19
Do odwołania

Ania Kruk i produkt za 1 grosz — jakie są warunki promocji i co obejmuje?

Jednym z filarów sklepu z niepowtarzalną biżuterią Ania Kruk jest troska o Klientki. Wyraża się nie tylko w tworzeniu biżuterii dla niezależnych, nowoczesnych kobiet, ale także sprawianie, że każda zainteresowana może sobie na nią pozwolić. Na te niepowtarzalne produkty bardzo często obowiązują atrakcyjne kody rabatowe i promocje. Zdarza się nawet, choć brzmi to nieprawdopodobnie, że produkty można nabyć za 1 grosz. Jak to możliwe? Już tłumaczymy.

Produkt za grosz — jak to możliwe?

Produkty w tej cenie można nabyć w ramach specjalnych promocji. Stali Klienci mogą pamiętać, że są to oferty z ograniczeniem czasowym, czyli obowiązują w wyznaczonym przez organizatora czasie lub do momentu wyczerpania zapasów. Jeśli chcesz skorzystać z tej konkretnej promocji, przede wszystkim musisz być czujny i uważnie śledzić stronę sklepu lub zakładkę z kodami promocyjnymi do sklepu Ania Kruk na WydawajDobrze.com. Dzięki temu nie ominie cię żadna okazja do nabycia wyjątkowych produktów. Oferta gwarantująca te ponadczasowe produkty niemal za darmo, występuje w różnych formach:

 • produkt za 1 grosz od określonej kwoty zamówienia, która obowiązywała przy zakupach powyżej określonej danego dnia minimalnej kwoty,

 • 2+1 na wszystko! 3 sztuka za 1 grosz, obowiązująca na najtańszy z trzech kupowanych produktów,

 • nausznica gratis przy zakupie 2 par kolczyków, promocja zapewniająca de facto otrzymanie produktu w cenie 1 grosza przy zakupach w ramach określonej kategorii.


produkt za 1 grodz ania kruk


O czym pamiętać, chcąc skorzystać z promocji?

Warunki każdej promocji są dokładnie opisane w regulaminie. Jak widać, ta konkretna oferta pojawia się w sklepie w różnym kształcie, zawsze jednak daje możliwość dokonania zakupu za grosz. Kto nie chciałby skorzystać z tak atrakcyjnej przeceny! Planując zakupy, pamiętaj:

 1. musisz zastosować się do zasad promocji (wypełnić koszyk produktami o określonej kwocie lub z wymaganej kategorii).

 2. możesz wziąć udział w promocji więcej niż raz, również stacjonarnie.

 3. ta promocja nie łączy się z innymi rabatami czy ofertami specjalnymi.

 4. promocja obowiązuje tylko w określonym przez sklep czasie, zdarza się, że przez kilka/kilkanaście miesięcy, innym razem tylko przez kilka dni.

 5. jeśli chcesz dokonać zwrotu, musisz zwrócić całe zamówienie.

Na co obowiązuje promocja?

Kupując w ramach tej promocji, musisz liczyć się z tym, że nie wszystkie produkty będzie ona obejmowała. Nigdy nie da się z niej skorzystać, kupując kartę podarunkową. Inne przedmioty, które czasami nie wchodzą w jej zakres to:

 • biżuteria objęta innymi zniżkami,

 • zestawy,

 • zapięcia silikonowe,

 • gaziki.

Jeśli akurat te produkty są ci potrzebne, zawsze poza skorzystaniem z omawianej promocji, masz możliwość wykorzystania kodów rabatowych, które równie skutecznie obniżą cenę całego zamówienia.

dodaj do ulubionych
Autor - Wydawajdobrze Wydawajdobrze
Skorzystało: 189
Uwaga! Akceptowane są wyłącznie linki do sklepów i innych ofert w ramach serwisu.

COPYRIGHT © WYDAWAJDOBRZE.COM WSZYSTKIE PRAWA ZASTRZEŻONE.
Wszystkie użyte na niniejszej stronie internetowej znaki towarowe i nazwy firmowe lub towarowe należą lub/i są zastrzeżone przez ich właścicieli i zostały użyte wyłącznie w celach informacyjnych.