20
Do odwołania

Bludshop – opinie klientów o sklepie z odzieżą streetwear

Sklep internetowy Bludshop jest jednym z najpopularniejszych sklepów zajmujących się sprzedażą odzieży i obuwia streetwear. Na stronie dostaniemy produkty takich marek jak Trasher, OBEY, Prosto, Ellesse czy Mitchell & Ness, a także mnóstwo artykułów marek premium: Lacoste, Kappa, FILA, New Balance, Champion czy Dr. Martens. Sklep przede wszystkim handluje odzieżą streetwearową oraz sneakersami i słynie z niskich cen. Nie wiesz, czy warto złożyć zamówienie właśnie u tego sprzedawcy? Przeczytaj opinie klientów o Bludshop, zapoznaj się z rekomendacjami oraz skargami i miej pewność, że nie kupujesz w ciemno!

Czy odzież sprzedawana w Bludshop jest legit?

Sklepów sprzedających fejki i podróby jest sporo, dlatego przed zakupem zawsze warto sprawdzać, czy kupujemy oryginalne produkty. W przypadku sklepu internetowego Bludshop sprawa jest naprawdę prosta – firma ta była wielokrotnie sprawdzana przez dociekliwych forumowiczów i za każdym razem pozytywnie przechodziła proces „legit check”. Nie doszło do sytuacji, aby Bludshop sprzedał nieoryginalne buty albo ubrania.

Jak klienci oceniają sklep Bludshop?

Jakie oceny zbiera firma w internecie? Nie jest tajemnicą, że kto raz zadrze ze społecznością internetową, ten już nigdy nie odbuduje utraconego zaufania. Dlatego też warto zaglądać do ocen pozostawionych przez poprzednich klientów – są one źródłem rzetelnej wiedzy na temat jakości sklepu. Czy Bludshop jest dobrze oceniany w internecie? Jak najbardziej – zbiera mnóstwo pozytywnych ocen, a średnia nota jest naprawdę zadowalająca:

  • Opinie Google – ocena: 4,5
  • Trustedshops – ocena: 4,58

Wszystkie oceny wystawione są w skali 1-5, gdzie 1 oznacza „zdecydowanie nie polecam”, natomiast 5 – „zdecydowanie polecam”. Liczba opinii na temat sklepu przekracza 5 tysięcy (i każdego dnia dodawane są nowe), dlatego można uznać, że wystawione w czołowych programach rekomendacji sklepów oceny są wiarygodne.

Pozytywne opinie o Bludshop – co się mówi na forach internetowych?

Sklepy z odzieżą streetwear mają to do siebie, że są bardzo często komentowane na licznych forach odzieżowych. Kupujący chętnie dzielą się swoimi doświadczeniami i nie boją się krytykować niedociągnięć. Czy wobec tego ocena Bludshop będzie negatywna? Nic z tych rzeczy. Firma zyskuje sympatię klientów, o czym świadczą nie tylko oceny w popularnych serwisach opinii, lecz także komentarze w sieci. Sklep jest chwalony przede wszystkim za:

  • sprzedawanie oryginalnych produktów,
  • zgodność produktów z opisem,
  • szybką wysyłkę,
  • dobry kontakt z obsługą,
  • niskie ceny.

Klienci polecają zakupy w Bludshop i deklarują, że z pewnością powrócą do tego sklepu. Jest to solidna rekomendacja, której naprawdę warto zaufać!

Negatywne opinie o Bludshop

Przeglądając negatywne komentarze o sklepach, szukamy przede wszystkim informacji o tym, czy firma wysyła zamówienia, sprzedaje oryginalne produkty i nie oszukuje klientów w jakikolwiek inny sposób. I choć oczywiście w sieci można znaleźć głosy krytyki i skargi na Bludshop, to jednak nie dotyczą one powyższych kwestii – stąd wniosek, że sklep jest uczciwy, a jedynie boryka się z drobnymi problemami technicznymi. Klienci, którzy wystawili negatywne opinie o firmie, najczęściej zwracali uwagę w swoich wpisach na:

  • długi czas kompletowania zamówienia,
  • sprzedaż niedostępnych towarów,
  • problemy z rozmiarówką.

Czy są to poważne przewinienia? Chociaż z pewnością nikt nie chciałby mieć do czynienia z tego typu problemami, to jednak nie wpływa to negatywnie na zdanie na temat sklepu Bludshop. Niektóre elementy należy poprawić – ale mimo wszystko z komentarzy wynika jednoznacznie, że firma jest uczciwa i robi wszystko, co może, aby zakupy były przyjemnością.

Zakupy w Bludshop – warto kupować?

Sklep nie notuje większych wpadek i nie jest oskarżany o oszustwa albo sprzedaż podróbek, dlatego z pełną odpowiedzialnością można polecać zakupy na tej stronie internetowej. Firma zbiera pozytywne opinie – a jeżeli poprawi się w kwestii obsługi zamówień, będzie zasługiwała na najwyższą ocenę z możliwych.

Sprawdź kody rabatowe Bludshop i zrób swoje pierwsze zakupy w sklepie

dodaj do ulubionych
Autor Sokół
Skorzystało: 6187
Uwaga! Akceptowane są wyłącznie linki do sklepów i innych ofert w ramach serwisu.

COPYRIGHT © WYDAWAJDOBRZE.COM WSZYSTKIE PRAWA ZASTRZEŻONE.
Wszystkie użyte na niniejszej stronie internetowej znaki towarowe i nazwy firmowe lub towarowe należą lub/i są zastrzeżone przez ich właścicieli i zostały użyte wyłącznie w celach informacyjnych.