Hop.city - kody rabatowe, kupony

Dostępne kupony, okazje i promocje: 0

Ocena sklepu HOP.CITY
4 / 5  ( 4 opinie )
Przejdź do sklepu

Dowiedz się więcej o sklepie Hop.city

Koniec problemów z parkowaniem

Masz dość problematycznego parkowania w dużych miastach? Znalezienie bezpłatnego miejsca postojowego często jest bardzo trudne, a zarazem czasochłonne. Hop City gwarantuje nam bezpłatne parkometry. Oznacza to, że możemy zatrzymać się w dogodnym miejscu bez ponoszenia dodatkowych opłat. Przemieszczając się na skuterze elektrycznym możemy sprytnie ominąć korki. Są to pojazdy zwinne, a zarazem łatwe w kierowaniu. Dla wielu osób to nie tylko środek transportu, ale również źródło wielkiej frajdy i niesztampowej rozrywki! Jeśli nie posiadasz zbyt dużej ilości środków finansowych, to skorzystaj z kodów rabatowych do Hop City.

Darmowa rezerwacja jednośladu

Martwisz się, że po przybyciu na miejsce okaże się, że wybrany skuter jest już niedostępny? Dokonaj jego rezerwacji – dzięki temu można mieć pewność, że nie zostanie on zabrany przez innego użytkownika. Rezerwacji dokonujemy bezpłatnie. Jest ona ważna przez 15 minut. Jeśli nie uda nam się dotrzeć na czas, to zostanie ona anulowana. Plusem jest fakt, że nie zostaniemy obciążeni dodatkowymi kosztami. Oczywiście do zarządzania przejazdem niezbędna jest aplikacja mobilna. Za jej pomocą rozpoczynamy oraz kończymy przejazd. Możemy także zasygnalizować postój, dzięki czemu licznik zatrzyma się na określony czas.

Abonament codzienny

Zdecydowana większość osób korzysta z oferty Hop City od czasu do czasu. W takim przypadku obowiązuje nas opłata wstępna w wysokości 2 zł oraz 0,49 zł za każdą minutę jazdy. Kody promocyjne pozwalają zyskać darmowe minuty, dzięki czemu przejazd stanie się o wiele tańszy. Istnieje również możliwość wykupienia abonamentu codziennego. Będzie nas on kosztował 89 zł/mies. – w ramach umowy możemy użytkować skuter przez 20 minut każdego dnia. Za dodatkowe minuty zostanie naliczona opłata zgodna z obowiązującym cennikiem.

Abonament miejski

Marka Hop City proponuje nam również abonament miejski w cenie 59 zł/mies. Otrzymujemy 100 minut jazdy do wykorzystania w dowolnym terminie. To od nas zależy, czy wykorzystamy je jednego dnia, czy podczas kilku przejażdżek po mieście. Warto wspomnieć o niższej opłacie za dodatkowe minuty (0,39 zł). Dodatkowo warto jest upolować bony zniżkowe, dzięki którym podróżowanie skuterem elektrycznym będzie opłacać się jeszcze bardziej. To prawdziwy strzał w dziesiątkę dla tych, którzy nie mogą pozwolić sobie na duże wydatki, a jednocześnie nie chcą rezygnować z komfortu.

Niezbędne akcesoria w cenie

Każdy, kto planujesz wynajem skutera elektrycznego powinien pamiętać o obowiązkowych kaskach. Jazda bez ochrony głowy jest niezgodna z przepisami ruchu drogowego, a więc może zakończyć się mandatem. Hop City oferuje skutery wraz z kaskami, a więc nie musimy załatwiać ich samodzielnie. Pamiętajmy jedynie o tym, aby pilnować akcesoriów i nie dopuścić do ich zaginięcia. W innym przypadku zostanie na nas nałożona kara finansowa. Oprócz kasków ochronnych otrzymujemy jednorazowe czepki, a także maseczki przeciwsmogowe. Wszystko to sprawia, że jazda może być przyjemna nawet w niesprzyjających warunkach otoczenia.

30 minut za darmo? Sprawdź kody rabatowe!

Jeśli masz do załatwienia wiele spraw lub planujesz wycieczkę po mieście, to przed dokonaniem rezerwacji sprawdź dostępne kody promocyjne. W przeszłości użytkownicy mogli zyskać nawet 30 minut darmowej jazdy. Warto również wspomnieć o bonach rabatowych dla nowych klientów. Zaglądaj na stronę Wydawaj Dobrze, aby być na bieżąco z ofertą opisywanej marki.

COPYRIGHT © WYDAWAJDOBRZE.COM WSZYSTKIE PRAWA ZASTRZEŻONE.
Wszystkie użyte na niniejszej stronie internetowej znaki towarowe i nazwy firmowe lub towarowe należą lub/i są zastrzeżone przez ich właścicieli i zostały użyte wyłącznie w celach informacyjnych.