22
Zakończone

BONUS 270 zł

Sprawdź okazje
zakończone

CitiKonto z bonusem 270 zł na start i 8000 punktów w Mastercard Bezcenne Chwile

CitiKonto z bonusem 270 zł na start i 8000 punktów w Mastercard Bezcenne Chwile

Genialna kumulacja promocji w Citi Handlowy! Do 30 czerwca 2022 r. można składać wnioski w ramach akcji CitiKonto z bonusem 270 zł na start, a do tego w programie Bezcenne Chwile Mastercard czeka dodatkowe 100 złotych w punktach, które można wymienić na bony na zakupy. Oferta obowiązuje wszystkich nowych klientów, a warunki do spełnienia są na tyle proste, że promocja za założenie konta w Citibanku jest chyba najlepszą ofertą czerwca. Uwaga: obowiązuje pula 3000 wniosków w promocji!

Ile dostaniesz w najnowszej promocji Citi Konta?

W ramach najnowszej akcji promocyjnej Citibank wręcza aż 270 złotych w gotówce, a do tego można odebrać 100 złotych w bonach na zakupy po rejestracji w programie Bezcenne Chwile. Łącznie zatem jest do zgarnięcia nawet 370 złotych (choć to nie jest koniec, ponieważ bank ma również promocje za założenie karty kredytowej - razem czeka niemal 1000 złotych praktycznie od ręki). Podstawowa oferta, czyli 270 złotych, jest podzielona na kilka etapów. Do zgarnięcia mamy zatem:

 • 100 złotych za transakcje BLIKIEM

 • 100 złotych za przelanie wynagrodzenia lub transakcje walutowe

 • 50 złotych za spełnienie obu warunków

 • 20 złotych za udzielenie zgód na kontakt banku z nami

Dodatkowym atutem oferty jest fakt, że Citi Handlowy oferuje bardzo ciekawe oprocentowanie 5,5% na Koncie SuperOszczędnościowym. Jest to poziom porównywalny z tym, jaki możemy mieć w pierwszym okresie po zakupie obligacji skarbowych antyinflacyjnych. W porównaniu z ofertami innych banków propozycja Citi Handlowego wydaje się atrakcyjna - dla porównania, Santander Bank Polska zapewnia „jedynie” 5% na lokacie mobilnej dla nowych klientów (o promocji przeczytasz na tej stronie).

Na czym polega promocja „Nawet 270 zł z CitiKontem – edycja IV”? Co trzeba zrobić, aby dostać premię?

Zaletą promocji Citibanku jest fakt, że aby odebrać premię, nie musimy wykonywać wielu skomplikowanych kroków, a wypłata odbywa się w krótkim czasie. Z regulaminu wynika, że pierwsza część nagród może zostać wypłacona już w lipcu, natomiast ostatnią transzę dostaniemy w październiku. Ważną sprawą jest fakt, że nie musimy spełniać wielu warunków w każdym miesiącu - za każdym razem mamy jedno zadanie do wykonania, co znacznie ułatwia sprawę. Promocja dotyczy Citi Konta, które należy założyć, wypełniając wniosek na specjalnej stronie promocji Nawet 270 zł z CitiKontem – edycja IV.

Tu znajdziesz wniosek w promocji Nawet 270 zł z CitiKontem – edycja IV

Pamiętaj, aby złożyć wniosek z poziomu strony promocji. Otwarcie konta w placówce banku lub na innej stronie będzie skutkować niezakwalifikowaniem do oferty. A co trzeba zrobić, aby otrzymać pieniądze? Oto najważniejsze kroki:

Nagroda 1:

 • od 1 do 30 czerwca 2022 r. - musisz złożyć wniosek o Citi Konto

 • w ciągu 10 dni od uzupełnienia wniosku - wyraź zgodę na weryfikację tożsamości i zaakceptuj regulamin promocji Nawet 270 zł z CitiKontem – edycja IV

 • wyraź zgodę na przesyłanie i prezentowanie przez Bank informacji handlowych, w tym mających charakter reklamy lub marketingu bezpośredniego, środkami komunikacji elektronicznej (tzn. poprzez: system bankowości elektronicznej, sms, e-mail, powiadomienia w aplikacjach)

 • wyraź zgodę na telefoniczne przekazywanie i prezentowanie przez Bank informacji handlowych, w tym mających charakter reklamy lub marketingu bezpośredniego

Nagrodą za spełnienie tych warunków jest 20 złotych, które zostaną wypłacone do 31 lipca 2022 r.

Nagroda 2:

 • spełnij warunki uprawniające do odebrania Nagrody 1

 • do 31 lipca 2022 r. - musisz wykonać min. 3 transakcje BLIK, każda na kwotę co najmniej 300 złotych

Za transakcję BLIKIEM uznaje się płatności bezgotówkowe wymagające podania kodu BLIK oraz przelewy na telefon BLIK (co oznacza, że można np. przelać pieniądze na własne konto w innym banku). Dodatkowo warto zarejestrować się w Blikomanii 2022, aby wziąć udział w losowaniu atrakcyjnych nagród. Nagroda 2, czyli 100 złotych w gotówce, wpłynie do 31 sierpnia 2022 r. na rachunek osobisty w Citibanku.

Nagroda 3:

 • spełnij warunki uprawniające do odebrania Nagrody 2

 • do 31 sierpnia 2022 r. - otrzymaj na konto min. jedną wpłatę w wysokości co najmniej 2000 złotych z tytułu wynagrodzenia LUB wykonaj transakcje w Citi Kantor na łączną kwotę min. 2000 złotych

Regulamin nie precyzuje, kiedy trzeba spełnić te warunki, co może rodzić wątpliwości, czy wpływ pensji może mieć miejsce w lipcu, czy też może nastąpić w sierpniu. Ważne jest, aby stało się to przed 31 sierpnia 2022 r. Oprócz tego ważną informacją jest fakt, że za przelew z tytułu wynagrodzenia bank uznaje wypłaty z tytułu:

 • wynagrodzenia z umowy o pracę, stosunków powołania/mianowania, kontraktów menedżerskich/marynarskich/ wojskowych; umów o dzieło/zlecenia dokonanego bezpośrednio na Konto przez pracodawcę / zleceniodawcę

 • emerytury lub renty i świadczenia przedemerytalnego dokonanego bezpośrednio na Konto przez organ wypłacający świadczenie

 • stypendium dokonanego bezpośrednio na Konto przez uczelnię wyższą lub inny organ wypłacający świadczenie

 • świadczenia z programu Rodzina 500 plus lub innego świadczenia rodzinnego dokonanego bezpośrednio na Konto przez organ wypłacający świadczenie

 • w przypadku osób samozatrudnionych przelew z konta firmowego

Niestety pojawia się zastrzeżenie, że za wynagrodzenie nie jest uznawany przelew z rachunku indywidualnego. Aby spełnić te warunki, wystarczy złożyć pracodawcy wniosek o przekazywanie wynagrodzenia na nowy rachunek bankowy w Citi Handlowym. Warto to zrobić tuż po otwarciu Citi Konta, aby mieć pewność, że dział księgowości zdąży odnotować zmianę rachunku. Wypłata Nagrody 3 (100 złotych) nastąpi do 30 września 2022 r.

Nagroda 4:

 • spełnij warunki uprawniające do odebrania Nagrody 3

Nagroda 4, czyli bonus w wysokości 50 złotych, jest wypłacana automatycznie po spełnieniu wszystkich warunków niezbędnych do wypłaty poprzednich nagród. Przelew wpłynie do 31 października 2022 r.

Dodatkowo Citi Handlowy przygotował promocję dla pierwszego 1000 klientów, którzy założą Citi Konto w ramach IV edycji akcji. Jeżeli wraz z wnioskiem o konto osobiste złożysz wniosek o kartę kredytową, przez kolejne 4 miesiące będziesz dostawać zwrot 1% wszystkich płatności za pośrednictwem tejże kredytówki. Maksymalna wysokość nagrody to 25 złotych miesięcznie – razem do zgarnięcia jest więc dodatkowe 100 złotych.

Jaki jest okres karencji i kto może wziąć udział w promocji?

W promocji mogą wziąć udział wszyscy nowi klienci, czyli tacy, którzy nie byli właścicielami ani współwłaścicielami konta osobistego w Citi Handlowym po 31 grudnia 2020 r. Bank nie przewiduje żadnych dodatkowych wymogów, np. dla osób, które korzystały z poprzednich promocji za założenie konta. Ponadto - co jest wyjątkiem w skali promocji bankowych - nie ma wymogu posiadania obywatelstwa polskiego. Jedynym wymaganiem jest, aby mieć status rezydenta (co oznacza, że jest to promocja bankowa także dla osób z zagranicy, które mieszkają na stałe w Polsce - w tym również dla uchodźców z Ukrainy). 

Oczywiście jak zawsze przypominamy, że wszystkie ograniczenia dotyczące okresu karencji obowiązują tylko indywidualnych rachunków oszczędnościowo-rozliczeniowych, czyli kont osobistych dla osób prywatnych. Jeśli masz w Citi kartę kredytową, kredyt, pożyczkę lub konto firmowe, śmiało możesz korzystać z promocji i odebrać 270 zł za Citi Konto.

Załóż Citi Konto z premią 270 zł na start


Do kiedy trwa promocja Citibanku Citi Konto z premią 270 zł na start?

W nowej edycji akcji specjalnej bank przewidział jedynie 3000 promocyjnych wniosków. Po wyczerpaniu puli na stronie Citibanku pojawi się odpowiednia informacja. Teoretycznie oferta obowiązuje do 30 czerwca 2022 r., ale doświadczenia z poprzednich lat pokazują, że nie opłaca się czekać do ostatniej chwili - oferta najprawdopodobniej także i tym razem zakończy się przed czasem.

Citi Konto z premią 270 zł na start - warunki promocji w skrócie

Co trzeba zrobić i kiedy, aby otrzymać nagrodę? Poniżej prezentujemy najprostszy harmonogram działań. Podążaj za nim, a na pewno dostaniesz nagrodę!

Czerwiec 2022:

 • złóż wniosek o konto wraz z kartą debetową

 • zweryfikuj tożsamość

 • wyraź zgody na kontakt ze strony banku

 • zarejestruj kartę w programie Bezcenne Chwile (do 25.06, dzięki temu dostaniesz 8000 punktów na start)

Lipiec 2022:

 • wykonaj min. 3 transakcje BLIKIEM (płatności bezgotówkowe lub przelewy na telefon) na kwotę min. 300 PLN każda

 • wykonaj transakcje kartą przypisana do programu Bezcenne Chwile na łączną kwotę min. 50 PLN (do 30. dnia od dnia rejestracji w programie)

 • odbierz Nagrodę 1

Sierpień 2022:

 • otrzymaj na konto min. jedną wpłatę w wysokości co najmniej 2000 złotych z tytułu wynagrodzenia LUB wykonaj transakcje w Citi Kantor na łączną kwotę min. 2000 złotych

 • odbierz Nagrodę 2

Wrzesień 2022:

 • odbierz Nagrodę 3

Październik 2022:

 • odbierz Nagrodę 4

Ile kosztuje Citi Konto i jakie daje możliwości?

Największym atutem Citi Konta jest jego cena - konto w podstawowym wariancie jest całkowicie darmowe, a bank nie nalicza żadnych stałych comiesięcznych opłat. Po założeniu Citi Konta zyskujesz za 0 złotych:

 • rachunek osobisty

 • kartę z usługą wielowalutową

 • przelewy krajowe

 • 3 pierwsze przelewy ekspresowe w systemie Elixir

 • wypłaty z bankomatów Citi 

 • 4 pierwsze wypłaty z pozostałych bankomatów

Chociaż bank zapewnia jedynie 4 darmowe wypłaty z bankomatów obcych w miesiącu (za każdą kolejną wpłatę lub wypłatę należy zapłacić), to jednak warunki Citi Konta są naprawdę korzystne, ponieważ korzystanie ze wszystkich podstawowych funkcjonalności jest całkowicie darmowe. To zresztą sprawia, że Citi Konto od długiego czasu zajmuje wysokie miejsca w rankingach darmowych kont osobistych.

100 złotych (8000 punktów) w programie Bezcenne Chwile dla klientów Citi i korzyści Citi Specials

Czemu warto założyć Citi Konto w promocji? Oprócz łatwych 270 złotych możesz odebrać także aż 100 złotych w formie punktów w programie Bezcenne Chwile! Program lojalnościowy Mastercard to doskonały sposób na zarabianie na własnych zakupach - wystarczy się zarejestrować, a każda transakcja kartą będzie przybliżać Cię do odbioru atrakcyjnych nagród takich jak bony na zakupy, monety Allegro czy głośniki JBL i inne gadżety! Dodatkowo oferta dla nowych klientów łączy się z wciąż obowiązującą promocją za rejestrację w Bezcennych Chwilach. Wystarczy, że do 30 czerwca zarejestrujesz swoją kartę, a następnie w ciągu 30 dni wykonasz płatności na kwotę min. 50 złotych, a dostaniesz w zamian aż 8000 punktów na start. Taką kwotę można śmiało wymienić np. na bon na 100 złotych do takich sklepów jak Decathlon, Carrefour czy Circle K.

Genialne 5,5% na Koncie SuperOszczędnościowym

Oprócz promocji na start dla nowych klientów Citi Handlowy ma także bardzo dobrą ofertę dla wszystkich - aż 5,5% na Koncie SuperOszczędnościowym. Ta propozycja obejmuje wszystkie środki w wysokości do 20 tysięcy złotych (nadwyżka jest oprocentowana na 2,5% zgodnie z tabelą banku). Konto SuperOszczędnościowe możesz założyć jednym kliknięciem po zalogowaniu do aplikacji mobilnej banku - w tym celu należy jedynie przejść do sekcji „OSZCZĘDNOŚCI I INWESTYCJE” oraz wybrać przycisk „+ Otwórz konto walutowe lub oszczędnościowe”. Prowadzenie konta jest bezpłatne, jeśli zapewnisz comiesięczny przychód z tytułu wynagrodzenia w wysokości co najmniej 3000 złotych.

CitiKonto z weryfikacją „na selfie”

Bardzo ciekawą sprawą dotyczącą CitiKonta jest fakt, że rachunek osobisty możemy założyć przy użyciu weryfikacji „na selfie”. Po kliknięciu wniosku i uzupełnieniu go niezbędnymi danymi otrzymasz SMS z linkiem oraz dalszymi instrukcjami. W dalszej kolejności trzeba już tylko zrobić zdjęcie dowodu osobistego z obu stron oraz selfie, a następnie zatwierdzić umowę za pomocą kodu SMS. W ten sposób weryfikacja nie wymaga skanowania dowodu ani osobistej wizyty w banku.

Załóż Citi Konto i odbierz aż 270 złotych na start!

dodaj do ulubionych

CitiKonto z bonusem - najczęsciej zadawane pytania:

Do kiedy obowiązuje czerwcowa promocja Citi Konta z premią 270 zł?

IV edycja promocji „Nawet 270 zł z CitiKontem” obowiązuje do 30 czerwca 2022 r. lub do wyczerpania puli 3000 wniosków. Aby odebrać nagrodę, wypełnij już teraz wniosek o darmowe konto osobiste i podpisz umowę - w przeciwnym razie szansa na szybką premię może przejść Ci koło nosa!

Ile można zarobić na promocji dla nowych klientów Citibanku?

Nowi klienci banku Citi Handlowy mogą odebrać 270 złotych premii w gotówce za założenie Citi Konta oraz 100 złotych w postaci punktów Bezcenne Chwile za rejestrację w programie lojalnościowym Mastercard. Ponadto bank oferuje rewelacyjne oprocentowanie 5,5% na Koncie SuperOszczędnościowym bez limitów czasowych do kwoty 20 tysięcy złotych!

Jak wypełnić wniosek w promocji Citi Konta?

Jeśli chcesz odebrać 270 złotych premii dla nowych klientów Citibanku, odwiedź naszą stronę i przejdź do specjalnej strony promocji banku, na której znajdziesz wniosek do uzupełnienia. Po podaniu wszystkich danych wystarczy zweryfikować tożsamość, a następnie spełnić warunki niezbędne do otrzymania nagrody. Z naszą pomocą nie przegapisz żadnego terminu i wypełnisz krok po kroku warunki opisane w regulaminie akcji specjalnej!

Autor - Wydawajdobrze Wydawajdobrze
Skorzystało: 475
Uwaga! Akceptowane są wyłącznie linki do sklepów i innych ofert w ramach serwisu.

COPYRIGHT © WYDAWAJDOBRZE.COM WSZYSTKIE PRAWA ZASTRZEŻONE.
Wszystkie użyte na niniejszej stronie internetowej znaki towarowe i nazwy firmowe lub towarowe należą lub/i są zastrzeżone przez ich właścicieli i zostały użyte wyłącznie w celach informacyjnych.