesz korzystać z rabatów na kosmetyki.

Co jeśli zgubiło się kartę podarunkową?

Jeśli pamiętasz lub masz zapisane jej dane, to możesz ją wciąż wykorzystać do zakupów online. Natomiast trzeba pamiętać, że karta podarunkowa jest kartą na okaziciela, dlatego jeśli ktoś ją znalazł i wykorzystał, to nie odzyskasz swoich środków. W razie pytań lub wątpliwości warto skontaktować się z działem obsługi klienta.

Autor Dżon Dżondżyński
Skorzystało: 573
Uwaga! Akceptowane są wyłącznie linki do sklepów i innych ofert w ramach serwisu.

COPYRIGHT © WYDAWAJDOBRZE.COM WSZYSTKIE PRAWA ZASTRZEŻONE.
Wszystkie użyte na niniejszej stronie internetowej znaki towarowe i nazwy firmowe lub towarowe należą lub/i są zastrzeżone przez ich właścicieli i zostały użyte wyłącznie w celach informacyjnych.